Такмичења и промоције ученика
  • Регистрација
 Назив такмичења  Ранг  Датум  Ученик пласман
 31. фестивал  хумора за  децу - Лазаревац   међународни фестивал
  
 19. 09. 2019.
  
 Софија Бабић  6-2 1. место - проза
 Катарина Лазаревић 6-2 3. место - проза
 Тара Теодоровић 7-2 3. место - поезија
 Фестивал дечјег стваралаштва ''Уметник из школске клупе'', Народна библиотека ''Радоје Домановић'', Лесковац  међународни фестивал 07.10. 2019.  Лазар  Томовић 7-2 2. место - проза       
 Манифестација ''Дани дечје поезије и прозе'', ОШ ''14. октобар'', Драгинац     међународни фестивал     12. 10. 2019.     Вера Вукмировић 6-2  2. место - проза
 Маша Родић 6-2  похвала - поезија
 Анђела Гавриловић 5-1  похвала - поезија
 школа/секција  похвала
 Недовршена  прича, Пријатељи деце  Вождовца    општински конкурс
 
 08. 10. 2019.
 
 Сара Суша 7-3
 (8-3)
 2. награда
 Теодора Тарбук 6-4  (7-4)  2. награда
 V међународна манифестација ''Пекарски дани'', Алексинац  међународни  18.10.2019.  Лана  Вељковић 6-3  3. награда
 Јесењи  крос, у  сарадњи  са  АК  Вождовац (ИО Пиносава)
   
 школско  такм.
   
 16.10.2019.     Милeнковић Војин 4-4  1. место
 Чукић Страхиња 3-4  2. место
 Шћeкић Михаило 4-4  3. место
 Сара Михаиловић 4-4  1. место
Пeтровић Елeна
  3-4
  1. место
Лазарeвић Елeна 4-4   2. место
Ољача Тара 4-4   3. место
 Шумарски  вишебој   међуопштинско такм.   01.10.2019.   Вера Вукмировић 6-2
Ања  Катић 6-3
Урош  Николић 7-2
Дарио  Пругинић  7-3
 1. место - екипно
 Ива  Лалић 6-4
Благоје  Јелић  6-4
Лука  Рајковић  7-4
Магдалена  Рајчевић 7-4
 2. место -
екипно
 Крос-брзо трчање на 40 м   школско такм.  октобар 2019.  Стефан Гавриловић 3-1  1. место, пласман на општинско т.
 општинско такм.  новембар 2019.  Стефан Гавриловић 3-1  3. место, пласман на градско т.
 Математика       школско такм.
     
 7.11.2019.       Павле Вукмировић 3-1  1. место, пласман на општинско т.
 Стефан Гавриловић 3-1  2. место, пласман на општинско т.
 Павле  Трбовић 3-1  3. место, пласман на општинско т.
 Михајло  Вујић 3-1  3. место, пласман на општинско т.
 Михајло  Лајтхајм 3-1  3. место, пласман на општинско т.
 Дуња  Ракас 3-1  3. место, пласман на општинско т.
 Награде 3-1
  
 општинско т. - математика    Павле  Вукмировић  похвала
 школско т. рецитатора    Стефан  Гавриловић  2. место
 школско т. Најраспеванија ОЗ    ОЗ 3.1  2. место
 Биологија                  школско т.
                
 16.01.2020.                  Кајалић Милица 7-5  1. место-пласман на општинско т.
 Бешић Наталија 7-4  2. место-пласман на општинско т.
 Радовић Јелена  7-3  3. место-пласман на општинско т.
 Марковић Виктор  7-5  3. место-пласман на општинско т.
 Радојичић Јелена 7-4  3. место-пласман на општинско т.
 Павловић Ива 7-3  3. место
 Ивановић Маријана  8-5  1. место-пласман на општинско т.
 Димитријевић Андрија  8-1  1. место-пласман на општинско т.
 Марковић Јелена  8-5  1. место-пласман на општинско т.
 Илић Теодора  8-2  2. место-пласман на општинско т.
 Видић Хелена 8-3  2. место-пласман на општинско т.
 Трифуновић Бјанка  8-2  2. место
 Радовановић Александра 8-3  2. место
 Ђурић Лариса  8-3  3. место
 Милатовић Никола  8-5  3. место
 Булован Александра  8-2  3. место
 Манић Теодора 8-3  3. место
 

