УЧЕНИК
|
ТАКМИЧЕЊЕ
|
ОСВОЈЕНО МЕСТО, НАГРАДА
|
|
Ања Александра Василијевић 62
|
Међународни фестивал хумора за децу, Лазаревац
|
1. место |
|
Адријана Ламбић 73
|
3. место |
|
Ксенија Станковић, бивше 82
|
3. место |
|
Јана Кривошић, бивше 82
|
Републички конкурс „Литерарне стазе“, Вршац
|
финалисти конкурса
|
|
Јована Пејић, бивше 82
|
Адријана Ламбић 73
|
Огњен Цветојевић 73
|
Марта Хинић, бивше 82
|
Републички фестивал лепе речи (ФЛЕРТ 2015.), Тител
|
финалисти фестивала
|
|
Ксенија Станковић, бивше 82
|
Милан Мутавџић 73
|
Адријана Ламбић 73
|
Међународни 9. „Дани Душка Трифуновића“, Пале - БИХ
|
3. награда |
|
Ања Александра Василијевић 62
|
30. Књижевна манифестација
"Дани дечије поезије и прозе",
Драгинац
|
2. награда
|
|
Теодора Прица 62
|
2. награда
|
|
Ђорђе Живковић 62
|
похвала
|
|
Јана Кривошић, бивше 82
|
похвала
|
|
литерарна секција / школа
|
похвала за квалитет и масовност радова
|
|
наставница Снежана Стојановић |
похвала за неговање литерарног талента
|
|
Тијана Антић 85 |
похвала |
|
Адријана Ламбић 73 |
Међународни литерарни конкурс
"Српска кућа"
Пожаревац
|
Објављени радови у "Зборнику кљижевног стваралаштва Србије и дијаспоре" |
|
Ања Александра Василијевић 62 |
Дуња Вићентијевић 73 |
Димитрије Крстић, бивше 82 |
Ксенија Станковић, бивше 82 |
Јана Кривошић, бивше 82 |
Катарина Ковачевић 61 |
Марта Хинић, бивше 82 |
Јана Кривошић, бивше 82 |
XII међународни фестивал "Везени мост", Тузла, БиХ |
1. награда |
|
Димитрије Крстић, бивше 82 |
похвала |
|
Невена Поповић 31 |
Општински ликовни конкурс "Једно дрво - један живот" |
1. награда |
|
Наталија Вујисић 54 |
похвала |
|
ОЗ 41 |
"Најреспавија ОЗ -а"
школско такмичење
|
1. место, 1. награда |
|
ОЗ 42 |
1. место, 2. награда |
|
ОЗ 31 |
1. место. 3. награда |
|
ОЗ 43 |
2. место, 1. награда |
|
ОЗ 32 |
2. место, 2. награда |
|
ОЗ 44 |
2. место, 3. награда |
|
ОЗ 33 |
3. место, 1. награда |
|
ОЗ 45 |
3. место, 2. награда |
|
ОЗ 34 |
3. место, 3. награда |
|
Адријана Ламбић 73 |
Песничка сусретања деце Вождовца |
1. место - школско такмичење
|
|
3. место - општинско такмичење |
|
Милан Мутавџић 73 |
Међународни конкурс за најуспелију причу "Голубић" у Сомбору |
3. награда |
|
Ленка Вучковић Јашин 63 |
Међународни конкурс за најуспелију причу - URBAN FEST, Уб |
похвала |
|
Дуња Вићентијевић 73 |
похвала |
|
Невена Тимотић 82 |
Школско такмичење рецитатора 5-8. разреда
|
1. место, пласман на општинско |
|
Владимир Цветић 74 |
1. место |
|
Ивана Пејчић 53 |
2. место |
|
Лука Митић 61 |
2. место |
|
Милица Миждало 62 |
3.место |
|
Теодора Прица 62 |
3. место |
|
Ђурђе Цветић 33 |
Школско такмичење рецитатора 1-4. разреда |
1. место, 1. награда |
|
Аница Вићентијевић 42 |
1. место, 2. награда |
|
Срећко Арсић 42 |
2. место, 1. награда |
|
Милица Јелић 43 |
2. место, 2. награда |
|
Даница Цветковић 32 |
3. место, 1. награда |
|
Невена Поповић 31 |
3. место, 2. награда |
|
ОЗ 41 |
"Најреспавија ОЗ -а"
Општинско такмичење
|
3. место, 2. награда |
|
Ања Александра Василијевић 62 |
Републички литерарни конкурс поводом 170 - годишњице Групне библиотеке у Новом Саду |
1. награда |
|
Теодора Прица 62 |
1. награда |
|
Катарина Ковачевић 61 |
2. награда |
|
Адријана Ламбић 73 |
Међународни литерарни конкурс "Изокренута прича", ДКЦ, Београд |
2. награда |
|
Ања Александра Василијевић 62 |
Републички 24. књижевни конкурс Народне библиотеке "Његош" |
1. награда, проза |
|
Милица Здравковић 73 |
2. награда, поезија |
|
Адријана Ламбић 73 |
3. награда, поезија |
|
Катарина Ковачевић 61 |
3. награда, проза |
|
Ђорђе Живковић 62 |
похвала, поезија |
|
Лука Митић 61 |
Школско такмичење из физике
(12.12.2015.)
