Такмичења и промоције ученика
  • Регистрација
 30. фестивал  хумора за  децу - Лазаревац међународни фестивал  20. 09. 2018.  Снежана Стојановић  Гашина диплома за допринос Фестивалу
 V конкурс ''Миријевски Орфеј'' Манифестација ''Момини дани'', Књижевни клуб ''Мала птица'' у Београду (Миријево)  међународна манифестација  18. 10. 2018.

Татјана Теодоровић 82

Катарина Ковачевић 81

Милица Миждало 82
Алексеј Урошевић 82
Никола Мијаиловић 81

Ђорђе Живковић 82
Милица Јурукоски 81

1. награда - проза
песма у Зборнику

2. награда - проза
похвала - поезија
2. награда - поезија
2. награда - проза
3. награда - проза
прича у Зборнику
3. награда - проза
похвала - проза

33. књижевна манифестација ''Дани  дечје  поезије   и  прозе''  Драгинац  међународна манифестација  13. 10. 2018.  Лазар Томовић 62
 Љубомир Живковић 83
 
школа
 2. награда - проза
  похвала - проза
 похвала
 ''Стих за Огија'',
Културни центар Власотинце
 републички конкурс  14. 11. 2018. Вељко Миљковић 83
Љубомир Живковић 83
 школа
 2. награда - проза
 похвала - проза
 похвала
 Кампања ''Стоп  насиљу'', Економска школа Ниш  републички конкурс  30. 11. 2018.

  Љубомир Живковић 83
  Сара  Вићентијевић  83
  Зоја Јовић 83
  Катарина Вуксић 83
  Снежана Стојановић

 1. награда
 3. награда
 похвала
 похвала
 захвалница
 ''Радовићев  венац''
Дечији  центар  Ниш
 републички конкурс  децембар 2018.  
Тара Теодоровић 62
 
Лазар Томовић 62
Михајло  Гавриловић 62
 
Сара  Вићентијевић  83
 
Љубомир Живковић 83

2. награда - проза
 објављена прича
објављена прича
објављене 2 песме
објављене 2 приче
 XVII фестивал поезије за дјецу и младе '' Трагом пјесме Десанке Максимовић''
Источно Сарајево
 

међународни фестивал

 14.12.2018.  

Сара Вићентијевић 83
Тара  Теодоровић 62
Софија  Бабић 52

2. награда
3. награда
3. награда
 Књижевна олимпијада - Српски  језик и књижевност  школско  такмичење  21.12.2018.  


Андрија Димитријевић 7/1        Анђелија Вранеш 7/1
Милица Радујко 7/4
Наташа Стаменков 7/5
Тамара Борота 7/3

 

2. место, пласм. на опш.т.
3. место, пласм. на општ. т.
3.место, пласм. на општ. т.
пласман на општ. т.
пласман на општ. т.

      Наталија Ивановић 8/5
Александра Студен 8/3
Наталија Видић 8/3
Јована Јанковић 8/4
Магдалена Димитријевић 8/1  

Дуња Илић 8/1                    
Марта Ралевић 8/2
Стеван Радисављевић  8/4
1. место, пласман на општ. т.
пласман на општ. т.
пласман на општ. т.
пласман на општ. т.
пласман на општ. т.

директан пласман на општ.т.
директан пласман на општ. т.
директан пласман на општ. т.
 ''Заувијек ћу бити  дијете'', НВО ''Оаза знања'', Подгорица међународни конкурс  10. јануар 2019.  Сара Вићентијевић 8-3
Тара Теодоровић 6-2
Софија Бабић 5-2
Вера Вукмировић 5-2
Теодора Спасојевић 5-2
Лана Вељковић 5-3
Андреа Павловић 5-3
Снежана Стојановић

3. награда-повеља
обј. песма, захвалница
обј. песма, захвалница
обј. песма, захвалница
обј. песма, захвалница
обј. песма, захвалница
обј. песма, захвалница
захвалница за ментора

