КЊИГА НАГРАЂЕНИХ УЧЕНИКА ШКОЛСКА 2016 /17. ГОДИНА
назив такмичења |
ранг-ниво такмичења |
датум | име и презиме, одељење |
награда – пласман - освојено место |
XIII Дeчији пeснички маратон, Суботица | републички конкурс | септембар 2016. год. |
Милица Миждало 72 Ања Александра Василијевић 72 |
1. место 2. место
3. место |
X ''Дани Душка Трифуновића'' Пале, БиХ |
међународни конкурс |
09. септембар 2016. год. |
Сара Вићентијевић 63
Адријана Ламбић 83 Вања Арсић 83 |
награда ''Душко Трифуновић'' 2. награда похвала |
28. фестивал хумора за децу - Лазаревац |
међународна смотра |
22. септембар 2016. год. |
Ања Александра Василијевић 72 Катарина Ковачевић 71
Адријана Ламбић 83 Дуња Вићентијевић 83 Вања Арсић 83 |
1. награда - проза
1. награда - драмски текст 3. награда - поезија 3. награда - проза похвала - поезија |
III конкурс „Вечити несмирајник'' Књижевни клуб ''Мала птица'' у Београду (Миријево), међународни конкурс |
|
04. октобар 2016. |
Ђорђе Јанковић 63 Ања Александра Василијевић 72
Милица Миждало 72 Ања Александра Василијевић 72 Катарина Ковачевић 71 Ђорђе Живковић 72
Вања Арсић 83
Ана Mарија Росић 83 Милица Миждало 72 Теодора Прица 72 Ленка Вучковић Јашин 71 Катарина Вучић 71 Адријана Ламбић 83 школа/секција |
1. награда - проза 3. награда - поезија
специјална награда за лепоту поезије 1. награда - проза
1. награда - проза 3. награда - проза 3. награда - проза специјална награда за лепоту приповедања специјална награда за лепоту поезије 3. награда - проза похвала - поезија похвала - поезија похвала - проза похвала - проза похвала - поезија похвала |
''У част учитељу 2'' Крeативни кутак ОШ “Др Алeксандар Сабовљeв” – Ечка; републички конкурс |
6. октобар 2016. |
Адријана Ламбић 83
|
1. награда - поезија 3. награда - проза |
назив такмичења |
ранг-ниво такмичења |
датум | име и презиме, одељење |
награда – пласман - освојено место |
''Дани дечије поезије и прозе'', Драгинац; међународна манифестација |
8. октобар 2016. |
Дуња Вићентијевић 83 Ања Александра Василијевић 72 Татјана Теодоровић 72 школа/секција |
3. место – проза похвала – поезија похвала – проза
похвала – поезија похвала |
|
„Нећу да бригам хоћу да се играм општинско такмичење“, | октобар | Александар Михајловић 4/1 | Награда на ликовним конкурсу | |
Недовршена прича ”Ни(ш)ко" општинско такмичење | 4. октобар | Јелена Ловрић 7/4 | 3. награда и објављивање награђене приче у збирци прича | |
Такмичење у пливању, градско | септембар | Тара Теодоровић 4/1 | 5. место на градском такмичењу у пливању | |
Школско такмичење у рецитовању | 16. новембар 2016. |
Лазар Николић 5/4 Владимир Цветић 8/4 Милица Миждало 7/2 Марта Ралевић 6/2 Јелена Ловрић 7/4 Александра Савић 7/5
|
|
|
''Тесла у светлости песме'', ДКЦ, Београд, међународни конкурс |
24. новембар 2016. год. |
Ања Александра Василијевић 72 Адријана Ламбић 83 Снежана Стојановић
|
3. награда
похвала признање за ментора |
|
ГОЛУБИЋ, Градска библиотека ''Карло Бијњелицки'' Сомбор, међународни конкурс за најуспелију причу |
|
24. новембар 2016. год. |
Дуња Вићентијевић 83 Адријана Ламбић 83
|
|
Градски ликовни конкурс „Игра“ ОШ“ Црњански“ | Граски ликовни конкурс | 9.12.2016. | Александар Михајловић 4/1 | 1.место |
Tакмичење у рецитовању | школско такмичење | 30. новембар 2016. |
Јована Пејчић I/3 Бранислав Николић III/4 Емилија Пешић IV/3 Виктор Марковић IV/4 Михајло Влаховић I/1 Ђурђе Цветић IV/3 |
|
Најраспеванија одељенска заједница | школско такмичење | 23. новембар 2016. |
III/2 III/1 III/4
III/5 III/3 IV/1
IV/3 IV/4 IV/2
|
2.место 2. Награда 2. место 3. Награда
3.место 2. Награда 3. место 3. награда
|
XV фестивал поезије за дјецу и младе ''Пјесмарица за Петра Кочића'' литерарни конкурс |