|
1. место, пласман на општинско |
|
Јелена Ловрић 61 |
1. место, пласман на општинско |
|
Ленка Вучковић Јашин 61 |
1. место, пласман на општинско |
|
Михајло Јовановић 63 |
1. место, пласман на општинско |
|
Немања Савић 65 |
1. место, пласман на општинско |
|
Дуња Крстић 63 |
1. место, пласман на општинско |
|
Никола Јокић 63 |
1. место, пласман на општинско |
|
Давид Радојичић 64 |
1. место, пласман на општинско |
|
Јелисавета Комарица 72 |
2. место, пласман на општинско |
|
Вања Арсић 73 |
2. место, пласман на општинско |
|
Анђела Димитријевић 73 |
2. место, пласман на општинско |
|
Милица Здравковић 73 |
2. место, пласман на општинско |
|
Марија Јелача 82 |
3. место, пласман на општинско |
|
Ана Марија Милаћевић 83 |
3. место, пласман на општинско |
|
Ања Катић 23 |
Песничка сусретања деце Вождовца
школско такмичење
|
1. место |
|
Вања Арсић 73 |
Међународни светосавски конкурс Друштва "Свети Сава", Београд |
3. награда |
|
Софија Бабић 22 |
Општинско такмичење "Сребрна сирена", Шумице |
1. место и пласман на град |
|
Леа Либер 31 |
2. место |
|
Игор Главшић 41 |
2. место |
|
Никола Вујанић 42 |
1. место и пласман на град |
|
Александра Радовановић 43 |
2. место |
|
Андреј Богуновиић 65 |
2. место |
|
Ђурђина Алимпић 81 |
1. место и пласман на град |
|
Биљана Ђокић 83 |
2. место |
|
Милица Здравковић 73 |
2. место |
|
Сара Милићев 72 |
2. место |
|
Софија Бабић 22 |
Општинско такмичење "Сребрна сирена", Шумице
група певача
|
1. место и пласман на град |
|
Леа Либер 31 |
|
Игор Главашић 41 |
|
Јована Мирић 41 |
|
Јелена Рајковић 41 |
|
Никола Вујанић 42 |
|
Лариса Ђурић 43 |
|
Кристина Митровић 43 |
|
Александра Радовановић 43 |
|
Александра Марковић 43 |
|
Наставница Снежана Стојановић |
Међународни 24. конкурс "Светосавље и наше доба", Нови Сад |
награда за наставника |
|
Лазар Томовић 32 |
Школско такмичење из математике
млађи разреди
|
1. место, 80 б., пласман на општ. |
|
Николина Јокић 33 |
2. место, 71 б., пласман на општ. |
|
Урош Николић 32 |
2. место, 70 б., пласман на општ. |
|
Михајло Софронић 32 |
2. место, 70 б., пласман на општ. |
|
Ана Илић 31 |
2. место, 70 б., пласман на општ. |
|
Ђурђе Цветић 33 |
3. место, 60 б., пласман на општ. |
|
Марко Максић 31 |
3. место, 55 б., пласман на општ. |
|
Милица Кајалић 34 |
3. место, 50 б., пласман на општ. |
|
Тијана Ћулафић 32 |
3. место, 50 б., пласман на општ. |
|
Вукашин Крнета 31 |
3. место, 50 б., пласман на општ. |
|
Јован Гладовић 31 |
3. место, 50 б., пласман на општ. |
|
Анђелија Вранеш 41 |
1. место, 90 бод. (пласман на општ.) |
|
|
Александра Радовановић 43 |
2. место, 80 бод. (пласман на општ.) |
|
Јовановић Немања 41 |
3. место, 70 бод. (пласман на општ.) |
|
Лариса Ђурић 43 |
60 бод. (пласман на општ.) |
|
Теодора Илић 42 |
60 бод. (пласман на општ.) |
|
Михаило Скадрић 42 |
58 бод. (пласман на општ.) |
|
Милош Павловић 43 |
52 бод. (пласман на општ.) |
|
Главашић Игор 41 |
50 бод. (пласман на општ.) |
|
Димитријевић Андрија 41 |
50 бод. (пласман на општ.)
|
|
Трифуновић Бјанка 42 |
50 бод. (пласман на општ.)