 ''Смешне  приче и песме''
Дечји културни  центар, Београд
 међународни конкурс  23. јануар 2019.  Сара Вићентијевић 8-3

Теодора Спасојевић 5-2
Софија Бабић 5-2
 1. награда, проза
3. награда, поезија
2. награда, поезија
похвала, проза
 XXII светосавски књижевни конкурс, Народна библ. ''Његош'', Књажевац   међународни конкурс  фебруар 2019.  Ђорђе Јанковић 8-3
 Софија  Бабић 5-2
 1. награда-проза
 2. награда-проза
 XXVII конкурс ''Златна кацига'' Крушевац  

међународни фестивал

 01. април 2019.  Сара Вићентијевић 8-3  3. награда
 Француски језик  школско такмичење  30. јануар 2019.  Дуња Илић 8-1
Наталија Ивановић 8-5
Александра Студен 8-3
1.место, пласман на општ.т.
2.место, пласман на општ.т.
3.место, пласман на општ. т.
 Хемија  школско такмичење  јануар 2019.  Немања Јовановић 7-1
Маријана Ивановић 7-5
Андрија Димитријевић 7-1
Хелена Видић 7-3
Александра Антонић 7-5
Данило Пашић 7-3
Лариса Ђурић 7-3
Марко Илић 7-2
Наталија Ивановић 8-5
Вељко Миљковић 8-3
1.место, пласман на општ.т.
1.место, пласман на општ. т.
1.место, пласман на општ.т.
2.место, пласман на општ. т.
2. место, пласман на општ. т.
3.место, пласман на општ.т.
3.место, пласман на општ.т.
3.место, пласман на општ.т.
1.место, пласман на општ.т.
2.место, пласман на општ.т.
 Биологија  школско такмичење  14. јануар 2019. Вучић Наталија  5-2
 
Родић Маша 5-2
Ања  Катић 5-3
Тина Рајковић 5-5
Петар Бјеличић 5-4
Ана Павловић 5-1
Дина Јанковић 5-1
Богдан Златановић 5-1
Нина Живковић 5-2
Петар Рајковић 5-5
Емилија Илић 5-1
Софија Бабић 5-2
Ива  Лалић 5-4
Мила Николић 5-5
Ива  Бајагић 5-1
Елена Богуновић 5-5
Анђелија  Милићев 5-3
Ања  Миленковић 5-4
Страхиња Перњаковић 5-5
Ђорђе  Здравковић 5-2
Виктор  Марковић 6-5
Милица  Кајалић 6-5
Наталија Бешић 6-4
Јасмина Радојичић 6-4
Ђурђе  Цветић 6-4
Марко  Максић 6-2
Урош  Бабић 6-4
Ива  Павловић 6-3
Огњан  Рајић 6-5
Андрија  Димитријевић 7-1
Бјанка  Трифуновић 7-2
Александра Булован 7-2
Марија Стаменовић 7-2
Хелена Видић 7-3
Лариса Ђурић 7-3
Маријана Ивановић 7-5
Андреја Рајковић 7-5
Јелена Марковић 7-5
Наталија Ивановић 8-5
Стеван Радисављевић 8-4
Магдалена Димитријевић 8-1
Милица Иркић 8-1
Дуња Илић 8-1
Теодора Илић 8-1
Александра Студен 8-3
Лазар Рајковић 8-5
Матија Нововић 8-5
Дуња Антонијевић 8-5

 1.место, пласман на општ.т.
 1.место, пласман на општ.т.
 1.место, пласман на општ.т.
 1.место, пласман на општ.т.
 1.место, пласман на општ.т.
2.место
2.место
2.место
2.место
2.место
2.место
2.место
2.место
3.место
3.место
3.место
3.место
3.место
3.место
3.место
1.место, пласман на општ.т.
1.место, пласман на општ.т.
1.место, пласман на општ.т.
1.место, пласман на општ.т.
2.место, пласман на општ. т.
3.место
3.место
3.место
3.место
1.место, пласман на општ.т.
1.место, пласман на општ.т.
2.место, пласман на општ. т.
2.место, пласман на општ. т.
2.место
3.место
3.место
3.место
3.место
1.место, пласман на општ.т.
1.место, пласман на општ.т.
1.место, пласман на општ.т.
1.место, пласман на општ.т.
2.место, пласман на општ. т.
2.место
2.место
2.место
3.место
3.место

