Резултати школског такмичења из биологије
- разред
Милица Кајалић 5-5 |
2. место на школском такмичењу |
пласман на општинско такмичење |
Павле Несторовић 5-2 |
2. место на школском такмичењу |
пласман на општинско такмичење |
Ђурђе Цветић 5-4 |
2. место на школском такмичењу |
пласман на општинско такмичење |
Ива Павловић 5-3 |
2. место на школском такмичењу |
пласман на општинско такмичење |
Марко Максић 5-2 |
3. место на школском такмичењу |
пласман на општинско такмичење |
Виктор Марковић 5-5 |
3. место на школском такмичењу |
|
Урош Бабић 5-4 |
3. место на школском такмичењу |
|
Ана Илић 5-1 |
3 место на школском такмичењу |
|
Јасмина Радојичић 5-4 |
3. место на школском такмичењу |
|
Михајло Гавриловић 5-2 |
3. место на школском такмичењу |
|
Емилија Пешић 5-4 |
3. место на школском такмичењу |
|
Наташа Љубинковић 5-3 |
3. место на школском такмичењу |
|
Михајло Делић 5-5 |
3. место на школском такмичењу |
|
Огњан Рајић 5-5 |
3. место на школском такмичењу |
|
Сара Илић 5-5 |
3. место на школском такмичењу |
|
Сара Беговић 5-1 |
3. место на школском такмичењу |
Резултати школског такмичења из биологије
- разред
Андрија Димитријевић 6-1 |
1. место на школском такмичењу |
пласман на општинско такмичење |
Хелена Видић 6-3 |
2. место на школском такмичењу |
пласман на општинско такмичење |
Игор Главашић 6-1 |
2. место на школском такмичењу |
пласман на општинско такмичење |
Јелена Марковић 6-5 |
3. место на школском такмичењу |
пласман на општинско такмичење |
Андреја Рајковић 6-5 |
3. место на школском такмичењу |
пласман на општинско такмичење |
Марија Ралевић 6-1 |
3. место на школском такмичењу |
|
Александра Антонић 6-5 |
3. место на школском такмичењу |
|
Бјанка Трифуновић 6-2 |
3 место на школском такмичењу |
|
Маријана Ивановић 6-5 |
3. место на школском такмичењу |
|
Теодора Илић 6-2 |
3. место на школском такмичењу |
|
Теодора Манић 6-3 |
3. место на школском такмичењу |
|
Наташа Стаменков 6-5 |
3. место на школском такмичењу |
|
Александра Булован 6-2 |
3. место на школском такмичењу |
Резултати школског такмичења из биологије
- разред
Наталија Ивановић 7-5 |
1. место на школском такмичењу |
пласман на општинско такмичење |
Марта Ралевић 7-2 |
1. место на школском такмичењу |
пласман на општинско такмичење |
Дуња Илић 7-1 |
2. место на школском такмичењу |
пласман на општинско такмичење |
Александар М. Радојичић 7-4 |
2. место на школском такмичењу |
пласман на општинско такмичење |
Стеван Радисављевић 7-4 |
2. место на школском такмичењу |
пласман на општинско такмичење |
Магдалена Димитријевић 7-1 |
3. место на школском такмичењу |
|
Александра Студен 7-3 |
3. место на школском такмичењу |
|
Ана Ласица 7-1 |
3 место на школском такмичењу |
|
Дуња Антонијевић 7-5 |
3. место на школском такмичењу |
|
Лазар Рајковић 7-5 |
3. место на школском такмичењу |
|
Наталија Видић 7-3 |
3. место на школском такмичењу |
|
Теодора Илић 7-1 |
3. место на школском такмичењу |
Резултати школског такмичења из биологије
- разред
Ленка Вучковић Јашин 8-1 |
1. место на школском такмичењу |
пласман на општинско такмичење |
Сара Родић 8-3 |
1. место на школском такмичењу |
пласман на општинско такмичење |
Никола Мијаиловић 8-1 |
1. место на школском такмичењу |
пласман на општинско такмичење |
Анђела Продановић 8-5 |
1. место на школском такмичењу |
пласман на општинско такмичење |
Страхиња Богдановић 8-5 |
1. место на школском такмичењу |
пласман на општинско такмичење |
Јелена Ловрић 8-4 |
2. место на школском такмичењу |
|
Давид Радојичић 8-4 |
2. место на школском такмичењу |
|
Илија Марковић 8-5 |
2 место на школском такмичењу |
|
Александра Савић 8-5 |
2. место на школском такмичењу |
|
Катарина Вучић 8-1 |
2. место на школском такмичењу |
|
Михајло Стошић 8-4 |
2. место на школском такмичењу |
|
Александар Николић 8-2 |
3. место на школском такмичењу |
|
Јелена Милошевић 8-5 |
3. место на школском такмичењу |
|
Немања Савић 8-5 |
3. место на школском такмичењу |
|
Алекса Пантић 8-5 |
3. место на школском такмичењу |
|
Алексеј Урошевић 8-2 |
3. место на школском такмичењу |
|
Тамара Станчић 8-5 |
3. место на школском такмичењу |
|
Милица Станојевић 8-5 |
3. место на школском такмичењу |
|
Андрија Ристић 8-4 |
3. место на школском такмичењу |