|
|
Лука Вукадиновић 52 |
Школско такмичење из математике
старији разреди
|
1. место, 70 б., пласман на општ. |
|
Наталија Ивановић 55 |
1. место, 70 б., пласман на општ. |
|
Марта Ралевић 52 |
1. место, 70 б., пласман на општ. |
|
Мина Којић 55 |
2. место, 69 б., пласман на општ. |
|
Огњен Милаћевић 52 |
3. место, 60 б., пласман на општ. |
|
Лука Митић 61 |
1. место, 70 б., пласман на општ. |
|
Александра Савић 65 |
1. место, 70 б., пласман на општ. |
|
Немања Савић 65 |
1. место, 70 б., пласман на општ. |
|
Јован Голубовић 61 |
2. место, 68 б., пласман на општ. |
|
Јелена Ловрић 64 |
3. место, 65 б., пласман на општ. |
|
Јелисавета Комарица 72 |
1. место, 40 б., пласман на општ. |
|
Анђела Димитријевић 73 |
2. место, 27 б., пласман на општ. |
|
Вања Арсић 73 |
3. место, 20 б., пласман на општ. |
|
Стефан Главашић 71 |
3. место, 20 б., пласман на општ. |
|
Милица Кузмановић 71 |
3. место, 20 б., пласман на општ. |
|
Милан Мутавџић 73 |
3. место, 20 б., пласман на општ. |
|
Ана Марија Росић 73 |
3. место, 20 б., пласман на општ. |
|
Вања Стевановић 75 |
3. место, 20 б., пласман на општ. |
|
Анастасија Николић 85 |
1. место, 80 б., пласман на општ. |
|
Драго Миловановић 81 |
2. место, 60 б., пласман на општ. |
|
Марко Остојић 83 |
2. место, 60 б., пласман на општ. |
|
Милица Гроздановић 81 |
3. место, 44 б., пласман на општ. |
|
Алекса Маровић 81 |
3. место, 44 б., пласман на општ. |
|
Адријана Ламбић 73 |
24. међународни конкурс ЗЛАТНА КАЦИГА, Крушевац |
специјална награда |
|
Ања Александра Василијевић 62 |
специјална награда |
|
Милица Здравковић 73 |
15. међународни конкурс "Љубавна пјесма над пјесмама", Мркоњић Град |
1. награда |
|
Адријана Ламбић 73 |
3. награда |
|
Ања Александра Василијевић 62 |
најоригиналнија љубавна песма |
|
Вања Арсић 73 |
најромантичнија љубавна песма |
|
Милица Миждало 62 |
најемотивнија љубавна песма |
|
Александар Михајловић 31 |
Градски ликовни конкурс "Мој пријатељ ватрогасац" |
похвала |
|
Михајло Гавриловић 31 |
похвала |
|
Вукашин Крнета 31 |
похвала |
|
Филип Филиповић 31 |
похвала |
|
Марјан Марсенић 31 |
похвала |
|
Марко Остојић 83 |
Резултати школског такмичења из француског језика
17.02.2016.
|
30 бодова, 1. место, пласман на опш. |
|
Алекса Маравић 81 |
29 бодова, 1. место, пласман на опш. |
|
Милица Гроздановић 81 |
26 бодова, 2. место, пласман на опш. |
|
Тијана Антић 85 |
25 бодова, 3. место, пласман на опш. |
|
Марија Јелача 82 |
25 бодова, 3. место, пласман на опш. |
|
Анастсија Николић 85 |
24 бода, пласман на опш. |
|
Ана Марија Милаћевић 83 |
23 бода, пласман на опш. |
|
Сара Јањић 83 |
22 бода, пласман на опш. |
|
Стефан Остојић 83 |
22 бода, пласман на опш. |
|
Марко Митковић 83 |
20 бодова, пласман на опш. |
|
Миљана Цветковић 81 |
20 бодова, пласман на опш. |
|
Милица Гроздановић 81 |
Општинско такмичење из француског језика |
3. место и пласман на град |
|
Анастaсија Николић 85 |
Школско такмичење из енглеског језика |
1. место |
|
Ана Марија Милаћевић 83 |
2. место |
|
Филип Мијаиловић 82 |
3. место |
|
Вања Арсић 73 |
Српски језик
Књижевна олимпијада
|
1. место, пласман на опш. |
|
Јелисавета Комарица 72 |
2. место, пласман на опш. |
|
Анђела Димитријевић 73 |
2. место, пласман на опш. |
|
Ана Ђенић 72 |
3. место, пласман на опш. |
|
Милица Здравковић 73 |
3. место, пласман на опш. |
|
Ђурђина Алимпић 81 |
2. место, пласман на опш. |
|
Биљана Петковић 84 |
2. место, пласман на опш. |
|
Каролина Ђурић 83 |
2. место, пласман на опш. |
|
Нина Гавриловић 84 |
2. место, пласман на опш. |
|
Марко Митковић 83 |
3. место, пласман на опш. |
|
Тијана Антић 85 |
2. место, директан пласман |
|
Анастсија Николић 85 |
2. место, директан пласман |
|
Сара Јањић 83 |
2. место, директан пласман |
|
Наталија Ивановић 55 |
Српски језик
Граматика и језичка култура
|
3. место, пласман на општ. |
|
Дуња Илић 51 |
3. место, пласман на општ. |
|
Зоја Јовић 53 |
