ТЕРМИНИ ОТВОРЕНИХ ВРАТА- БЕЛИ ПОТОК
наставник |
предмет |
термин |
Невенка Мијаиловић |
IV/1 |
Понедељак, 2 час |
Јасмина Гајић |
IV/2 |
Понедељак,1 час |
Сања Рајковић |
IV/3 |
Петак, 4 час |
Мирјана Н. |
I/2 |
Уторак,1 час |
Весна Величковић |
I/3 |
Четвртак, 1 час |
Бојана Поповић |
II/1 |
|
Александра Димитријевић |
II/2 |
Понедељак,2 час |
Ружица Штулић |
II/3 |
Уторак, , 2 час |
Сузана Јанковић |
III/1 |
Петак, 3 час |
Ана Икер |
III/2 |
Уторак, 1 час |
Ивана Цветић |
III/3 |
Понедељак, 2 час |
Дубравка Пејовић |
Српски језик |
Четвртак, 4 час |
Снежана Стојановић |
Српски језик |
Четвртак, 6 час |
Јована Урошевић |
Српски језик |
Четвртак,3 час |
Маја Хаџић |
Енглески језик |
Среда, 1 час |
Ненад Кадријевић |
Енглески језик |
Понедељак, 3 час |
Нина Драгић |
Енглески језик |
Четвртак, 1 час |
Ана Радмилац |
Француски језик |
|
Драгана Јовановић |
Француски језик |
Четвртак, 3 час |
Загорка Комарица Савић |
математика |
|
Зорица Обућина |
математика |
Уорак, 3 час |
Александра Стевановић |
математика |
|
Василије Копривица |
Географија |
Четвртак, 5 час |
Данијела Кушљевић Никитовић |
географија |
Среда, 4 час |
Живојин Хаџић |
историја |
|
Данијела Ђоковић |
Историја |
Четвртак, 2 час |
Десанка Тасић Живковић |
биологија |
Понедељак, 4 час |
Драгана Вучић |
биологија |
Уторак, 4 час |
Сања Максимовић |
Хемија |
Четвртак, 3 час |
Светлана Јока |
физика |
Петак, 4 час |
Драгодлав Цојић |
физика |
Среда, 2 час |
Горан Милосављевић |
Ликовна култура |
Среда, 6 час |
Миљана Драшковић |
Музичка култура |
Уторак, 3 час |
Владимир Јовановић |
ТИО |
Среда, 4 час |
Славица Митровић |
ТИО |
Четвртак, 4 час |
Неда Димитријевић |
Грађанско Васпитање |
ТЕРМИНИ ОТВОРЕНИХ ВРАТА – ПИНОСАВА
ИМЕ И ПРЕЗИМЕ НАСТАВНИКА |
ПРЕДМЕТ |
ТЕРМИН |
1. Весна Дрезгић |
први разред |
среда, 3. час |
2. Марија Марковић |
други разред |
уторак, 4. час |
3. Ивана Игнески |
трећи разред |
среда, 2. час |
4. Биљана Ласковић |
четврти разред |
среда 4. час |
5. Ана Ристић Вучковић |
Српски језик; 7/4 |
Пре подне понедељак 6.час После подне среда 3. час |
6.Ненад Кадријевић |
Енглески језик; 6/4 |
уторак, 4. час |
7.Елма Имамовић |
Француски језик 5/4 |
уторак, 3. час, после подне петак 4. час пре подне |
8.Тамара Бранкован |
Математика Информатика |
среда, 3. час, после подне понедељак 4. час пре подне |
9.Десанка Тасић Живковић |
Биологија Чувари природе |
уторак, 3. час после подне уторак 4. час пре подне |
10.Рада Барић Ђорђевић |
Хемија |
среда, 3. час, пре подне среда, 4. час, после подне |
11.Светлана Јока |
Физика |
уторак, 4. час после подне уторак, 3. час пре подне |
12.Данијела Ђоковић |
Историја, Свакодневни живот у прошлости |
петак, 4. час поподне среда, 4. час преподне |
13.Василије Копривица |
Географија; 8/4 |
понедељак, 4. час пре подне; среда 4. час, после подне |
14.Горан Милосављевић |
Ликовна култура, Цртање, сликање, вајање |
четвртак, 3. час (2. час) |
15.Миљана Драшковић |
Музичка култура |
понедељак, 5. час, пре подне понедељак, 2. час, по подне |
16.Маријана Брашњо |
Физичка култура, Изабрани спорт (фудбал, одбојка) |
четвртак, 3. час пре подне четвртак, 4. час по подне |
17.Славица Митровић |
Техничко и информатичко образовање, Техника и технологија, Информатика; |
среда, 4. час пре подне понедељак 1. час по подне |
18.Дарко Крстић |
Верска настава |
Уторак 5. час млађи разреди |
Неда Димитријевић |
Грађанско васпитање |
среда, 6. час пре подне среда, 1. час поподне |
ТЕРМИНИ ОТВОРЕНИХ ВРАТА – ЗУЦЕ
Ред.бр. |
Име и презиме |
дан |
Шк.час |
1 |
Љиљана Милошевић |
уторак |
3. час |
2 |
Марија Милошевић |
четвртак |
4. час |
3 |
Марија Младеновић |
петак |
4. час |
4 |
Љиљана Богуновић |
уторак |
2. час |
5 |
наставник Музичке културе |
понедељак |
3. час |
6 |
Татјана Џелетовић |
уторак |
6. час |
7 |
Ненад Ђорђевић |
уторак |
5. час |
8 |
Сања Ђокић |
четвртак |
3. час |
9 |
Живојин Хаџић |
уторак |
4. час |
10 |
Данијела Кушљевић Никитовић |
петак |
3. час |
11 |
Драгослав Цојић |
четвртак |
4. час |
12 |
Гордана Бојовић Ђурић |
среда |
3. час |
13 |
Драгана Вучић |
понедељак |
4. час |
14 |
Сања Максимовић |
среда |
3. час |
15 |
Мирослав Миленковић |
||
16 |
Душка Љуштина |
петак |
5. час |
17 |
Елма Имамовић |
среда |
4. час |
18 |
Петар Кордић |
||
19 |
Неда Димитријевић |