Награђени ученици 6/4

   
 школско т. физика
 
   Ива Лалић  2.место,пласман на општинско т.
   Петар  Бјеличић  3. место, пласман на општинско т.
 ''Свет  је  округао, а  не  коцкаст''
https://www.mojedete.info/
међународни литерарни конкурс  14. новембар 2019.  Анђела  Гавриловић 51  

похвала - поезија

 ''Стих за Огија'',
Културни центар Власотинце
 међународни литерарни конкурс  13. новембар 2019.  Снежана  Стојановић  похвала за ментора
 Песнички  конкурс  поводом Дечје  недеље; Удружење  балканских  уметника и ОШ ''Мика Антић'', Палић

 

          
 међународни литерарни конкурс             25. новембар 2019.             Андреа Павловић 63  захвалница
 Анђела  Гавриловић 51

  захвалница
 Давид  Кокотовић 51

  захвалница
 Ђорђе  Здравковић 62

  захвалница
 

Лана  Вељковић  63

  захвалница
 Маша  Родић  62

  захвалница
 Нина  Живковић 62   захвалница
 Софија  Бабић 62   захвалница
 

Тара  Теодоровић 72

  захвалница
 

Теодора  Спасојевић 62

  захвалница
 

Вера  Вукмировић 62

  захвалница
 школа/секција    захвалница  
 ''Радовићев  венац''
Дечији  центар  Ниш
 републички конкурс  29. новембар 2019.  

Лана  Вељковић  63

 објављена песма  у  Зборнику
 ''Смешне  приче и песме''
Дечји културни  центар, Београд 
 међународни литерарни конкурс        21. јануар 2020.
 
 Катарина  Лазаревић  62  3. награда, проза
  Снежана  Стојановић  диплома за ментора
XXVIII светосавски књижевни  конкурс;
Народна библиотека ''Његош'', Књажевац
  
 регионални литерарни конкурс
  
 фебруар 2020.    Давид  Кокотовић 51  3. награда, поезија
 Андреа  Павловић 63  похвала, поезија
 Маша  Родић 62  похвала, проза
 Награде  7.  разреда
        
 школско т. хемија
   
     Милица Кајалић  7-5 1. место, пласман на општинско
Лазар Марковић 7-2 2. место, пласман на општинско
Лазар Томовић 7-2 2. место, пласман на општинско
 Марко Максић 7-2  3. место, пласман на општинско
 школско т. физика
 
    Урош  Бабић 7-4   2. место, пласман на општинско
 Наталија  Бешић 7-4  3. место, пласман на општинско
школски ликовни конкурс - Свети Сава
 
   Сара Илић 7-5    2. место
 Милица  Владисављевић 7-5    2. место
 Такмичење  рецитатора од 5. до 8. разреда
        
 школско т.
        
 28. 11. 2019.
        
 Јелена Рајковић 8-1  1. место, пласман на општинско т.
 Анђелина  Ристић 7-4  1. место
 Лазар  Николић 8-4  2. место
 Вања  Миленковић 6-4  2. место
 Ана Перовић 5-3  2. место
 Вера  Вукмировић 6-2  3. место
 Софија  Бабић 6-2  3. место
 Бранислав Николић 6-4  3. место
 Јован Аџија 6-1  3. место
 Математика              општинско т.
            
 7.12.2019.              Павле Вукмировић 3-1  похвала
 Вукашин Словић 4-1  3. место
 Анастасија Иркић 4-2  3. место
 Николина Милатовић 4-5  3. место
 Андреј Катић 4-2  похвала
 Марко Весић 4-2  похвала
 Ирина Хаџић 4-2  похвала
 Михајло Шћекић 4-5  похвала
 Анђела Гавриловић 5-1  1. место, пласман на градско т.
 Ђурђија Стеванковић 5-2  2. место, пласман на градско т.
 Мира  Вукмировић 8-1  2. место, пласман на градско т.
 Маријана Ивановић 8-5  3. место, пласман на градско т.
 Теодора Илић 8-2  похвала
 XII Медијана фестивал дечјег стваралаштва, Ниш
 
 међународни фестивал
 
 20. и 21. март 2020.
 