 Физика  школско  такмичење  28. децембар 2018.  Урош Бабић 6-4
Војин  Гајић 6
Виктор Марковић 6-5
Андрија Димитријевић 7-1
Милица Радујко 7-4
Наталија Ивановић 8-5
Вељко Миљковић 8-3
 2.место, пласман на општ. т.
3. место, пласман на општ.т.
похвала
3. место, пласман на општ.т.
похвала
1.место, пласман на општ.т.
3. место, пласман на општ.т.
 XVIII конкурс ''Љубавна пјесма над пјесмама''
Клуб умјетничких душа, Мркоњић Град
 међународни конкурс  14. фебруар 2019.  Љубомир  Живковић 8-3  1. награда
 Српски  језик   и књижевност  школско  такмичење     01. март 2019.     Ања  Катић 5-3
Петар Рајковић 5-5
Огњен  Трбовић 5-2
Маша  Родић  5-2
Ива  Лалић 5-4
3.место,пласаман на општ.т.
3.место,пласаман на општ.т.
пласаман на општ.т.
пласаман на општ.т.
пласаман на општ.т.
Милица  Кајалић 6-5
Наташа Љубинковић 6-3
Огњан  Рајић 6-5
Наталија Бешић 6-4
Јасмина Радојичић 6-4

пласаман на општ.т.
пласаман на општ.т.
пласаман на општ.т.
пласаман на општ.т.
пласаман на општ.т.

 Андрија Димитријевић 7-1
Теодора  Илић 7-2
Мира  Вукмировић 7-1
Наташа Стаменков 7-5
Анђела  Рмандић 7-1
Никола  Милатовић 7-5
Николина  Антић 7-5
 директан пласман
директан  пласман
2.место,пласман на општ. т.
пласман на општ.т.
пласман на општ.т.
пласман на општ.т.
пласман на општ.т.
 Дуња  Илић 8-1
Милица  Иркић 8-1
Марта Ралевић 8-2
Наталија Ивановић 8-5
Ивана Пејчић 8-3
Стеван  Радисављевић 8-4
 директан пласман на град.т.
2.место,пласман на општ. т.
пласман на општ.т.
пласман на општ.т.
пласман на општ.т.
пласман на општ.т.
  Књижевна олимпијада - Српски  језик и књижевност  општинско такмичење  03. март 2019.  Андрија Димитријевић 7-1
Наталија Ивановић 8-5
 Дуња  Илић 8-1
 2.место,пласман на град. т.
 2.место,пласман на град. т.
3.место,пласман на град. т.
 ''Пробудимо  успаване  речи''
https://www.mojedete.info/
 међународни литер. конкурс  11. март 2019.  Сара Вићентијевић 8-3  3. награда
 ''Љубав није  само  реч''
КЦ ''Младост'', Футог
 међународни литер. конкурс  22. март 2019.  Љубомир  Живковић 8-3
Теодора  Спасојевић 5-2
 1. награда
похвала
 IV литерарни конкурс „Лепо је волети“, ДКЦ Београд  међународни литер. конкурс  20. март 2019.   Сара Вићентијевић 8-3
  Лана Вељковић 5-3
 Љубомир  Живковић 8-3
 Марија  Балчаковић 8-3
Снежана Стојановић
1. награда, проза
3. награда, поезија
похвала, поезија
3. награда, проза
диплома за ментора
 Српски  језик   општинско такмичење  17. март 2019. Ања  Катић 5-3
Маша  Родић 5-2
Петар Рајковић 5-5
Огњен  Трбовић 5-2

1. место, пласман на град
2. место, пласман на град
2. место, пласман на град
3. место

       Андрија Димитријевић 7-1
Мира  Вукмировић  7-1
Теодора  Илић 7-2
 2. место, пласман на град
2. место, пласман на град
3. место
       Дуња  Илић 8-1
Милица  Иркић 8-1
Марта  Ралевић 8-2
Наталија Ивановић 8-5
 директ.  пласман  на  град
2. место, пласман на град
3. место, пласман на град
3. место, пласман на град
 Техника и технологија (рад по задатку)    општинско такмичење    16.03.2019.  

