РАСПОРЕД ЧАСОВА НАСТАВНИХ И ВАННАСТАВНИХ АКТИВНОСТИ - БЕЛИ ПОТОК
ПРЕДМЕТ |
ВРСТА АКТИВНОСТИ |
РАЗРЕД |
НАСТАВНИК |
ДАН И ВРЕМЕ |
математика |
Додатна настава |
VII |
Загорка Комарица Савић V VII |
Петак, претчас |
V |
Среда, претчас |
|||
Допунска настава |
V |
Понедељак , претчас |
||
VII |
Уторак, претчас |
|||
математика |
Допунска |
VIII |
Александра Стевановић |
Петак, претчас |
Додатна Припремна |
Четвртак, претчас |
|||
Уторак, 7. час |
||||
математика |
Допунска |
VI |
Зорица Обућина VI VII |
Уторак, претчас |
VII |
Четвртак, претчас |
|||
додатна |
VI VII |
Петак, претчас |
||
Припремна настава |
||||
Српски језик |
Литерарна секција |
V-VIII |
Снежана Стојановић V - VIII |
Уторак, претчас |
Припремна настава |
VIII1 |
Понедељак, 7. час |
||
Допунска настава |
Уторак, 7. час |
|||
Додатна настава |
Среда, 7. час Четвртак, 7. час |
|||
Српски језик |
Додатна / допунска |
V |
Ана Вучковић Ристић V VI VII VIII |
Понедељак, 6. час |
Додатна настава/ допунска |
VI VII VIII |
Четвртак, 7. час Среда, 7. час Петак, 7. час |
||
Припремна настава |
VIII |
Понедељак, 7. час |
||
Рецитаторско драмска секција |
||||
Српски језик |
Додатна настава |
VI VII VIII |
Трајковић Ивана VI VII VIII |
Понедељак, 7. час Уторак, 7. час Четвртак, 7.час |
Припремна настава |
VIII |
Среда, 7. час |
||
Лингвистичка секција |
Петак, 7. час |
|||
Енглески језик |
додатна |
Ненад Кадријевић |
Среда, 7. час |
|
допунска |
Понедељак, 7. час |
|||
секција |
||||
Енглески језик |
допунска |
Маја Хаџић V VI |
Уторак, 7. час |
|
додатна |
Четвртак, 7. час |
|||
допунска |
Понедељак, 7. час |
|||
Пројекат |
Петак, 7. час |
|||
Енглески језик |
Допунска |
Нина Драгић I III IV VI VII |
Уторак, претчас |
|
додатна |
Среда, претчас |
|||
Француски језик |
Драгана Јовановић |
Четвртак, претчас |
||
допунска |
||||
Француски језик |
Допунска/ додатна |
Невенка Јоксовић V VI VII VIII |
Уторак, претчас |
|
Допунска |
||||
Додатна |
Среда, претчас |
|||
Француски језик |
Допунска/ Додатна |
Елма Имамовић VII |
Уторак, 7. час Петак, 7. час |
|
Хемија |
додатна |
Сања Максимовић VII VIII |
Уторак, претчас |
|
Допунска |
Понедељак, претчас |
|||
Физика |
додатна |
Светлана Јока VI VII VIII Драгослав Цојић VI VII |
Понедељак, среда 7. час |
|
Допунска |
Среда, претчас |
|||
Допунска Додатна |
Среда, 7. час Петак, претчас |
|||
Биологија |
допунска |
Десанка Тасић Живковић V VI VII VIII |
Понедељак,предчас |
|
додатна |
Среда, претчас |
|||
Биологија |
Допунска |
Драгана Вучић VI VII VIII |
Уторак, 7. час |
|
Додатна |
Четвртак, претчас |
|||
Географија |
Допунска |
Василије Копривица V VI VII VIII |
Четвртак, 7. час |
|
додатна |
Уторак, 7. час |
|||
Географија |
Допунска |
Данијела Кушљевић Никитовић VI VIII |
Четвртак, 7. час |
|
Додатна |
||||
Историја |
Додатна |
Данијела Ђоковић V VI VII VIII |
||
Допунска |
Четвртак, претчас |
|||
Историја |
Додатна |
Живојин Хаџић V VI VII VIII |
||
Музичка култура |
Секција соло певања Хор |
Миљана Драшковић V VI VII VIII |
Уторак, Среда,Петак 7. час |
|
ТИО |
Техничко цртање на рачунару |
Драгослав Цојић VIII |
Понедељак. 7. час |
|
ТИО |
Саобраћајна секција |
Славица Митровић V VI VII VIII |
Уторак, 7. час |
|
Информатичка секција |
Четвртак, 7. час |
|||
Ватрогасна секција Ауто-мото секција |
Владимир Јовановић V VI VII VIII |
Среда, 7. час Петак, 7. час Уторак, 7. час |
||
Физичко васпитање |
Стони тенис |
Владимир Ђорђевић V VI VII VIII |
Уторак, 7. час |
|
Шах |
Бојана Поповић |
Среда, 5. час |
||
Веронаука |
Секција Слободне активности |
Марко Поповић |
Понедељак, 7. час Среда, претчас |
|
Медијатека Мултимедијална секција |
Мултимедијалана секција |
Неда Димитријевић |
Четвртак, 6. час |