Невена Поповић 7-2  2. награда
 Барбара Вукић 6-3  похвала
 Српски  језик  и  књижевност
                
 школско  такмичење
                
 26. фебруар  2020.
                
 Ива Гавриловић 5-4            2. место, пласман на општинско т.
 Анђела  Гавриловић 5-1     3. место, пласман на општинско т.
 Ђурђија Стeванковић
5-2 
 пласман на општинско т.
 Лeнка Кнeжeвић 5-3           пласман на општинско т.
 Сара Радисављeвић 5-4       пласман на општинско т.
 Огњен  Трбовић  6-2              пласман на општинско т.
 Наталија  Вучић  6-2              пласман на општинско т.
 Ива Лалић 6-4                         пласман на општинско т.
 Ања Милeнковић  6-4             пласман на општинско т.
 Вера  Вукмировић  6-2            пласман на општинско т.
 Ања  Катић  6-3     директан пласман на општинско т.
 Маша  Родић 6-2    директан пласман на општинско т.
 Петар Рајковић 6-5   директан пласман на општинско т.
 Нeла Рашковић 7-3                   пласман на општинско т.
 Наталија Бeшић  7-4                    пласман на општинско т.
 Јасмина Радојичић  7-4               пласман на општинско т.
 Невена  Поповић  7-2                  пласман на општинско т.

Михајло Делић 7-5                      

пласман на општинско т.
Тeодора Илић 8-2                     пласман на општинско т.
Маријана Ивановић 8-5           пласман на општинско т.
Хeлeна Видић   8-3                   пласман на општинско т.
Теодора  Манић 8-3                   пласман на општинско т.
Нeмања  Јовановић 8-1              пласман на општинско т.
Мира  Вукмировић  8-1  директан пласман на општинско т.
Андрија  Димитријевић 8-1  директан пласман на гградско т.
 Књижевна  олимпијада - Српски  језик  и књижевност
          
 школско  такмичење
          
 28. фебруар 2020.
          
 Ана Илић 7-1  3. место, пласман на општинско т.
 Нела Рашковић 7-3               пласман на општинско т. 
 Анђела Јанићијевић 7-3      пласман на општинско т. 
 Виктор Марковић 7-5                      пласман на општинско т. 
 Сара Беговић 7-1             пласман на општинско т. 
 Mира  Вукмировић 8-1              пласман на општинско т. 
 Милица  Радујко 8-4                пласман на општинско т. 
 Анђелија Врањеш
8-1         
 пласман на општинско т. 
 Маријана
Ивановић 8-5          
 пласман на општинско т. 
 Тамара  Борота 8-3                     пласман на општинско т. 
 Андрија  Димитријевић 8-1   директан пласман на општинско т.
 Математика   
 (5-8. разред)   
 школско такм.
       
   децембар 2019.
       
 Анђела Гавриловић 5-1  пласман на општ.
 Ђурђија Стеванковић 5-2  пласман на општ.
 Ања  Гаврић 5-1  пласман на општ.
 Петар  Рајковић 6-5  пласман на општ.
 Мира Вукмировић 8-1  1. место, пласман на општ. т.
 Данило Пашић 8-3  пласман на општ.
 Теодора Илић 8-2  пласман на општ.
 Маријана Ивановић 8-5  пласман на општ.
 Математика (3. разред)
           
 школско такм.
           
   децембар 2019.
           
 Павле Вукмировић 3-1 1. место, пласман на општ. такм.
 Стефан  Гавриловић 3-1  2. место, пласман на општ. такм.
 Стефан  Николић 3-4  2. место, пласман на општ. такм.
 Михајло  Вујић 3-1  2. место, пласман на општ. такм.
 Павле  Трбовић 3-1  2. место, пласман на општ. такм.
 Дуња  Ракас 3-1  2. место, пласман на општ. такм.
 Невена Антић 3-2  2. место, пласман на општ. такм.
 Вук Хаџић 3-1  3. место, пласман на општ. такм.
 Богдан  Крстић 3-3  3. место, пласман на општ. такм.
 Богдан  Најкић 3-1  3. место, пласман на општ. такм
 Михајло Лајтхајм 3-1  3. место, пласман на општ. такм
 Елена  Гојковић 3-3  3. место, пласман на општ. такм
 ''Распуштена  песмарица 2'', ДКЦ Београд
   
 републички литерарни конкурс
   
 фебруар-март 2020.
   