12. децембар 2016. год. |
Вања Арсић 83
|
2. награда |
|
Буди друг играј за тим | Државно такмичење у бадминтону | Фебруар 2016. | Вукашин Крнета 4/1 | 1.место,златна медаља |
Буди друг играј за тим | Међуградско такмичење у бадминтону | 8.5.2016. | Вукашин Крнета 4/1 | 2.место,сребрна медаља |
Бадминтонизација Београда | Градско такмичење у бадминтону | 14.5.2016. | Вукашин Крнета 4/1 | 1.место,златна медаља |
LI-NING FINALS
|
Међународно такмичење у бадминтону | Љубљана мај 2016. | Вукашин Крнета 4/1 | 1.место,златна медаља |
Буди друг играј за тим | Клубско такмичење у бадминтону | 8.10.2016.Београд | Вукашин Крнета 4/1 | 1.место,златна медаља |
Буди друг играј за тим | Клубско такмичење у бадминтону | Панчево,20.11.2016. | Вукашин Крнета 4/1 | 2.место,сребрна медаља |
Буди друг играј за тим | Међуклубско такмичење у бадминтону | Вукашин Крнета 4/1 | Трофеј најбољи играч у категорији дечаци до 10 година | |
„Мој пријатељ ватрогасац“; општ. лик. конкурс | 22.12.2016. | Александар Михајловић4/1 | Награда | |
„Мој пријатељ ватрогасац“ | Општински ликовни конкурс | 22.12.2016. | Марија Филиповић 2/2 | Награда |
„Мој пријатељ ватрогасац“ општински лит. конк. | Општински литерарни конкурс | 22.12.2016. | Милица Крстић 2/1 | Награда |
„Мој пријатељ ватрогасац“ | Општински литерарни конкурс | 22.12.2016. | Андреа Јанићијевић 2/1 | Награда |
„Мој пријатељ ватрогасац“ | Општински литерарни конкурс | 22.12.2016. | Лана Михајловић 2/2 | Награда |
Шк. такмичење из физике | Школско такмичење | 16.12.2016 | Марта Ралевић 6/2 | 1. место – пласман |
Такмичење из физике | Школско такмичење | 16.12.2016 | Наталија Ивановић6/5 |
1. место – пласман
|
Такмичење из физике | Школско такмичење | 16.12.2016 | Стеван Радисављевић 6/4 | 2. место – пласман |
Такмичење из физике | Школско такмичење | 16.12.2016 | Александар М. Радојичић 6/4 | 2. место – пласман |
Такмичење из физике | Школско такмичење | 16.12.2016 | Вељко Миљковић 6/3 | 3. место - пласман |
Такмичење из физике | Школско такмичење | 16.12.2016 | Мина Којић 6/5 | 3. место - пласман |
Школско такмичење из физике | Школско такмичење | 16.12.2016 | Лазар Рајковић 6/5 | 3. место - пласман |
Такмичење из физике | 16.12.2016 | Ленка Јашин Вучковић 7/1 |
2. место – пласман
|
|
Такмичење из физике | Школско такмичење | 16.12.2016 | Никола Мијаиловић 7/1 | 3. место - пласман |
Такмичење из физике | Школско такмичење | 16.12.2016 | Јелена Ловрић 7/4 | ДИРЕКТАН ПЛАСМАН |
Такмичење из физике | Школско такмичење | 16.12.2016 | Немања Савић 7/5 | ДИРЕКТАН ПЛАСМАН |
Такмичење из физике | Школско такмичење | 16.12.2016 | Стефан Главашић8/1 | 3. место - пласман |
Такмичење из физике | Школско такмичење | 16.12.2016 | Вања Арсић 8/3 | 3. место - пласман |
назив такмичења |
ранг-ниво такмичења |
датум | име и презиме, одељење |
награда – пласман - освојено место |
Књижевна олимпијада; шк. такм. | 28. децембар 2016. |
|
1. место – пласман 2. место – пласман 2. место – пласман 2. место – пласман 3. место – пласман |
||||||
Књижевна олимпијада | школско такмичење | 28. децембар 2016. |
|
похвала – пласман похвала – пласман похвала – пласман похвала – пласман похвала – пласман |
|||||
„Мој пријатељ ватрогасац“, градско лик. такм. | јануар | Михајловић Александар 4/1 | Награда | ||||||
Шк. такм. енглески језик | Школско такмичење | 12.1.2017. | Јелисавета Комарица 8/2 |
|
|||||
Шк. такм. француски језик | Школско такмичење | 11.1.2017. | Јелисавета Комарица 8/2 | 3.место | |||||
Светосавски књижевни конкурс Друштво ''Свети Сава'' Београд; међ. лит. конк. |
међународни литерарни конкурс
|
21. јануар 2017. год.