пласман на општ. |
|
Стеван Радисављевић 54 |
пласман на општ. |
|
Марта Ралевић 52 |
пласман на општ. |
|
Ленка Вучковић Јашин 61 |
3. место, директан пласман на општ. |
|
Дуња Крстић 63 |
директан пласман на општ |
|
Јелена Ловрић 64 |
директан пласман на општ |
|
Катарина Ковачевић 61 |
пласман на општ. |
|
Јана Васић 63 |
пласман на општ. |
|
Сара Родић 63 |
пласман на општ. |
|
Милица Јурукоски 61 |
пласман на општ. |
|
Теодора Прица 62 |
пласман на општ. |
|
Јелисавета Комарица 72 |
директан пласман на градско такмичење |
|
Анђела Димитријевић 73 |
пласман на општ. |
|
Вања Арсић 73 |
пласман на општ. |
|
Кристина Стефановић 74 |
пласман на општ. |
|
Ана Ђенић 72 |
пласман на општ. |
|
Адријана Ламбић 73 |
пласман на општ. |
|
Милица Гроздановић 81 |
2.место, директан пласман на градско |
|
Нина Гавриловић 84 |
2.место, директан пласман на општ. |
|
Тијана Антић 85 |
2. место, пласман на општ. |
|
Ана Марија Милаћевић 83 |
3. место, пласман на општ. |
|
Биљана Петковић 84 |
3. место, пласман на општ. |
|
Алекса Маравић 81 |
пласман на општ. |
|
Марко Остојић 83 |
пласман на општ. |
|
Огњен Милаћевић 52 |
Школско такмичење из историје |
1. место, пласман на општинско |
|
Наталија Вујичић 54 |
2. место, пласман на општинско |
|
Јована Јанковић 54 |
3. место, пласман на општинско |
|
Јелена Ловрић 64 |
1. место, пласман на општинско |
|
Катарина Ковачевић 61 |
2. место, пласман на општинско |
|
Ђорђе Живковић 62 |
3. место, пласман на општинско |
|
Вељко Величковић 71 |
1. место, пласман на општинско |
|
Јован Пејчић 71 |
2. место, пласман на општинско |
|
Огњен Томовић 71 |
3. место, пласман на општинско |
|
Виолета Дамњановић 85 |
1. место, пласман на општинско |
|
Алекса Маравић 81 |
2. место, пласман на општинско |
|
Александар В. Антонијевић 85 |
3. место, пласман на општинско |
|
Бранислав Николић 24 |
Међународни литерарни конкурс у Источном Сарајеву |
похвала |
|
Катарина Ковачевић 61 |
8. међународни фестивал дечјег стваралаштва "Медијана", Ниш |
1. награда |
|
Вања Арсић 73 |
похвала |
|
Милица Здравковић 73 |
похвала |
|
Ленка Вучковић Јашин 61 |
похвала |
|
Снежана Стојановић |
награда за ментора |
|
Маријан Марсенић 31 |
8. међународни фестивал дечјег стваралаштва "Медијана", Ниш |
похвала |
|
Ана Ђенић 72 |
Општинско такмичење Књижевна олимпијада
(српски језик)
|
1. место, пласман на град |
|
Биљана Петковић 84 |
1. место, пласман на град |
|
Јелисавета Комарица 72 |
2. место, пласман на град |
|
Вања Арсић 73 |
2. место, пласман на град |
|
Анђела Димитријевић 73 |
2. место, пласман на град |
|
Милица Здравковић 73 |
2. место, пласман на град |
|
Тијана Антић 85 |
2. место, пласман на град |
|
Сара Јањић 83 |
2. место, пласман на град |
|
Нина Гавриловић 84 |
3. место, пласман на град |
|
Марко Максић 31 |
Општинско такмичење из математике |
2. место |
|
Катарина Ковачевић 61 |
Међународни литерарни конкурс "Лепо је волети", ДКЦ , Београд |
1. место |
|
Ања Александра Василијевић 62 |
3. место |
|
Адријана Ламбић 73 |
3. место |
|
Ања Александра Василијевић 62 |
Републички литерарни конкурс "Бранково мперо", Ниш |
1. награда |
|
Вања Арсић 73 |
2. награда |
|
Адријана Ламбић 73 |
3. награда |
|
Милица Марковић 65 |
"Мали Пјер", општинско такмичење |
2. награда |
|
Стеван Радисављевић 54 |
Општинско такмичење
српски језик и језичка култура
|
3. место и пласман на град |
|
Марта Ралевић 52 |
3. место и пласман на град |
|
Сара Родић 63 |
2. место и пласман на град |
|
Катарина Ковачевић 61 |
2. место и пласман на град |
|
Ленка Вучковић Јашин 61 |
3. место и пласман на град |
|
Јелена Ловрић 64 |
3. место и пласман на град |
|
Дуња Крстић 63 |
3. место и пласман на град |
|
Јелисавета Комарица 72 |
2. место и пласман на град |
|
Вања Арсић 73 |
3. место и пласман на град |
|
Тијана Антић 85 |
2. место и пласман на град |
|
Нина Гавриловић 84 |
2. место и пласман на град |
|
Ана Марија Милаћевић 83 |