Анђела  Гавриловић 5-1  објављена песма
 Маша Родић 6-2  објављена песма
  Лана Вељковић 6-3  објављена песма
 Андреа  Павловић 6-3  објављена песма
 Књижевна  олимпијада - Српски  језик  и књижевност    општинско  такмичење
  
 7. март 2020.
  
 Виктор Марковић 7-5  2.место и пласман на градско т.
 Андрија Димитријевић 8-1  3.место и пласман на градско т.
 Анђелија Вранеш 8-1  3.место и пласман на градско т.
Такмичење у броју прочитаних књига
     
 школско такмичење
     
 2. април 2020.
     
 Вера Пашић 2-2  Титула  КЊИГОЉУБАЦ
 Милица  Милановић 6-3  Титула  КЊИГОЉУБАЦ
 Сара Михајловић 4-4  Титула  КЊИГОЉУБАЦ
 Наталија Бешић 7-4  Титула  КЊИГОЉУБАЦ
 Николина Савић 4-5  Титула  КЊИГОЉУБАЦ
 Јована Нешковић 8-5  Титула  КЊИГОЉУБАЦ
 Пети  конкурс ''Лепо је волети'' ДКЦ  Београд   међународни лит. конкурс
  
 30. март 2020.
  
 Ђорђе  Здравковић 6-2  3. награда, поезија
 Анђелија  Несторовић 6-3  похвала, поезија
 Давид  Кокотовић 5-1  похвала, поезија
 ''Љубав није  само  реч''
КЦ ''Младост'', Футог 
 међународни лит. конкурс   5. април 2020.
 
 Андреа Павловић 6-3  3. награда
 Софија  Бабић 6-2  похвала
 ’’Ja сам  дрво''
Књижевни  клуб  UNBOX Hab  тима
 републички лит. конкурс  24. април 2020.  Тара Теодоровић 7-2  1. награда
 ''На крилима детињства
Фестивал дечијег стваралаштава, Панонија
 
 међународни феестивал
 
 мај/јун 2020.
 
 Вера Вукмировић 6-2  3. награда, поезија
 Лана Вељковић 6-3  3. награда, проза
 ''Планета дише у истом ритму'' Наставничка мрежа против пандемије     међународни/балкански
лит. конкурс
   
 април/мај 2020.
   
 Анђела Гавриловић 5-1  полуфинале/шири избор (песма и прича)
финале/међу 17 набољих радова региона (прича)
 Катарина Лазаревић 6-2   полуфинале/шири избор (прича)
финале/међу 17 набољих радова региона
 Маша Родић 6-2  полуфинале/шири избор (песма )
 Лазар Марковић 7-2  полуфинале/шири избор (прича)
 Мислиша, Мат. друштво ''Архимедес'', Београд  нац. матем. такмичење  мај, 2020.  Павле Вукмировић 3-1  2. награда
 ''Лутка сјајна мог дизајна'', ликовни конкурс  републ. такмчење  мај, 2020.  Дуња  Ракас 3-1  награда
 ''Упознајмо птице Београда'', лик. конкурс   општинско такмичење
 
 мај, 2020.
 
 Јана Станојевић 3-1  награда/пласман на град. такм.
 Павле Трбовић 3-1  награда/пласман на град. такм
 ''Бранково  перо'',
ОШ ''Бранко
Миљковић'', Ниш
 републички лит. конкурс  мај, 2020.  Маша Родић 6-2  3. награда
 Дани  ћирилице  у  Баваништу 2020.   међународна  смотра
  
 1. јун 2020.
  
 Лана  Вељковић 6-3  1. награда
 Теодора  Спасојевић 6-2  1. награда
 Филип  Митковић 7-2  3. награда
 ''Обрни, окрени, причу/песму изокрени'' Дечја библиотека Змај, Београд  републички лит. конкурс  4. јун 2020.  Тара  Теодоровић 7-2  2. награда
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         

Има нас и на Фејсу

Facebook

ЛОГО ШКОЛЕ

logo skole

Мисао дана

Mens sana in corpore sano
У здравом телу здрав дух.

 




 

 

 

 

 

 

ПРИЗНАЊА

 

 

beočug

etw school highlights

aces logo