Остварени резултати на такмичењима у школској 2014/15. години
КЊИЖЕВНА ОЛИМПИЈАДА
ШКОЛСКО ТАКМИЧЕЊЕ
29. 1. 2015.
VII разред:
- Сара Јањић 7-3 16,5 поенa 1. место - пласман на општинско т.
- Анастасија Николић 7-5 15 поена 1. место - пласман на општинско т.
- Ђурђина Алимпић 7-1 14,5 поена 2. место - пласман на општинско т.
- Каролина Ђурић 7-3 13 поена 2. место - пласман на општинско т.
- Тијана Антић 7-5 12,5 поена 3. место - пласман на општинско т.
VIII разред:
- Анђела Станимировић 8-1 16,5 поена 1. место - пласман на општинско т.
- Ксенија Станковић 8-2 16,5 поена 1. место - директан пласман на градско т*
- Миљана Курћубић 8-1 16 поена 1. место - пласман на општинско т.
- Марија Маринковић 8-2 13,5 поена 2. место - пласман на општинско т.
- Аница Гиљен 8-2 12,5 поена 3. место - пласман на општинско т.
ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ
- Ксенија Станковић 82 - Општинско такмичење Књижевна олимпијада / српски језик/ - 1. место - пласман на град
- Сара Јањић 73 - Општинско такмичење Књижевна олимпијада / српски језик/ - 2. место - пласман на град
- Тијана Антић 75 - Општинско такмичење Књижевна олимпијада / српски језик/ - 2. место - пласман на град
- Анђела Станимировић 81 - Општинско такмичење Књижевна олимпијада / српски језик/ - 2. место - пласман на град
- Анастасија Николић 75 - Општинско такмичење Књижевна олимпијада / српски језик/ - 2. место - пласман на град
- Аница Гиљен 82 - Општинско такмичење Књижевна олимпијада / српски језик/ - 2. место - пласман на град
ГРАДСКО ТАКМИЧЕЊЕ
- Ксенија Станковић 82 - 2. награда - пласман на републичко
ФИЗИКА
ШКОЛСКО ТАКМИЧЕЊЕ - ФИЗИКА - 23.01.2015.
- Вања Арсић 63 - 70 бодова - 1. место - пласман на општинско
- Милица Здравковић 63 - 46 бодова - 2. место - пласман на општинско
- Анђела Димитријевић 63 - 40 бодова - 3. место - пласман на општинско
- Милун Милетић 65 - 34 бода - 3. место - пласман на општинско
- Марија Јелача 72 - 77 бодова - 1. место - пласман на општинско
- Ана Марија Милаћевић 73 - 50 бодова - 2. место - пласман на општинско
- Каролина Ђурић 73 - 34 бода - 3. место - пласман на општинско
- Димитрије Крстић 82 - 50 бодова - 2. место - пласман на општинско
- Миљана Курћубић 81 - 24 бода - 3. место - пласман на општинско
ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ - ФИЗИКА
- Вања Арсић 63 - 3. место
- Милица Здравковић 63 - похвала
- Марија Јелача 72 - 3. место
ХЕМИЈА - ШКОЛСКО ТАКМИЧЕЊЕ
- Милица Пантић 75 - 1. место
- Биљана Петковић 74 - 2. место
- Тијана Васовић 73 - 3. место
СОЛО ПЕВАЊЕ
ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ - СОЛО ПЕВАЊЕ
- Ива Бајагић 21 - 2. награда
- Никола Вујанић 32 - 1. (друга) награда
- Игор Главашић 31 - 1. (прва) награда
- Сандра Станојевић 32 - 1. (друга) награда
- Аница Вићентијевић 32 - 1. (прва) награда
- Сара Милићев 62 - 2. награда
- Андреј Богуновић 55 - 1. (друга) награда
- Ђурђина Алимпић 71 - 3. награда
- Јулија Трифуновић 74 - 3. награда
- Тијана Антић 75 - 2. награда
ГРАДСКО ТАКМИЧЕЊЕ СОЛО ПЕВАЧА
- Игор Главашић 31 - 1. место
- Аница Вићентијевић 32 - 2. место