3. место и пласман на град |
|
Милица Гроздановић 81 |
директан пласман на град |
|
Михајло Димитријевић 31 |
Градски литерарни конкурс "Мали победник" у Раковици |
финалиста/похвала и песма у зборнику |
|
Павле Несторовић 31 |
финалиста/похвала и песма у зборнику |
|
Адријана Ламбић 73 |
Градски фестзивал
"Мали победник"
|
1. место и пласман на међународни фестивал "Дечије царство", Бањалука |
|
Ања Александра Василијевић 62 |
финалиста фестивала, похвала |
|
Вања Арсић 73 |
финалиста фестивала, похвала |
|
Ђорђе Живковић 62 |
финалиста фестивала, похвала |
|
Милица Миждало 62 |
финалиста фестивала, похвала |
|
Катарина Ковачевић 61 |
финалиста фестивала, похвала |
|
Милан Мутавџић 73 |
финалиста фестивала, похвала |
|
Ања Александра Василијевић 62 |
Републички литерарни конкурс Народне библиотеке "Стеван Сремац", Ниш |
2. награда |
|
Дуња Вићентијевић 73 |
похвала |
|
Адријана Ламбић 73 |
Међународни фестивал "Дани Гордане Брајовић"
Алексинац
|
1. награда |
|
Милица Миждало 62 |
3. награда |
|
Ђорђе Живковић 62 |
похвала |
|
Катарина Ковачевић 61 |
похвала |
|
Михајло Димитријевић 31 |
похвала |
|
Милица Гроздановић 81 |
Градско такмичење
српски језик
|
2. место, пласман на Републичко такмичење |
|
Ленка Вучковић Јашин 61 |
2. место |
|
Катарина Ковачевић 61 |
3. место |
|
Нина Гавриловић 84 |
3. место |
|
Ивана Пејчић 53 |
"Шта знаш о саобраћају"
школско такмичење
|
1. место, пласман на општинско т. |
|
Јована Грбић 54 |
2. место, пласман на општинско т. |
|
Александар М. Радојичић 54 |
1. место, пласман на општинско т. |
|
Александар Д. Радојичић 54 |
2. место, пласман на општинско т. |
|
Андрија Стефановић 64 |
1. место, пласман на општинско т. |
|
Матија Гладовић 81 |
2. место, пласман на општинско т. |
|
Јана Васић 63 |
1. место, пласман на општинско т. |
|
Каролина Ђурић 83 |
2. место, пласман на општинско т. |
|
Вања Арсић 73 |
Градско такмичење
Књижевна олимпијада
/српски језик/
|
2. место, пласман на Реп.такм. |
|
Јелисавета Комарица 72 |
2. место, пласман на Реп.такм. |
|
Милица Здравковић 73 |
2. место |
|
Анђела Димитријевић 73 |
2. место |
|
Ана Ђенић 72 |
3. место |
|
Биљана Петковић 84 |
2. место, пласман на Реп.такм. |
|
Сара Јањић 83 |
2. место |
|
Тијана Антић 85 |
2. место |
|
Нина Гавриловић 84 |
3. место |
|
Катарина Ковачевић 61 |
Међународни литер. конкурс "Брана Цветковић", ДКЦ, Београд |
1. награда |
|
Адријана Ламбић 73 |
2. награда |
|
Група ученика 3-1 ( 15 ученика) |
1. место на Општинском такмичењу "Мале драмске форме" у Шумицама |
1. место и пласман на град |
|
Група ученика 2-2 (15 ученика) |
1. место и пласман на град |
|
Бранислав Николић 2-4 |
6. међународни литер.конкурс "Машта и снови" |
Специјална награда за најљубавнију песму |
|
Вања Миленковић 2-4 |
"Кенгур без граница", Међународно такм. - математика |
1. место на нивоу школе |
|
Бојана Бешић 2-4 |
Ликовни конкурс поводом дана школе |
1. место |
|
Марко Максић 3-1 |
"Кенгур без граница", Међународно такм. - математика |
2. место |
|
Ана Илић 3-1 |
3. место |
|
Ања Александра Василијевић 6-2 |
3. међународни фестивал "Краљевство бијелих рада"
|
похвала |
|
Вања Арсић 7-3 |
објављен рад у Зборнику |
|
Милица Здравковић 7-3 |
објављен рад у Зборнику |
|
Адријана Ламбић 7-3 |
10. међународни фестивал "Дјечије царство" Бањалука |
3. награда |
|
Матеја Ненадовић 3-4 |
Школски литер. конкурс"Смеха, смеха деци"
"Дај ми осмех један круг"
(Дан школе)
|
1. место |
|
Бранислав Николић 2-4 |
2. место |
|
Јелена Рајковић 4-1 |
2. место |
|
Нина Цветковић 4-1 |
3. место |
|
Јована Мирић 4-1 |
3. место |
|
Никола Јанковић 2-4 |
3. место |
|
Дуња Вићентијевић 7-3 |
1. место |
|
Тијана Антић 8-5 |
2. место |
|
Милица Миждало 6-2 |
2. место |
|
Катарина Ковачевић 6-1 |
3. место |
|
Адријана Ламбић 7-3 |
3. место |
|
Јелена Милошевић 6-5 |
3. место |
|
Наталија Ивановић 5-5 |
Биологија
-Школско такмичење-
|
1. место |
|