 Ива Лалић 5/4 

Урош Бабић 6/4 

Наталија Бешић 6/4

 3. место
 3. место
 3. место
 Техника и технологија (авио - моделарство)       

 Милош Петковић 5/1 

Милан Арсић 5/1

 3. место
 3. место
 ''Чаробни  сјај  библиотеке'',
Народна библиотека ''Стеван Сремац'', Ниш
међународни лит. конкурс  30. март 2019.  Маша Родић  5-2 
 Лана  Вељковић 5-3
 похвала
 похвала
 Географија   општинско такмичење
 
 10. март 2019.
 
 Андрија Димитријевић 7-1  1.место, пласман на град
 Маријана Ивановић 7-5  2.место, пласман на град
Лазар Радовић 7-3 2.место, пласман на град
Анђела  Рајковић 7-5 2.место, пласман на град
Лука Вукадиновић 8-2 1.место, пласман на град
Наталија Ивановић 8-5 2.место, пласман на град
Дуња  Илић 8-1 2.место, пласман на град
Александар М. Радојичић 8-4 2.место, пласман на град
 Математика      општинско такмичење
    
 02. март 2019.
    
 Тара Радисављевић 3-3  3. место
 Лазар  Јурукоски 3-1  похвала
 Душан Ђурађ Ћушић 3-3  похвала
 Андреј Катић 3-2 похвала
 Павле Крстић 3-2 похвала
Марко Весић 3-2 похвала
Вукашин Словић 3-1 похвала
Анђела Гавриловић 4-1 2.место, пласман на град
Ђурђија  Стеванковић 4-2 похвала
Ана  Гавриловић 4-1 похвала
Петар  Рајковић 5-5 похвала
Марко  Максић 6-2 похвала
Милица  Кајалић 6-5 похвала
Мира Вукмировић 7-1 3.место, пласман на град
Маријана Ивановић 7-5 похвала
Милица Иркић 8-1 2.место, пласман на град
Наталија Ивановић 8-5 3.место
Магдалена Димитријевић 8-1 похвала
 Књижевна олимпијада - Српски језик и књижевност
  
 градско такмичење
  
 30. март 2019.
  
 Андрија Димитријевић 7-1  3. место
 Наталија Ивановић 8-5  2. место
Дуња  Илић 8-1
 3. место
  Фестивал поезије ''Мали  победник'' ДКЦ  Београд   градско такмичење   28. март 2019.   Љубомир Живковић 8-3  финалиста фестивала
 Тара Теодоровић 6-2
Андреа  Павловић 53
Софија  Бабић 52
Лана  Вељковић 53
Теодора  Спасојевић 52
Вера  Вукмировић  52
Маша  Родић 52
 објављена песма
објављена песма
објављена песма
објављена песма
објављена песма
објављена песма
објављена песма
 "Шта знаш о саобраћају" Б-екипа       школско такмичење             28.03.2019.             Ива Лалић 5/4  прво место
 Вања Миленковић 5/4  друго место- пласман на о
 Лана Грбић 5/4  треће место-пласман на о
 Ђорђе Здравковић 5/2  прво место-пласман на о
 Благоје Јелић 5/4 друго место-пласман на о
Никола Јанковић 5/4 треће место 
  "Шта знаш о саобраћају" Ц-екипа            Наталија Видић 8/3 деуго место општина - пласман на град
 Јасмина Радојичић 6/4 друго место- пла на о
 Мина Стевановић 7/5  треће место
 Александар Д Радојичић 8/4  прво место-пласман на о
 Алекса Пејић 7/1  друго место- пла на о
 Никола Милатовић 7/5  треће место
 Српски  језик  и  књижевност
  
 градско  такмичење
  
 06. 04. 2019.
  