ГРАДСКО ТАКМИЧЕЊЕ ОРКЕСТАРА ОСНОВНИХ ШКОЛА
2. место
- Адријана ламбић 63
- Вања Арсић 63
- Милица Илић 63
- Јована Станимировић 63
- Тамара Борота 33
- Данило Пашић 33
СРПСКИ ЈЕЗИК
ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ - СРПСКИ ЈЕЗИК И ЈЕЗИЧКА КУЛТУРА
- Ленка Вучковић Јашин 51 - 2. место, пласман на град
- Дуња Крстић 53 - 2. место, пласман на град
- Јелена Ловрић 54 - 2. место, пласман на град
- Јелисавета Комарица 62 - 3. место, пласман на град
- Нина Гавриловић 74 - 3. место, пласман на град
- Милица Гроздановић 71 - 3. место, пласман на град
- Јана Кривошић 82 - 2. место, пласман на град
- Анђела Станимировић 81 - 3. место, пласман на град
- Димитрије Крстић 82 - 3. место, пласман на град
ОКРУЖНО / ГРАДСКО ТАКМИЧЕЊЕ - СРПСКИ ЈЕЗИК
- Милица Гроздановић 71 - 1. место, пласман на републичко
- Јана Кривошић 82 - 2. место
- Ленка Вучковић Јашин 51 - 2. место
- Јелисавета Комарица 62 - 3. место
- Нина Гавриловић 74 - 3. место
МАТЕМАТИКА
ШКОЛСКО ТАКМИЧЕЊЕ
пласман на општинско такмичење:
- Теодора Илић 32
- Михаило Скадрић 32
- Зоја Милићев 32
- Милош Павловић 33
- Симона Адуловић 33
- Немања Николин 33
- Јелена Рајковић 31
- Анђелија Вранеш 31
- Немања Јовановић 31
- Ивана Павловић 41
- Лазар Рајковић 44
- Ленка Вучковић Јашин 51 - 2. место
- Катарина Ковачевић 51 - 3. место
- Александар Николић 51 - похвала
- Никола Јокић 53 - похвала
- Михајло Јовановић 53 - похвала
- Михајло Стошић 54 - похвала
- Димитрије Крстић 82 - 2. место
- Богдан Ђурић 84 - 3. место
ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ
- Димитрије Крстић 82 - 3. место, пласман на град
ГРАДСКО ТАКМИЧЕЊЕ
- Стеван Радисављевић 43 - 2. место
ШКОЛСКО ТАКМИЧЕЊЕ РЕЦИТАТОРА
- Огњен Милаћевић 42 - 1. место и пласман на град
- Ивана Пејчић 41 - 2. место
- Наташа Љубинковић 23 - 3. место
- Невена Николић 71 - 1. место
- Милица Здравковић 63 - 2. место
- Никола Башић 83 - 3. место
ГЕОГРАФИЈА
ШКОЛСКО ТАКМИЧЕЊЕ
7. разресд
- Марија Јелача 7-2 - пласман на општинско
- Петар Цветковић 7-2 - пласман на општинско
- Филип Јевтић 7-4 - пласман на општинско
- Биљана Петковић 7-4 - пласман на општинско
- Стефан Остојић 7-3 - пласман на општинско
8. разред
- Димитрије Крстић 8-2 - пласман на општинско
- Богдан Ђурић 8-4 - пласман на општинско
- Анђела Станимировић 8-1 - пласман на општинско
- Милутин Стојић 8-1 - пласман на општинско
ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ
- Марија Јелача 7-2 - 2. место - пласман на град
- Филип Јевтић 7-4 - 2. место - пласман на град
- Биљана Петковић 7-4 - 3. место
- Стефан Остојић 7-3 - 3. место
- Богдан Ђурић 8-4 - 2. место - пласман на град
- Димитрије Крстић 8-2 - 3. место
"ШТА ЗНАШ О САОБРАЋАЈУ" - ШКОЛСКО ТАКМИЧЕЊЕ
"Ц"
- Матија Гладовић 7-1 - 1. место - пласман на општинско
- Стефан Миленковић 8-3 - 2. место - пласман на општинско
- Каролина Ђурић 7-3 - 1. место - пласман на општинско
- Александра радисављевић 8-3 - 2. место - пласман општинско
"Б"
- Јана Васић 5-3 - 1. место - пласман на општинско
- Ања Илић 5-4 - 2. место - пласман на општинско
- Андрија Стефановић 5-4 --1. место - пласман на општинско