Александар М. Радојичић 5-4 |
1. место |
|
Стеван Радисављевић 5-4 |
1. место |
|
Огњен Милаћевић 5-2 |
1. место |
|
Марта Ралевић 5-2 |
1. место |
|
Дуња Илић 5-1 |
2. место |
|
Лазар Рајковић 5-5 |
2. место |
|
Зоја Јовић 5-3 |
2. место |
|
Дуња Антонијевић 5-5 |
3. место |
|
Јована Грбић 5-4 |
3. место |
|
Данило Лутовац 5-2 |
3. место |
|
Татјана Маринковић 5-5 |
3. место |
|
Вељко Милић 5-1 |
3. место |
|
Матеја Радојичић 5-4 |
3. место |
|
Ивана Пејчић 5-3 |
3. место |
|
Ивана Павловић 5-2 |
3. место |
|
Маша Рудовић 5-2 |
3. место |
|
Ленка Вучковић-Јашин 6-1 |
1. место |
|
Јелена Ловрић 6-4 |
2. место |
|
Алексаеј Урошевић 6-2 |
2. место |
|
Лука Марјан 6-2 |
2. место |
|
Александра Савић 6-5 |
2. место |
|
Катарина Вучић 6-1 |
2. место |
|
Никола Мијаиловић 6-1 |
2. место |
|
Милица Станојевић 6-5 |
2. место |
|
Давид Радојичић 6-4 |
2. место |
|
Михајло Стошић 6-4 |
3. место |
|
Сара Родић 6-3 |
3. место |
|
Дуња Крстић 6-3 |
3. место |
|
Александар Николић 6-1 |
3. место |
|
Катарина Милетић 6-3 |
3. место |
|
Немања Савић 6-5 |
3. место |
|
Андреја Илић 6-4 |
3. место |
|
Јелисавета Комарица 7-2 |
1. место |
|
Вања Арсић 7-3 |
1. место |
|
Стефан Главашић 7-1 |
1. место |
|
Теодора Цветић 7-3 |
1. место |
|
Вања Стевановић 7-5 |
2. место |
|
Јован Пејчић 7-1 |
2. место |
|
Анђела Димитријевић 7-3 |
2. место |
|
Милица Илић 7-3 |
2. место |
|
Јована Станимировић 7-3 |
3. место |
|
Милун Милетић 7-5 |
3. место |
|
Вук Шаре 7-3 |
3. место |
|
Адријана Ламбић 7-3 |
3. место |
|
Дуња Вићентијевић 7-3 |
3. место |
|
Нина Гавриловић 8-4 |
1. место |
|
Биљана Петковић 8-4 |
1. место |
|
Каролина Ђурић 8-3 |
1. место |
|
Сара Јањић 8-3 |
1. место |
|
Михајло Милићев 8-1 |
2. место |
|
Филип Јевтић 8-4 |
2. место |
|
Марко Остојић 8-3 |
2. место |
|
Стефан Остојић 8-3 |
2. место |
|
Ана Марија Милаћевић 8-3 |
2. место |
|
Мина Јаковљевић 8-4 |
2. место |
|
Марко Митковић 8-3 |
2. место |
|
Анастасија Николић 8-5 |
2. место |
|
Алекса Маравић 8-1 |
2. место |
|
Тијана Антић 8-5 |
2. место |
|
Ђурђина Алимпић 8-1 |
2. место |
|
Никола Балчаковић 8-1 |
3. место |
|
Алекса Видић 8-1 |
3. место |
|
Стефан Вуксић 8-3 |
3. место |
|
Наталија Ивановић 5-5 |
Биологија
- Општинско такмичење-
|
пласман на градско |
|
Александар М. Радојичић 5-4 |
пласман на градско |
|
Стеван Радисављевић 5-4 |
пласман на градско |
|
Огњен Милаћевић 5-2 |
пласман на градско |
|
Марта Ралевић 5-2 |
пласман на градско |
|
Ленка Вучковић-Јашин 6-1 |
пласман на градско |
|
Јелена Ловрић 6-4 |
пласман на градско |
|
Алексаеј Урошевић 6-2 |
пласман на градско |
|
Лука Марјан 6-2 |
пласман на градско |
|
Александра Савић 6-5 |
пласман на градско |
|
Јелисавета Комарица 7-2 |
пласман на градско |
|
Вања Арсић 7-3 |
пласман на градско |
|
Стефан Главашић 7-1 |
пласман на градско |
|
Теодора Цветић 7-3 |
пласман на градско |
|
Вања Стевановић 7-5 |
пласман на градско |
|
Нина Гавриловић 8-4 |
пласман на градско |
|
Биљана Петковић 8-4 |
пласман на градско |
|
Каролина Ђурић 8-3 |
пласман на градско |
|
Сара Јањић 8-3 |
пласман на градско |
|
Михајло Милићев 8-1 |
пласман на градско |
|
Александар М. Радојичић 5-4 |
Биологија
- Градско такмичење-
|
2. место |
|
Стеван Радисављевић 5-4 |
2. место |
|
Наталија Ивановић 5-5 |
2. место |
|
Марта Ралевић 5-2 |
3. место |
|
Огњен Милаћевић 5-2 |
3. место |
|
Јелена Ловрић 6-4 |
2. место |
|
Ленка Вучковић-Јашин 6-1 |
2. место |
|
Алексаеј Урошевић 6-2 |
2. место |
|
Александра Савић 6-5 |
3. место |
|
Јелисавета Комарица 7-2 |
1. место |
|
Стефан Главашић 7-1 |
2. место |
|
Вања Стевановић 7-5 |
3. место |
|
Теодора Цветић 7-3 |
3. место |
|
Каролина Ђурић 8-3 |
2. место |
|
Михајло Милићев 8-1 |
3. место |
|
Биљана Петковић 8-4 |
3. место |
|
Михајло Димитријевић 3-1 |
Општински ликовни конкурс "Најлепше осликано ускршње јаје", Шумице |
1. место |
|
Зоја Милићев 3-1 |
2. место |
|
Јелена Марковић 2-5 |
