Стручна већа
Назив стручног већа/актива |
Чланови тима
|
Стручно веће млађих разреда |
Сузана Јанковић, учитељи од I до IV разреда, учитељи из боравка, наставници енглеског језика Маја Хаџић, Ненад Ђорђевић, Ненад Кадријевић, Нина Драгић, вероучитељи |
Стручно веће за српски језик и књижевност |
Снежана Стојановић, Ана Ристић Вучковић, Јована Урошевић, Дубравка Пејовић, Татјана Џелетовић |
Стручно веће за стране језике |
Маја Хаџић, Ненад Кадријевић , Нина Драгић, Ненад Ђорђевић, Елма Имамовић, Драгана Јовановић, Ана Радмилац |
Стручно веће за природне науке |
Десанка Тасић Живковић, Драгана Вучић, Светлана Јока, Драгослав Цојић, Сања Максимовић, , Рада Барић Ђорђевић |
Стручно веће за друштвене науке |
Живојин Хаџић, Данијела Ђоковић,Василије Копривица, Данијела Кушљевић Никитовић, Душица Трнавац |
Стручно веће за уметност |
Миљана Драшковић,Драгана Поповић, Горан Милосављевић, Сања Ђокић, |
Стручно веће за математику |
Зорица Обућина, Загорка Савић Комарица ,Александра Стевановић,Тамара Милићевић, Гордана Бојовић Ђурић |
Стручно веће за информатику и ТИО |
Владимир Јовановић, Славица Митровић, Драгослав Цојић, Мирослав Миленковић |
Стручно веће за физичко и здравствено образ. |
Владимир Ђорђевић, Драгиша Драшковић, Маријана Брашњо |
Разредна већа
Разредна већа |
Име и презиме |
Разредно веће I разреда |
Мирјана Неоричић |
Разредно веће II разреда |
Ружица Штулић |
Разредно веће III разреда |
Ана Икер |
Разредно веће IV разреда |
Јасмина Гајић |
Разредно веће V разреда |
Славица Митровић |
Разредно веће VI разреда |
Драгана Јовановић |
Разредно веће VII разреда |
Татјана Џелетовић |
Разредно веће VIII разреда |
Василије Копривица |
Руководиоци стручних већа |
Име и презиме |
Стручно веће малђих разреда |
Сузана Јанковић |
Стручно веће за српски језик и књижевност |
Снежана Стојановић |
Стручно веће за стране језике |
Нина Драгић |
Стручно веће за природне науке |
Драган Цојић |
Стручно веће за друштвене науке |
Данијела Кушљевић Никитовић |
Стручно веће за уметност |
Горан Милосављевић |
Стручно веће за математику |
Тамара Милићевић |
Стручно веће за информатику и ТИО |
Владимир Јовановић |
Стручно веће за физичко и здравствено образ. |
Маријана Брашњо |
Тимови, комисије и др.
Тимови
|
Име и презиме |
||
Стручни актив за Развојно планирање |
Славица Митровић, Снежана Стојановић, Мирјана Неоричић, Сузана Јанковић, Бојана Томић, Данијела Кушљевић Никитовић, Василије Копривица, Невенка Мијаиловић, Николина Ћулум Марковић, Лазар Ванић, Неда Димитријевић, Драгана Маринковић – родитељ, Мирослав Стринека – ШО, Марко Илић, Јована Миленковић, Невена Илић - ученици |
||
Тим за квалитет |
Драгиша Драшковић, Бојана Томић, Ружица Штулић, Неда Димитријевић, Светлана Јока, Марија Милошевић, Николина Ћулум Марковић, |
||
Тим за самовредновање |
Николина Ћулум Марковић, Бојана Томић, Данијела Кушљевић Никитовић, Светлана Јока, Тамара Бранкован |
||
Стручни актив за развој Школског програма |
Бојана Томић, Весна Јелисавчић, Данијела Кушљевић Никитовић |
||
Тим за стручно усавршавање |
Ненад Ђорђевић, Елма Имамовић, Миљана Драшковић |
||
Тим за ИО |
Драгиша Драшковић, Ивана Мартиновић, Лазар Ванић, Загорка Комарица, Невенка Мијаиловић, Сања Рајковић, Милошевић Марија, Мирјана Неоричић, Николина Ћулум Марковић, Бојана Томић, Дубравка Пејовић, Весна Дрезгић. |
||
Сајт |
Снежана Стојановић, Славица Митровић |
||
Техничка подршка |
Драгослав Цојић, Мирослав Миленковић, |
||
Руководилац Наставничког већа |
Директор школе Драгиша Драшковић |
||
Записничар наставничког већа |
Јована Урошевић |
||
Педагошки колегијум |
Директор школе, БојанаТомић и руководиоци стручних већа |
||
Тим за маркетинг |