- Андрија Ристић 5-4 - 1. место - пласман на општинско
ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ
- Јана Васић 5 - 3 - 2.. место
СПОРТ
КОШАРКА - 7 - 8. разред - ДЕЧАЦИ - учешће на општинскомн
ОДБОЈКА - 7 - 8. разред - ДЕВОЈЧИЦЕ - учешће на општинскомн
ФУДБАЛ (мали) - 7 - 8. разред - ДЕВОЈЧИЦЕ - учешће на општинскомн
ФУДБАЛ (мали) - 5 - 6. разред - ДЕВОЈЧИЦЕ - учешће на општинскомн
ФУДБАЛ (мали) - 7 - 8. разред - ДЕЧАЦИ - учешће на општинскомн
БИОЛОГИЈА
ШКОЛСКО ТАКМИЧЕЊЕ
5. разред
- Филип Златичанин - 90 бодова - 2. место - општина
- Милица Станојевић 89 бодова - 2. место - општина
- Сара Родић 88 бодова - 2. место - општина
- Ђорђе Живковић 88 бодова - 2. место - општина
- Јована Жујевић - 87 бодова - 2. место - општина
6.разред
- Јелисавета Комарица - 100 бодова - 1. место - општина
- Теодора Цветић - 94 бода - 1. место - општина
- Стефан Главашић - 87 бодова - 2. место - општина
- Вања Стевановић - 86 бодова - 2. место - општина
- Вања Арсић - 84 бода - 2. место - општина
7. разред
- Нина Гавриловић - 98 бодова - 1. место - општина
- Филип Јевтић - 96 бодова - 1. место - општина
- Мина Јаковљевић - 96 бодова - 1. место - општина
- Анастасија Николић - 92 бода - 1. место - општина
- Марко Остојић 91 бод - 1. место - општина
8. разред
- Миљана Курћубић 81 бод - 2. место - општина
- Јана Вучковић Јашин - 80 бодова - 3. место - општина
- Димитрије Крстић - 77 бодова - 3. место - општина
- Анђела Станимировић - 76 бодова - 3. место - општина
ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ
5. разред
- Сара Родић - 2. место
- Милица Станојевић - 3. место
- Ђорђе Живковић - 3. место
6.разред
- Стефан Главашић 6-1 - 2. место - пласман на град
- Јелисавета Комарица - 2. место - пласман на град
- Вања Стевановић - 2. место - пласман на град
- Вања Арсић - 3. место
- Теодора Цветић - 3. место
7. разред
- Анастасија Николић - 1. место - пласман на град
- Марко Остојић - 2. место - пласман на град
- Нина Гавриловић - 2. место - пласман на град
- Мина Јаковљевић - 3. место
8. разред
- Миљана Курћубић - 2. место
- Јана Вучковић Јашин - 3. место
- Анђела Станимировић - 3. место
- Димитрије Крстић - 3. место
ГРАДСКО ТАКМИЧЕЊЕ
6.разред
- Јелисавета Комарица 6-2 - 3. место
7. разред
- Нина Гавриловић 7-4- 2.место - пласман на републичко
- Анастасија Николић 7-5- 2.место - пласман на републичко
- Марко Остојић7-3 - 3. место
- Филип Јевтић 7-4- 3. место
ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК
ШКОЛСКО ТАКМИЧЕЊЕ
- Анђела Станимировић 8-1 - пласман на општинско
- Стефан Цветић 8-1 - пласман на општинско
- Михајло Бунчић 8-1 - пласман на општинско
- Димитрије Крстић 8-2 - пласман на општинско
- Јана Кривошић 8-2 - пласман на општинско
ГРАДСКО ТАКМИЧЕЊЕ ГРУПЕ ПEВАЧА И ХОРОВА
( ОШ и СШ Београда, 20.04.2015. ДКЦБ "ДЕМУС")
2. место
- Игор Главашић 31
- Јелена Рајковић 31
- Никола Вујанић 32
- Сандра Станојевић 32
- Александра Радовановић 33
- Ивана Пејчић 41
- Зоја Јовић 41
- Данило Лутовац 42
ШАХ - ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ
- Маша Рудовић 41 - 1. место
- Зоја Јовић 41 - 3. место
ЂАЧКА ПЕСНИЧКА СУСРЕТАЊА – 12. мај 2015.