|
Ања Александра Василијевић 72 Снежана Стојановић
|
2. награда
признање за ментора |
|||||
Шк. такм. српски језик – граматика | школско такмичење |
13. јануар 2017. |
Игор Главашић 5/1 Андрија Димитријевић 5/1 Мира Вукмировић 5/1 Дуња Илић 6/1 Наталија Ивановић 6/5 Јована Јанковић 6/4 Александра Савић 7/5 Адријана Ламбић 8/3 |
2. место пласман 3. место пласман пласман пласман пласман пласман пласман пласман пласман пласман пласман пласман пласман пласман |
|||||
Шк. такм. математика 3.разред | 19.01.2017. |
Вељковић Лана 33 Илић Емилија 31 Милошевић Милош 35 Миленковић Ања 34 Петровић Никола 34 Катић Ања 33 |
|
||||||
Математика 4.разред
|
Школско такмичење | 19.1.2017. |
-Николина Јокић 4/1 -Марко Максић 4/1 -Лазар Томовић 4/2 -Ђурђе Цветић 4/3 - Наташа Љубинковић 4/3 - Емилија Пешић 4/3 - Милица Кајалић 4/4 -Јован Гладовић 4/1 - Ана Илић 4/1 -Страхиња Илић 4/2 -Нела Рашковић 4/1 -Михајло Делић 4/4 |
-1.место -1.место -2.место -2.место -3.место -3.место -3.место -3.место -3.место -3.место -3.место -3.место |
|||||
''Смешна прича'' лит. конк.
|
24. јануар 2017. год.
|
Катарина Ковачевић 71 Снежана Стојановић
|
1. награда диплома признање за ментора
|
||||||
XХV светосавски књ. конкурс Народна библ. ''Његош'' Књажевац, реп. конк. |
републички литерарни конкурс
|
планирано за фебруар 2017. год.
|
Адријана Ламбић 8-3
|
похвала - проза
|
|||||
Hаградни лит. конкурс за најбољу кратку причу; градски “B Hotels” у сарадњи са ОШ „Павле Поповић“ |
градски конкурс
|
14. фебруар 2017. год.
|
Катарина Ковачевић 7-1
|
3. награда
|
|||||
XXV конкурс ''Златна кацига'' Крушевац. међ. лит. конк.
|
међународни литерарни конкурс
|
01. април 2017. год. |
Адријана Ламбић 83 Катарина Ковачевић 71 |
1. награда 2. награда специјална награда
|
|||||
XVI конкурс ''Љубавна пјесма над пјесмама'', међ. - на тему ''Носталгија љубави'' |
међународни литерарни конкурс |
14. фебруар 2017. год. |
Катарина Ковачевић 71
Ивана Пејчић 63 Татјана Теодоровић 72
Адријана Ламбић 83 Ања Александра Василијевић 72 Вања Арсић 83 Никола Мијаиловић 71 |
најоригиналнија љубавна песма најемотивнија љубавна песма најемотивнија љубавна песма најлепша љубавна п. најлепша љубавна п.
најлепша љубавна п. најлепша љубавна п. најлепша љубавна п. најлепша љубавна п. најлепша љубавна п. најлепша љубавна п. најлепша љубавна п. |
|||||
''Љубав /ни/је само реч'' лит. конк.
|
18. март 2017. год.
|
Адријана Ламбић 83
Милица Здравковић 83
|
похвала, објављена песма у Песмарици конкурса похвала, објављена песма у Песмарици конкурса |
||||||
''Лепо је волети'' ДКЦ, Београд; међ.лит. конк |
међународни литерарни конкурс
|
13. март 2017. год. |
Адријана Ламбић 83 Снежана Стојановић |
2. награда похвала диплома за ментора |
|||||
Књижевна олимпијада, општ. такм. -српски језик | општинско такмичење | 04. март 2017.год. |
Јелена Ловрић 74 Анђела Димитријевић 83 |
1. место, пласман на град 2. место, пласман на град 2. место, пласман на град 3. место, пласман на град 1. место, пласман на град 1. место, пласман на град |
|||||
Општ. такм. француски језик | Општинско такмичење | 25.2.2017. | Јелисавета Комарица 82 | 3место ,пласман на град | |||||
Општ. такм. српски језик /граматика/ | Општинско такмичење | 18. март 2017. |
Андрија Димитријевић 51 Игор Главашић 51 Марта Ралевић 62 Ленка Вучковић Јашин 71 Катарина Ковачевић 71 Јелисавета Комарица 82 Вукмировић Мира 51 Ралевић Марија 51 |
2. место, пласман на град 3. место, пласман на град 3. место, пласман на град 3. место, пласман на град 3. место, пласман на град 3. место, пласман на град 3. место, пласман на град 3. место, пласман на град 3. место – без пласмана 3. место – без пласмана 3. место – без пласмана |
|||||
Литерарни конкурс ''Бранково перо'' Ниш; реп. конк. | републички конкурс |
21. март 2017. год. |