захвалница за осликано јаје |
|
Анђела Рајковић 4-5 |
захвалница за осликано јаје |
|
Никола Ранитовић 1-1 |
захвалница за цртеж |
|
Вања Ракас 3-2 |
захвалница за цртеж |
|
Леа Либер 3/1 |
ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МУЗИЧКЕ КУЛТУРЕ (СОЛО-ПЕВАЊЕ,ГРУПА ПЕВАЧА)
Сребрна сирена, соло-певање
|
2. место |
|
Игор Главашић 4/1 |
2. место |
|
Никола Вујанић 4/2 |
1. место и пласман на град |
|
Александра Радовановић 4/3 |
2. место |
|
Андреј Богуновић 6/5 |
2. место |
|
Софија Бабић 2/2 |
1. место и пласман на град |
|
Софија Бабић 2/2 |
ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МУЗИЧКЕ КУЛТУРЕ (СОЛО-ПЕВАЊЕ,ГРУПА ПЕВАЧА)
Сребрна сирена, група певача
|
1. место и пласман на град |
|
Леа Либер 3/1 |
|
Игор Главашић 4/1 |
|
Јелена Рајковић 4/1 |
|
Јована Мирић 4/1 |
|
Никола Вујанић 4/2 |
|
Александра Радовановић 4/3 |
|
Александра Марковић 4/3 |
|
Лариса Ђурић 4/3 |
|
Кристина Митровић 4/3 |
|
Софија Бабић 2/2 |
ГРАДСКО ТАКМИЧЕЊЕ „ДЕМУС“(СОЛО-ПЕВАЊЕ,ГРУПА ПЕВАЧА,ОРКЕСТАР)
Демус,соло-певање
|
1. место |
|
Софија Бабић 2/2 |
2. место |
|
Софија Бабић 2/2 |
ГРАДСКО ТАКМИЧЕЊЕ „ДЕМУС“(СОЛО-ПЕВАЊЕ,ГРУПА ПЕВАЧА,ОРКЕСТАР)
ДЕМУС,ГРУПА ПЕВАЧА
|
1. место |
|
Леа Либер 3/1 |
|
Игор Главашић 4/1 |
|
Јелена Рајковић 4/1 |
|
Јована Мирић 4/1 |
|
Никола Вујанић 4/2 |
|
Александра Радовановић 4/3 |
|
Александра Марковић 4/3 |
|
Лариса Ђурић 4/3 |
|
Кристина Митровић 4/3
|
|
Тамара Борота 4/3 |
ГРАДСКО ТАКМИЧЕЊЕ „ДЕМУС“(СОЛО-ПЕВАЊЕ,ГРУПА ПЕВАЧА,ОРКЕСТАР)
ДЕМУС,ОРКЕСТАР
|
1. место и пласман на републичко |
|
Јелена Рајковић 4/1 |
|
Данило Пашић 4/3 |
|
Лариса Ђурић 4/3 |
|
Александра Радовановић 4/3 |
|
Тамара Борота 4/3 |
РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ
ОРКЕСТАРА У ЛАЗАРЕВЦУ
29.05.2016.
|
1. место
95 поена
|
|
Леа Либер 3/1 |
|
Игор Главашић 4/1 |
|
Јелена Рајковић 4/1 |
|
Вања Софронић 4/3 |
|
Данило Пашић 4/3 |
|
Александра Радовановић 4/3 |
|
Александра Марковић 4/3 |
|
Лариса Ђурић 4/3 |
|
Кристина Митровић 4/3 |
|
Бојана Милојевић 4/1 |
|
Теодора Савић 4/1
|
|
Катарина Ковачевић 6-1 |
8. међународни марковдански сусрети деце и песника, Панонија |
гран при-проза |
|
Адријана Ламбић 7-3 |
2. награда, проза
2. награда, поезија
|
|
Милица Миждало 6-2 |
2. награда, поезија |
|
Вања Арсић 7-3 |
3. награда, проза |
|
Адријана Ламбић 7-3 |
"ТАБЛА ФЕСТ 16", Ниш, Међународни фестивал |
3. награда |
|
Ања Александра Василијевић 6-2 |
Општински конкурс
"Крв живот значи"
|
2. награда |
|
Адријана Ламбић 7-3 |
3. награда |
|
Адријана Ламбић 7-3 |
Градски конкурс
"Крв живот значи" |
2. награда |
|
Милица Здравковић 7-3 |
Републички фестивал
"Деца међу нарцисима"
Чајетина
|
3. награда |
|
Снежана Стојановић, наставница |
посебна похвала за колекцију радова |
|
Дуња Вићентијевић 7-3 |
3. републички фестивал
"У славу пролећа...", Ниш
|
похвала |
|
Милица Миждало 6-2 |
похвала |
|
Адријана Ламбић 7-3 |
похвала |
|
Катарина Ковачевић 6-1 |
Међународни конкурс
"Дани ћирићице", Баваниште
|
1. награда |
|
Лука Митић 6-1 |
Међународна смотра ћириличке писмености, Тител |
1. награда - најуспешнији писмени задатак у категорији 5-6,р. |
|
Бранислав Николић 2-4 |
Мајска песничка сусретања |
1. место,пласман на општинско такмичење |
|
Лазар Николић 4-4 |
2. место |
|
Марија Ђурић 1-1 |
2. место |
|
Павле Несторовић 3-1 |
2. место |
|
Николина Јокић 3-3 |
3. место |
|
Михајло Димитријевић 3-1 |
3. место |
|
Невена Јокић 4-5 |
3. место |
|
Адријана Ламбић 7-3 |
1. место, пласман на општинско такмичење |
|
Катарина Ковачевић 6-1 |
2. место |
|
Вања Арсић 7-3 |
2. место |
|
Милица Миждало 6-2 |
3. место |
|
Милица Здравковић 7-3 |
3. место |
|
Адријана Ламбић 7-3 |
Међународни конкурс "Златни лептир"
ДКЦ, Београд
|
2. награда |
|
литерарна секција и ментор Снежана Стојановић |
диплома "Златни лептир" за секцију |
|
Ђорђе Живковић 6-2 |
X међународни фестивал "Шантићево перо", Београд
|
1. награда, проза |
|