ШКОЛСКО ТАКМИЧЕЊЕ
Овако је одлучио жири
Млађи разреди:
1. Јанко Лисица 41 - пласман на општинско
2. Невена Радић 11
Павле Несторовић 21
3. Теодора Илић 41
Даница Цветковић 22
Петар Петровић 43
Старији разреди:
1. Марија Јелача 72 - пласман на општинско
2. Ксенија Станковић 82
Вања Арсић 63
3. Тијана Антић 75
Милица Миждало 52
Милица Здравковић 63
ИСТОРИЈА - ШКОЛСКО ТАКМИЧЕЊЕ
5. разред
Редни број
|
Име и презиме
|
одељење
|
број бодова
|
место
|
1.
|
Јелена Ловрић
|
V4
|
56
|
1.
|
2.
|
Лука Марјан
|
V2
|
55,5
|
2.
|
3.
|
Ања Александра Васиљевић
|
V2
|
55
|
3.
|
4.
|
Катарина Ковачевић
|
V1
|
55
|
3.
|
5.
|
Ђорђе Живковић
|
V2
|
53
|
4.
|
Резултати са школског такмичења из историје
6. разред
Редни број
|
Име и презиме
|
одељење
|
број бодова
|
место
|
1.
|
Огњен Томовић
|
VI 1
|
26
|
1.
|
2.
|
Анастасија Николић
|
VI 4
|
24
|
2.
|
3.
|
Вук Стевановић
|
VI 5
|
21
|
3.
|
4.
|
Алекса Веселиновић
|
VI 2
|
19
|
4.
|
5.
|
Кристина Стефановић
|
VI 4
|
16
|
5.
|
Резултати са школског такмичења из историје
7. разред
Редни број
|
Име и презиме
|
одељење
|
број бодова
|
место
|
1.
|
Виолета Дамњановић
|
VII 5
|
62
|
1.
|
2.
|
Магдалена Нешић
|
VII 5
|
61
|
2.
|
3.
|
Сара Јањић
|
VII 3
|
56
|
3.
|
4.
|
Филип Јевтић
|
VII 4
|
50
|
4.
|
5.
|
Петар Цветковић
|
VII 2
|
49
|
5.
|
Резултати са школског такмичења из историје
8. разред
Редни број
|
Име и презиме
|
одељење
|
број бодова
|
место
|
1.
|
Александар Маринковић
|
VIII 1
|
57
|
1.
|
2.
|
Дијана Миленковић
|
VIII 3
|
55
|
2.
|
3.
|
Михајло Гашић
|
VIII 4
|
55
|
2.
|
4.
|
Ненад Николић
|
VIII 1
|
53
|
3.
|
|
5.
|
Марија Јанковић
|
VIII 3
|
50
|
4.
|
ИСТОРИЈА - ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ
- Катарина Ковачевић 51 - 2. место