Ања Александра Василијевић 72 Милица Миждало 72 Снежана Стојановић |
1. награда
2. награда захвалница |
|||||
12. поетски конкурс ''Мика Антић'' Бачка Паланка; реп. конк. |
републички конкурс |
01. април 2017. год. |
Адријана Ламбић 83 |
3. награда |
|||||
Шк. литерарни конкурс на тему „Шума“ поводом Дана шума | Школско такмичење | 21.03.2017. год. |
Павле Павловић 2-1 Јована Вилендечић 2-1 Николина Јокић 4-1 Андријана Илић 3-1 Никола Ранитовић 3-1 Тара Радисављевић 1-3 Вера Вукмировић 3-2 Андреј Јуић 2-1 |
2. место (3. награда) 3.место (1.награда) 3.место (2.награда) 3. место (3.награда) |
|||||
Ликовни конкурс за најбољу дечју карикатуру „Мали Пјер“ општ. такм. | Општинско такмичење | 25.02.2017. | Милица Илић 8-3 | 3. место (и пласман на градски (окружни) ниво) | |||||
Ликовни конкурс за најбољу дечју карикатуру „Мали Пјер“ градско такм. | Градки (окружни) ниво | 27.03. 2017. | Милица Илић 8-3 | 3. место (и пласман на републички ниво) | |||||
Општ. такм. ТИО – Израда модела по задатку | Општинско такмичење | Март 2017 | Вељко Милић 6-1 | 2.место (пласман на град) | |||||
Градско такм -Књижевна олимпијада | Градско такмичење |
01. 04. 2017. |
Катарина Ковачевић 7-1
Ленка Вучковић Јашин 7-1 Јелисавета Комарица 8-2 |
2. место; пласман на републички ниво) 3. место 3. место |
|||||
Мали победник, Раковица, градски конкурс |
30.03.2017. |
Адријана Ламбић 8-3
Сара Вићентијевић 6-3
Ања Александра Виасилијевић 7-2 Милица Миждало 7-2 Снежана Стојановић |
1.место, пласман на међ. Фестивал ''Дјечје царство'' у Бањалуци награда за сценски наступ финалиста фестивала
финалиста фестивала признање за ментора |
||||||
39. Лимске вечери поезије за децу, Прибој, међ. фест.
|
међународни фестивал |
25. март 2017. |
Адријана Ламбић 8-3 | похвала за циклус песама | |||||
XX конкурс ''Гордана Брајовић'', Алексинац, међ. фест. | међународни фестивал |
21. април 2017. |
Татјана Теодоровић 7-2 Сара Вићентијевић 6-3 |
2. награда похвала |
|||||
Шк. такм. Шта знаш о саобраћају | школско | 03. април |
Мина Стевановић 5/5 Видић Дамјан 5/1 Пејчић Ивана 6/3 Александар М. Радојичић 6/4
|
1.место и пласман на општинско | |||||
Шта знаш о саобраћају | школско | 03. април |
Анђела Ђорђевић 5/5 Пејић Алекса 5/1 Александар Д Радојичић 6/4 Видић Наталија 6/3 |
2.место и пласман на општинско | |||||
Шта знаш о саобраћају | школско | 03. април |
Ацевић Вања 5/5 Мијаиловић Урош 5/1 Лазар Рајковић 6/5 Андреа Станимировић 6/3 |
3.место | |||||
Градско такм. српски језик /граматика/ | градско такмичење | 09. април 2017. |
Игор Главашић 51 Ленка Вучковић Јашин 71
Катарина Ковачевић 71 Јелисавета Комарица 82 |
1. место 2. место 2. место 2. место 2. место; пласман на републ. такм. 3. место 2. место; пласман на републ. такм. |
|||||
Општ. такм. физика | Општинско такмичење | 19.фебруар 2017 |
Мина Којић 6/5 Александар М. Радојичић 6/4 Стеван Радисављевић 6/4 Ленка Вучковић Јашин 7/1
Стефан Главашић 8/1 |
2. место 3. место 3. место 3. место- пласман на градско такм похвала |
|||||
Географија | Школско такмичење | ||||||||
Општ. такм. географија | Општинско такмичење | 12.03.2017. |
Лука Митић 7/1 Јелена Ловрић 7/4 Ленка Вучковић Јашин 7/1 Алексеј Урошевић 7/2 Никола Јокић 7/3 Стефан Главашић 8/1 Милица Илић 8/3 |
1.место 1.место 2.место 2.место 2.место 3.место 3.место |
|||||
Градско такм. географија | Градско такмичење | 26.03.2017. |
Ленка Вучковић Јашин 7/1
Лука Митић 7/1
Јелена Ловрић 7/4 Алексеј Урошевић 7/2
|
1.место пласман на републичко тамичење 1.место пласман на републичко тамичење 2.место 3.место |
|||||
Међ. Фестивал Креативна чаролија, Бања Врујци | међународни фестивал |
27. мај 2017. |
Катарина Ковачевић 7-1
|
финалиста фестивала финалиста фестивала |
|||||
Међ. IV фестивал ''Краљевство Бијелих рада'' Бијело Поље
|
међународни фестивал |
2. јун 2017.