 Андрија  Димитријевић 7-1  1. место, пл. на републ. т
 Маша  Родић 5-2  2. место
 Ања  Катић 5-3  3. место
 Математика   окружно/градско  такм.
 
 23. 03. 2019.
 
 Анђела  Гавриловић 4-1  1. место
 Мира  Вукмировић  7-1  похвала
 IV конкурс ''Мој  смешни  свет'', ДКЦ; Београд
 
 међународни конкурс
 
 22. 04. 2019.
 
 Љубомир  Живковић 8-3  3. награда, проза
 Лана Вељковић 5-3  3. награда, проза
 ''Најбоља мама на свету, моја  мама'', Дечји савез града Врања  регионални конкурс  30. 04. 2019.  Павле Несторовић 6-2  2. награда
 Биологија   општинско такмичење
 
 09. 03. 2019.
 
 Наталија Ивановић 8-5  2. место, пласман на г.т.
 Стеван Радисављевић 8-4  пласман  на  град. т.
 Биологија  градско такмичење  14. 04. 2019.  Наталија Ивановић 8-5  пласман на републ. т.
''На  крилима  детињства'',Фестивал дечијег стваралаштва,
Панонија
међународни  фестивал  10-12. мај 2019.   Лана Вељковић 5-3  2. награда
 3. награда
 IX   фестивал ''Деца  певају  отаџбини'', ОШ ''Милан Ђ. Милићевић'', Београд  међународни  фестивал  28. 05. 2019.  Михајло Прица 8-3
Снежана Стојановић
 2. награда
призн. за ментора
 ''ТАБЛА  ФЕСТ  2019''  Ниш    међународни  фестивал   10. 05. 2019.
 
 Љубомир Живковић 8-3  2. награда - избор  жирија
 Лана Вељковић 5-3  3. награда - избор  дечјег  жирија
 ''Шантићева реч'', ОШ ''Алекса Шантић'', Калуђерица
 
 међународни литерарни конкурс
 
 20. 05. 2019.
 
 Љубомир Живковић 8-3  1. награда - проза
 Марија Балчаковић 8-3  3. награда - проза
 ''Моја звезда водиља'', Друштво учитеља Тополе
  
 републички  конкурс
  
      02. 06.  2019.
  
 Андреа  Павловић 5-3  1. награда - проза
 Душан  Маринковић 6-2  2. награда - проза
 Иван  Јовановић 5-3  3. награда - проза
 ''Машта  и  снови'' Sirmiumart, Сремска  Митровица     међународни  фестивал    28. мај 2019.
  
 Теодора  Спасојевић 5.2  обј. песма у Зборнику
 Софија Бабић 5-2  обј. песма у Зборнику
 Тара  Теодоровић 6-2  обј. песма у Зборнику
 Четврти литерарни конкурс ’’Природа  је мој свет'' ДКЦ, Београд    међународни  фестивал    20. 05. 2019     Сара Вићентијевић 8-3

  1. награда - проза
  2. награда - поезија

 Љубомир Живковић 8-3  3. награда - проза
 Лана Вељковић 5-3  похвала - поезија
Снежана  Стојановић диплома  за  ментора
 Мајска  песничка  сусретања   школско  такмичење   08. 05. 2019.   

Млађи разреди:
Лана Михајловић IV2
Хелена Радојичић III1
Анђела Гавриловић IV1
Јована Вилендечић IV1
Давид Кокотовић IV2
Ленка Кнежевић IV2
Баста Марија IV2
Васић Кристина IV2

 
1. место, пл. на општ.
 1. место
  1. место
  2. место
  2.место
  3.место
3.место
3.место
 

Старији разреди:
Мина Стевановић VII5
Hина Живковић V2
Вера Вукмировић V2
Теодора Спасојевић V2
Бабић Софија V2
Маша Родић V2

 