Василије Копривица, Лазар Ванић, Драгана Вучић |
||
Тим за сарадњу са родитељима |
Сања Рајковић, Маријана Брашњо, Марија Милошевић, Сузана Јанковић |
||
Тим за заштиту ученика од дискриминације,насиља, злостављања и занемаривања |
Десанка Тасић Живковић, вероучитељ (БП)Александра Димитријевић (БП млађи), Данијела Ђоковић (П), Биљана Ласковић (П млађи), Татјана Џелетовић(З), Марија Младеновић (З млађи), Лазар Ванић,Николина Ћулум Марковић. |
||
Тим за развој међупредметних компетенција и предузетништва |
Драгиша Драшковић, Горан Милосављевић, Данијела Ђоковић, Дубравка Пејовић, Загорка Савић Комарица, Марија Марковић, Мирјана Неоричић, Сања Ђокић, Владимир Ђорђевић, Марија Милошевић, |
||
Вршњачки тим |
Данијела Ђоковић, ЖивојинХаџић (З), Данијела Ђоковић (П), Драгана Јовановић (БП) |
||
Ученички парламент |
Неда Димитријевић |
||
Председник синдиката |
Владимир Јовановић |
||
Руководилац Дечијег савеза |
Бојана Поповић, Ивана Цветић (БП), Љиља Богуновић (3), Марија Марковић (П) |
||
Председник Савета родитеља |
Дејан Адуловић | ||
Савет родитеља- координатор и записничар |
Александра Димитријевић |
||
Председник школског одбора |
Данијел Стевановић |
||
Комисије |
Име и презиме |
||
Комисија за распоред часова |
Загорка Савић Комарица |
||
Комисија за бодовање запосленог |
Владимир Јовановић, Невенка Мијаиловић, Горан Милосављевић |
||
Комисија за културну и јавну делатност |
кординатор: Горан Милосављевић Јована Урошевић, Зорица Ђелић, Татјана Џелетовић, Снежана Стојановић, Ана Ристић Вучковић, Дубравка Пејовић, Драшковић Миљана, Ивана Цветић, Весна Величковић, Богуновић Љиља, Весна Дрезгић, Сања Ђокић |
||
Позориште „Путујућа учионица“ |
Јасмина Гајић |
||
Комисија за израду летописа |
Дубравка Пејовић, Зорица Ђелић, Славица Митровић |
||
Комисија за електронски дневник |
Славица Митровић, Мирослав Миленковић |
||
Комисија за екскурзије и наставу у природи |
Наставници историје и географије |
||
Црвени крст |
Љиља Милошевић |
||
Пројекти школе |
Пројекти у којима школа узима учешће: Радост Европе: Нина Драгић, Василије Копривица, Маја Хаџић, Владимир Ђорђевић, Ана Радмилац, Живојин Хаџић, е-Твининг: Маја Хаџић, Славица Митровић, Драгана Јовановић Школски пројекти: СИБОЗ: Владимир Ђорђевић, Марко Поповић, Драгиша Драшковић, Маријана Брашњо, Бојана Поповић Еко пројекат: Василије Копривица, Драган Вучић |
||
Тим за Професионалну оријентацију |
Драшковић Миљана, Милосављевић Горан, разредне старешине 7. и 8. разреда, |
||
Комисија за избор ђака генерације и спортисте генерације |
Елма Имамовић, Брашњо Маријана, разредне старешине 8. разреда, руководилац СВ Физичког васпитања |
||
Комисија за награђивање ученика |
Зорица Ђелић, Ружица Штулић |
||
Комисија за преглед дневника |
Бојана Томић, Нина Драгић, Десанка Тасић Живковић, Сања Максимовић (БП), Милена Петровић (З), Сузана Јанковић (БП) Ивана Игнески (П), Данијела Кушљевић Никитовић (З), Дубравка Пејовић (БП) |
||
Комисија за преглед матичних књига |
Разредне старешине и секретар школе |
||
Комисија за распоред часова |
Загорка Савић Комарица, Тамара Милићевић |
||
Комисија за организацију такмичења и тестирања |
Живојин Хаџић, Зорица Обућина, Александра Стевановић, Биљана Ласковић, Бојана Томић |
||
Комисија за завршни испит |
Директор школе, Десанка Танасијевић, Мирослав Миленковић, Лазар Ванић, Николина Ћулум Марковић, Бојана Томић |
||
Комисија за попис |
Владимир Јовановић, Ненад Кадријевић, Марко Поповић, Драгослав Цојић, Душка Љуштина, Дубравка Пејовић, Зорица Ђелић - књиге |
||
Комисија за естетско уређење |
Сања Рајковић, Ружица Штулић (БП),Биља Ласковић (П), Љиља Милошевић (З), учитељице из боравка, ЂокићСања, |