|
Ања Александра Милица Здравковић 83 Анђела Димитријевић 83 Катарина Ковачeвић 7-1 Дуња Крстић 7-3 Вања Арсић 83 |
3. награда
похвала похвала похвала похвала објављене песма у Зб. објављене песма у Зб. објављене песма у Зб. објављене песма у Зб. |
|||||
IX Панонија, међ. фест. |
међународни фестивал
|
13. мај 2017. год.
|
Ања Александра Василијевић 72 Лука Митић 71 Милица Миждало 72 Адријана Ламбић 83 |
1. награда за причу
3. награда за причу 2. награда за песму |
|||||
11. фестивал ''Дјечије царство '' Бањалука, међ. фест. |
међународни фестивал |
28. април 2017. год.
|
Адријана Ламбић 83 Снежана Стојановић |
3. награда признање за ментора |
|||||
XI Књижевни конкурс„Шантићево перо 2017“ ОШ''Алекса Шантић'' Калуђерица, међ. |
међународни конкурс |
22. мај 2017. год.
|
Адријана Ламбић 83 Вања Арсић 83 Снежана Стојановић
ОШ ''Васа Чарапић'' |
2. награда за причу похвала за песму добитник јубиларне равноправне награде - НАШИХ НАЈБОЉИХ ДЕСЕТ ПЛУС (МЕНТОРА) добитник јубиларне равноправне награде - НАШИХ НАЈБОЉИХ ДЕСЕТ ПЛУС (ШКОЛА) |
|||||
''О славном научнику'', литерарни конкурс |
школски конкурс |
28. април 2017. год.
|
Адријана Ламбић 8-3 Теодора Прица 7-2 Ања Александра Василијевић 7-2 |
|
|||||
Други литерарни конкурс ''Брана Цветковић'' ДКЦ, Београд, међ. конк. |
међународни конкурс
|
04. мај 2017. год. |
Ања Александра Василијeвић 72 Адријана Ламбић 83
|
3. награда - прича
3. награда - песма
|
|||||
Шк. такм. Mајска песничка сусретања | школски конкурс | 10. мај 2017. год. |
Милица Миждало 72
Jована Крнета 81 Татјана Теодоровић 72 Адријана Ламбић 83 Дуња Крстић 73 Ања Александра Василијевић 72 Анђела Голубовић 83 |
1. место, пласман на општ. такмичење 1. место 2. место 2. место 3. место 3. место
3. место 3. место 3. место |
|||||
XXIX Невенов фестивал деце песника, Савино Село, међ. фест. | међународни фестивал | 19. мај 2017. Год. |
Адријана Ламбић 83 Сара Вићентијевић 63 |
финалиста фестивала финалиста фестивала |
|||||
25. литерарни и ликовни конкурс
|
међународни конкурс
|
13. мај 2017. год.
|
Катарина Ковачeвић 71 Снежана Стојановић
|
похвала награда за наставника
|
|||||
Шк. такм. биологија | Школско такмичење | 25.01.2017. |
Маријана Ивановић 5 -5 |
1.место – пласм. на општину |
|||||
Игор Главашић 5-1 | 2.место – пласм. на општину | ||||||||
Андрија Димитријевић 5-1 | 2.место– пласм. на општину | ||||||||
Наташа Стаменков 5-5 | 2.место– пласм. на општину | ||||||||
Марија Ралевић 5-1 | 2.место– пласм. на општину | ||||||||
Дамјан Видић 5-1 | 3.место | ||||||||
Хелена Видић 5-3 | 3.место | ||||||||
Бјанка Трифуновић 5-2 | 3.место | ||||||||
Јелена Рајковић 5-1 | 3.место | ||||||||
Наталија Ивановић 6-5 | 1.место– пласм. на општину | ||||||||
Стеван Радисављевић 6-4 | 1.место– пласм. на општину | ||||||||
Лука Вукадиновић 6-2 | 2.место– пласм. на општину | ||||||||
Магдалена Димитријевић 6-1 | 2.место– пласм. на општину | ||||||||
Дуња Илић 6-1 | 2.место– пласм. на општину | ||||||||
Наталија Вујисић 6-5 | 2.место | ||||||||
Јована Басарић 7-1 | 1.место– пласм. на општину | ||||||||
Сара Родић 7-3 | 1.место– пласм. на општину | ||||||||
Јелена Ловрић 7-4 | 1.место– пласм. на општину | ||||||||
Катарина Вучић 7-1 | 1.место– пласм. на општину | ||||||||
Ленка Вучковић-Јашин 7-1 | 1.место– пласм. на општину | ||||||||
Никола Мијаиловић 7-1 | 1.место | ||||||||
Давид Радојичић 7-4 | 2.место | ||||||||
Стевановић Вања 8-5 | 1.место– пласм. на град | ||||||||