1.место,пл. на општ.
 1. место
 2.место
2.место
3.место
3.место

 ''Растем, не ометај'',
  ОШ ''Свети Сава'' Врчин
  републички  конкурс       18. 05. 2019.   Лана Вељковић 5-3 2.нгр - песма
  Hина Живковић 5-2 2. нгр - песма
 Тара  Теодоровић 6-2 3. нгр - песма
 Сара Вићентијевић 8-3 1. нгр - прича
 Вељко  Миљковић 8-3 1. нгр - прича
 Љубомир Живковић 8-3 2.нгр - прича
 Лазар  Томовић 6-2 3.нгр - прича
 Катарина  Вуксић 8-3 3.нгр - прича
 Марија Балчаковић 8-3 3.нгр - прича
 Ђорђе  Јанковић 8-3 похвала - прича
Снежана  Стојановић признање за  ментора
XIV наградни конкурс Вуково  звоно, Гимназија, Лозница  републички  конкурс   24. мај 2019.  Љубомир Живковић 8-3  награда за причу
 VI ФестивалПролећне риме, слике и ноте'',
ОШ ''Ћеле кула'', Ниш   
 републички  конкурс        28. мај 2018.
   
 Лана Вељковић 5-3  1. нгр - прича
 Љубомир Живковић 8-3  похвала - прича
 Марија Балчаковић 8-3  похвала - прича
  Ђорђе  Јанковић 8-3  похвала - прича
Снежана  Стојановић признање за  ментора
 Дани  ћирилице  у  Баваништу 2019. међународна  смотра  25. мај  2019.  Сара Вићентијевић 8-3  3. награда
Снежана  Стојановић захвалница
 17. смотра  ћириличке  писмености (најбољи  писм.  задатак)  Тител   међународна  смотра   24. мај 2019.
 
  Лана Вељковић 5-3  свеукупни победник - најбољи писм. задатак у кат. основних школа
  Љубомир Живковић 8-3  2. награда - кат. 7-8. разред
 ''Деца међу нарцисима'' Чајетина    републички  фестивал
  
 24. мај 2019.
  
 Сара  Вићентијевић 8-3  1. награда
 Љубомир Живковић 8-3  похвала
 Михајло  Прица 8-3  похвала
 школа-секција захвалница
Снежана  Стојановић признање  за  ментора
 Српски  језик  - граматика  републичко  такмичење  25. мај 2019.  Андрија  Димитријевић 7-1  3. награда
 Географија   републичко  такмичење  25. мај 2019.  Андрија  Димитријевић 7-1  2. награда
 ''Оаза еко радова'', НВО Оаза знања, Подгорица   међународни конкурс
 
  05. 06. 2019.
 
 Сара Вићентијевић 8-3  1. награда
 Лана Вељковић 5-3  одабр. прича за Зборник
 Мислиша 2019.
    
 национално математичко такмичење
    
    14. 03. 2019.
    
 Сергеј Момчиловић 1-2  3. награда
 Анђела  Гавриловић 4-1  3. награда
 Лазар Стојковић 1-5  похвала
 Дуња  Читаковић 1-2  похвала
 Ленка  Кнежевић 4-2  похвала
  Мајска  песничка  сусретања   општинско такмичење  мај 2019.  Лана Михајловић IV2  1. место, п. на градску смотру
Такмичење  рецитатора школски ниво   Стефан  Ристић 2-4 2. б  место

Мисао дана

Моја школа
Када дођe јeсeн и књигe сe купe,
Сва дeца сeдну у школскe клупe.
Нeко у прву, нeко у трeћу,
Свeјeдно јe, сви у исти разрeд крeћу.
Матeматика, српски и тако рeдом,
Дан за даном, понeдeљком, уторком, срeдом.
Свакога дана знања свe вишe,
Пуно сe пишe, помало бришe.
Пролазe дани уз учeњe,игру,
Само родитeљи то видe ко бригу.
Нашe другарство из школскe клупe,
Нe могу мамe и татe да купe.
Пуно другара и симпатија нeка,
Нeгдe у срцу свакога чeка...
(T. Oстојић)