Снежана Стојановић |
награда за менторску збирку "И све је то љубав...ако се љубављу зове" |
|
Адријана Ламбић 7-3 |
XI републички конкурс "Вуково звоно", Лозница |
награда за циклус поезије |
|
Тијана Антић 8-5 |
награда за циклус поезије |
|
Дуња Вићентијевић 7-3 |
награда за кратку причу |
|
Дуња Вићентијевић 7-3 |
44. савезна смотра
"Извор живе речи"
Колари
|
1. награда, проза |
|
Татјана Теодоровић 6-2 |
2. награда, проза |
|
Милица Здравковић 7-3 |
2. награда, поезија |
|
Давид Јовановић 5-3 |
3. награда, проза |
|
Катарина Ковачевић 6-1 |
3. награда, поезија |
|
Ленка Вучковић Јашин 6-1 |
3. награда, проза |
|
Мина Стевановић 4-5 |
Меморијални Кјокушинкаи турнир "Слободан Вучинић-2015," |
златна медаља |
|
"Ханши-куп 2015", Бугарска |
сребрна медаља за пионире 2005/06.год. |
|
Грочанске вечери борилачких вештина 2015 |
златна медаља у рангу Кадета 2003.год. |
|
Милица Пејатовић 1-1 |
Општински конкурс "Осмехни се здраво", Недеља здравља уста и зуба |
награда за цртеж |
|
Павле Павловић 1-1 |
награда за цртеж |
|
Анђела Гавриловић 1-1 |
награда за цртеж |
|
Невен Рашевић 1-2 |
награда за цртеж |
|
Ђурђија Стеванковић 1-2 |
награда за цртеж |
|
Бранислав Николић 2-4 |
Општинска такмичења "Мајска песничка сусретања" |
2. место |
|
Међународни фестивал "Краљевство бијелих рада" |
похвала |
|
"Витезово пролеће" |
награда |
|
Марко Николић 2-4 |
"Витезово пролеће" |
награда |
|
Маша Савић 2-4 |
Литер. конкурс "ТАБЛА ФЕСТ 16" |
похвала |
|
Фестивал "Пролећне риме, ноте и слике", Ниш |
похвала |
|
Илија Бабић 1-3 |
"Витезово пролеће" |
награда |
|
Лена Марковић 1-3 |
награда |
|
Ива Гавриловић 1-3 |
награда |
|
Наталија Ивановић 5-5 |
Општинско такмичење
математика
|
3. место |
|
Ненад Мерџић 5-5 |
Шк. такмичење
верска настава
|
3. место |
|
Анђела Ивановић 5-5 |
1. место |
|
Дуња Антонијевић 5-5 |
1. место |
|
Елена Богуновић 2-5 |
"Витезово пролеће" |
награда |
|
Ена Ђурић 2-5 |
награда |
|
Тина Рајковић 2-5 |
награда |
|
Сташа Јанковић 3-1 |
Општинско такмичење "Мале драмске форме"
Шумице
|
1. место и пласман на град |
|
Нела Рашковић 3-1 |
|
Наташа Калаичић 3-1 |
|
Филип Филиповић 3-1 |
|
Анђела Јанићијевић 3-1 |
|
Дамјан Лапчевић 3-1 |
|
Лазар Марковић 3-1 |
|
Невена Поповић 3-1 |
|
Марко Цветић 3-1 |
|
Павле Несторовић 3-1 |
|
Маша Родић 2-2 |
Општинско такмичење "Мале драмске форме"
Шумице
|
1. место и пласман на град |
|
Тијана прица 2-2 |
|
Урош Дамјановић 2-2 |
|
Лука Живковић 2-2 |
|
Нина Живковић 2-2 |
|
Софија Бабић 2-2 |
|
Станимир Цветковић 2-2 |
|
Вељко Матијевић 2-2 |
|
Катарина Лазаревић 2-2 |
|
Ђорђе Здравковић 2-2 |
|
Лука Крнета 2-2 |
|
Павле Анђелковић 2-2 |
|
Марта Дончић 1-4 |
"Витезово пролеће" |
награда |
|
Александра Ковачевић 1-4 |
награда |
|
Алекса Шкондрић 1-4 |
награда |
|
Никола Медић 1-4 |
награда |
|
Маријана Ивановић 4-5 |
"Витезово пролеће" |
награда |
|
Анђела Рајковић 4-5 |
награда |
|
Никола Милатовић 4-5 |
награда |
|
Јелена Марковић 4-5 |
награда |
|
Игор Главашић 4-1 |
Републичко такмичење - СОЛФЕЂО
Удружење музичких и балетских педагога Србије
|
1. награда |
|
Међународно пијанистичко такмичење "Даворин Јенко" |
1. награда |
|
Међународно такмичење младих пијаниста у Шапцу |
2. награда |
|
Међународно такмичење младих пијаниста у Нишу |
1. награда |
|
Давид Јовановић 5-3 |
Међународни конкурс
"Матерња мелодија и образовање 2016"
Нови Сад
|
похвала |
|
Катарина Ковачевић 6-1 |
специјална награда и похвала |
|
Ања Александра Василијевић 6-2 |
специјална награда и 1. награда |
|
Ђорђе Живковић 6-2 |
специјална награда |
|
Милица Миждало 6-2 |
3. награда |
|
Ирина Милићев 6-2 |
похвала |
|
Милица Здравковић 7-3 |
специјална награда и 3. награда |
|
Дуња Вићентијевић 7-3 |
специјална награда и похвала |
|
Вања Арсић 7-3 |
специјална награда |
|
Адријана Ламбић 7-3 |
специјална награда |
|
Анђела Димитријевић 7-3 |
2. награда |
|
Тијана Антић 8-5 |
специјална награда |
|