Теодора Цветић 8-3 | 2.место– пласм. на град | ||||||||
Стефан Главашић 8-1 | 2.место– пласм. на град | ||||||||
Милун Милетић 8-5 | 3.место | ||||||||
Јована Станимировић 8-3 | 3.место | ||||||||
Општ. такм. биологија | Општинско такмичење |
Игор Главашић 5-1 |
2.место- пласм. на град |
||||||
Маријана Ивановић 5-5 | 2.место | ||||||||
Андрија Димитријевић 5-1 | 2.место | ||||||||
Марија Ралевић 5-1 | 2.место | ||||||||
Наташа Стаменков 5-5 | 3.место | ||||||||
Лука Вукадиновић 6-2 | 1.место– пласм. на град | ||||||||
Наталија Ивановић 5-5 | 1.место– пласм. на град | ||||||||
Стеван Радисављевић 6-4 | 1.место– пласм. на град | ||||||||
Магдалена Димитријевић 6-1 | 1.место– пласм. на град | ||||||||
Дуња Илић 6-1 | 2.место | ||||||||
Сара Родић 7-3 | 1.место– пласм. на град | ||||||||
Ленка Вучковић Јашин 7-1 | 2.место– пласм. на град | ||||||||
Јована Басарић 7-1 | 2.место– пласм. на град | ||||||||
Јелена Ловрић 7-4 | 3.место | ||||||||
Стевановић Вања 5-5 | 3.место | ||||||||
Стефан Главашић 8-1 | 3.место | ||||||||
Биологија | Градско такмичење | 22.04.2017. | Игор Главашић 5-1 | 3.место | |||||
Наталија Ивановић 6-5 | 1.место | ||||||||
Лука Вукадиновић 6-2 | 2.место | ||||||||
Стеван Радисављевић 6-4 | 2.место | ||||||||
Магдалена Димиијевић 6-1 | 3.место | ||||||||
Сара Родић 7-3 | 1.место | ||||||||
Ленка Вучковић Јашин 7-1 | 1.место | ||||||||
Јована Басарић 7-1 | 2.место | ||||||||
Биологија | Републичко такмичење | 28.05.2017 |
Сара Родић 7-3 |
2.место |
|||||
Zdravi zubi lep osmeh | Gradsko takmicenje | 18.5.2017. | Jankovic Stasa4/1 | Nagrada | |||||
Zdravi zubi lep osmeh | Gradsko takmicenje | 18.5.2017. | Stajic Natalija 4/1 | Nagrada | |||||
Zdravi zubi lep osmeh | Gradsko takmuicenje | 18.5.2017. | Popovic Nevena 4/1 | Nagrada | |||||
XXIX Невенов фестивал деце песника, Савино Село |
међународни фестивал |
19. и 20. мај 2017. год. |
Адријана Ламбић 83 Сара Вићентијевић 63
Ивана Пејчић 6-3 Љубомир Живковић 6-3 |
2. награда - поезија 1. награда - проза објављен рад објављен рад објављен рад објављен рад
објављен рад објављен рад објављен рад објављен рад објављен рад објављен рад објављен рад објављен рад |
|||||
15. смотра ћириличке писмености (најбољи писм. задатак) Тител |
међународна смотра |
24. мај 2017. год. |
Дуња Вићентијевић 83 | свеукупни победник - најбољи писм. задатак у кат. основних школа | |||||
Четврти фестивал „Пролећне риме, слике и ноте'', Ниш |
међународни конкурс |
24. мај 2017. год. |
Катарина Ковачевић 71 Адријана Ламбић 83 Ана Марија Росић 83 |
3. награда - прича похвала - песма похвала - прича |
|||||
Литерарно-ликовни конкурс Црвеног крста ''Крв живот значи'' |
општински ниво |
24. мај 2017. год. |
Адријана Ламбић 83
Снежана Стојановић
|
диплома и пласман на градски ниво диплома за наставнике (менторе) |
|||||
Дани ћирилице у Баваништу 2017. |
међународна смотра |
27. мај 2017.год. |
Катарина Ковачевић 71 | 1. награда | |||||
''ТАБЛА ФЕСТ 2017'' Ниш |
међународни фестивал |
27. мај 2017. год. |
Адријана Ламбић 83 Дуња Вићентијевић 83
Ања Александра Василијевић 72 Адријана Ламбић 83
|
награда жирија: објављ. рад у зборнику објављ. рад у зборнику награде дечијег жирија 1. награда
2. награда
|
|||||
45. смотра ''Извор живе речи'' Колари | савезна смотра |
27. мај 2017. год. |
Милица Здравковић 83 Сара Вићентијевић 63 Лука Чолић 63 Ања Александра Василијевић 72 Адријана Ламбић 83 Никола Мијаиловић 71 Ана Марија Росић 83 Дуња Крстић 73 Вања Арсић 83 школа |
1. награда - проза 1. награда - проза 2. награда - поезија 2. награда - поезија
2. награда - поезија 2. награда - проза 2. награда - проза 3. награда - поезија 3. награда – поезија свеукупни победник Смотре |
|||||
''Чувајмо наше маме...'' Друштво учитеља, Топола | републички конкурс | мај 2017.год. |
Дуња Крстић 73 Ања Александра Василијевић 72
|
2. награда 3. награда |
|||||
Конкурс ''Природа је мој свет'' у част Десанке Максимовић, ДКЦ, Београд |
међународни конкурс |
29. мај |
Адријана Ламбић 83 Снежана Стојановић |
2. награда диплома за ментора |
|||||
''Вуково звоно'' Гимназија, Лозница | републички конкурс | 25. мај 2017. |
Ана Марија Росић 8-3 Милица Миждало 7-2 |
награда за причу награда за легенду |
|||||
Мајска песничка сусретања |
општинско такмичење |
26. мај 2017. |
Милица Миждало 7-2 |
2. награда |
|||||
''Деца међу нарцисима'' , Чајетина | републички конкурс |
19. мај 2017. |
Татјана Теодоровић 7-2 Љубомир Живковић 6-3 |
2. награда 2. награда |
|||||
Читалачка значка | Општинско такмичење | 18.4.2017. | Магдалена Димитријевић 61 | Велика титула Поштовани говорник | |||||
Мајска песничка сусретања | Општинско такмичење | 10.5.2017. | Бранислав Николић 34 | 3. место | |||||
Мајска песничка сусретања | Општинско такмичење | 10.5.2017. | Милица Миждало 72 | 2. место | |||||
Читалачка значка | Школско такмичење | 27.3.2017. (млађи) | Ања Гаврић 22 | Поштовани говорник | |||||
Читалачка значка | Школско такмичење | 27.3.2017. (млађи) | Ана Илић 41 | Поштовани говорник | |||||
Читалачка значка | Школско такмичење | 27.3.2017. (млађи) | Сара Беговић 41 | Поштовани говорник | |||||
Читалачка значка | Школско такмичење | 27.3.2017. (млађи) | Даница Цветковић 42 | Поштовани говорник | |||||
Читалачка значка | Школско такмичење | 27.3.2017. (млађи) | Тијана Прица 32 | Поштовани писар | |||||
Читалачка значка | Школско такмичење | 27.3.2017. (млађи) | Лана Вељковић 33 | Поштовани писар | |||||
Читалачка значка | Школско такмичење | 27.3.2017. (млађи) | Милица Милановић 33 | Поштовани писар | |||||
Читалачка значка | Школско такмичење | 27.3.2017. (млађи) | Тара Теодоровић 41 | Поштовани писар | |||||
Читалачка значка | Школско такмичење | 28.3.2017. (старији) | Јелена Рајковић 51 | Поштовани говорник и Поштовани писар | |||||
Читалачка значка | Школско такмичење | 28.3.2017. (старији) | Милица Радујко 54 | Поштовани говорник | |||||
Читалачка значка | Школско такмичење | 28.3.2017. (старији) | Теодора Илић 61 | Поштовани писар | |||||
Читалачка значка | Школско такмичење | 28.3.2017. (старији) | Магдалена Димитријевић 61 | Поштовани говорник и Поштовани писар | |||||
Читалачка значка | Школско такмичење | 28.3.2017. (старији) | Ана Радовановић 61 | Поштовани писар | |||||
Читалачка значка | Школско такмичење | 28.3.2017. (старији) | Милун Милетић 85 | Поштовани говорник | |||||
Витез | Реп. конк. | Елена Богуновић 35 | Велика Витезова награда | ||||||
Витез | Реп. конк. | Тина Рајковић 35 | Велика Витезова награда | ||||||
Витез | Реп. конк. | Јелена Цветковић 35 | Велика Витезова награда |
Општинско такмичење из математике
Лазар Томовић 42 |
|
ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МУЗИЧКЕ КУЛТУРЕ- соло-певање, дуети,група певача
ИМЕ И ПРЕЗИМЕ УЧЕНИКА | РАНГ | ПЛАСМАН | |
Соло-певачи | 1.Ана Перовић 2/2 | 1.место | град |
2.Софија Бабић 3/2 | 1.место | град | |
3.Симона Адуловић 5/3 | 1.место,2.награда | / | |
4.Александра Радовановић 5/3 | 2.место | / | |
5.Никола Вујанић 5/2 6.Маша Рудовић 6/2(инстр.пратња) |
2.место | / | |
дуети |
7.Аница Вићентијевић 5/2 и 8.Игор Главашић 5/1 |
2.место | / |
ГРАДСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МУЗИЧКЕ КУЛТУРЕ- СОЛО-ПЕВАЊЕ,ОРКЕСТАР
ИМЕ И ПРЕЗИМЕ УЧЕНИКА | РАНГ | ПЛАСМАН | |
Соло-певање | 1.Ана Перовић 2/2 | 1.место,7.награда | |
2.Софија Бабић 3/2 | 1.место | ||
ОРКЕСТАР | 3.Данило Пашић 5/3 | 1.место, 3.награда | Пласман на републичко |
4.Александра Радовановић 5/3 | |||
5.Кристина Митровић 5/3 | |||
6.Симона Адуловић 5/3 | |||
7.Теодора Кузмановић 5/3 | |||
8.Александра Марковић 5/3 | |||
9.Вања Софронић 5/3 | |||
10.Александар Мицић 5/3 | |||
11.Лариса Ђурић 5/3 | |||
12.Васја Никић 5/3 | |||
13.Тамара Борота 5/3 | |||
14.Игор Главашић 5/1 | |||
15.Тијана Радовановић 1/3 | |||
РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МУЗИЧКЕ КУЛТУРЕ- ОРКЕСТАР
ОРКЕСТАР | 1.Данило Пашић 5/3 | 2.место,83 бодова |
2.Александра Радовановић 5/3 | ||
3.Кристина Митровић 5/3 | ||
4.Хелена Видић 5/3 | ||
5.Теодора Кузмановић 5/3 | ||
6.Александра Марковић 5/3 | ||
7.Вања Софронић 5/3 | ||
8.Александар Мицић 5/3 | ||
9.Лариса Ђурић 5/3 | ||
10.Васја Никић 5/3 | ||
11.Тамара Борота 5/3 | ||
12.Игор Главашић 5/1 | ||
13.Тијана Радовановић 1/3 | ||
ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ВЕРСКЕ НАСТАВЕ
ИМЕ И ПРЕЗИМЕ УЧЕНИКА | РАНГ | ПЛАСМАН |
1.Марта Ралевић 6/2 | 3.место | / |
2.Марија Ралевић 5/1 | 3. место | / |
3.Анђела Рмандић 5/1 | 3. место | / |
назив такмичења |
ранг-ниво такмичења |
датум | име и презиме, одељење |
награда – пласман - освојено место |
||||
Међународно Математичко Такмичење -Кенгур без граница |
Међународно
|
12.5.2017. | Даница Чолић 1/1 | похвала | ||||
Међународно Математичко Такмичење -Кенгур без граница |
Међународно
|
Андреј Катић 1/2 | похвала | |||||
Међународно Математичко Такмичење -Кенгур без граница |
Међународно
|
Нина Илић 1/2 | похвала | |||||
Међународно Математичко Такмичење -Кенгур без граница |
Међународно
|
Николина Милатовић 1/5 | похвала | |||||
Међународно Математичко Такмичење -Кенгур без граница |
Међународно
|
Матеја Трифунвић 1/5 | похвала | |||||
Међународно Математичко Такмичење -Кенгур без граница |
Међународно
|
Анђела Гавриловић 2/1 | похвала | |||||
Међународно Математичко Такмичење -Кенгур без граница |
Међународно
|
Вера Вукмировић 3/2 | похвала | |||||
Међународно Математичко Такмичење -Кенгур без граница |
Међународно
|
Николина Јокић 4/1 | похвала | |||||
Кратке драмске форме | општинско | 26.4.2017. | 1/1 и 1/3 | 1. награда за костиме | ||||
Кратке драмске форме | општинско | 26.4.2017. | 1/1 и 1/3 | 2. награда за сценографију | ||||
Кратке драмске форме | општинско | 26.4.2017. | 1/1 и 1/3 | 3.место за извоћње представе | ||||
Кратке драмске форме | општинско | 26.4.2017. | Матија Арсић 1/1 | Похвала за мушку улогу | ||||
ТРИНАЕСТИ МЕЂУНАРОДНИ ЛИТЕРАРНИ КОНКУРС „МАТЕРЊА МЕЛОДИЈА“:
|
Сара Вићентијевић 6-3 | -1. НАГРАДА |
||||||
Љубомир Живковић 6-3 | - 1. НАГРАДА |
|||||||
Катарина Ковачевић 7-1 | - 1. НАГРАДА | |||||||
Анђела Голубовић 8-3 | - 1. НАГРАДА | |||||||
Анђела Димитријевић 8-3 | - 1. НАГРАДА | |||||||
Адријана Ламбић 8-3 | .- 1. НАГРАДА + 3. НАГРАДА | |||||||
Ђорђе Живковић 7-2 | - НАГРАДА | |||||||
Ања Александра Василијевић 7-2 | - 2. НАГРАДА | |||||||
Катарина Вучић 7-1 | - 2. НАГРАДА | |||||||
Татјана Теодоровић 7-2 | .- 2. НАГРАДА | |||||||
Вања Арсић 8-3 | - 3 НАГРАДА | |||||||