Школска 2014/15. година
- Борис Вуковић (бивше 81) - Републички литерарни конкурс "Најлепша љубавна песма", библиотека "Јован Томић", Нова Варош - 1. награда
- Ксенија Станковић 72 (за прошлу годину) - Републички литерарни конкурс "Најлепша љубавна песма", библиотека "Јован Томић", Нова Варош - 3. награда
--------------------------------------------------
- Андријана Ламбић 53 - Међународни фестивал хумора за децу, Лазаревац - 2. награда
- Дуња Вићентијетијевић 53 - Међународни фестивал хумора за децу, Лазаревац - 3. награда
- литерарна секција - Међународни фестивал хумора за децу, Лазаревац - награда за групне радове
- Ксенија Станковић 72 - Међународни фестивал хумора за децу, Лазаревац - похвала за родољубиву песму
---------------------------------------------------
- Јана Кривошић 72 - Фестивал лепе речи (ФЛЕРТ 2014), Тител, републички конкурс - финалиста фестивала
- Димитрије Крстић 72 - Фестивал лепе речи (ФЛЕРТ 2014), Тител, републички конкурс - финалиста фестивала
- Ксенија Станковић 72 - Фестивал лепе речи (ФЛЕРТ 2014), Тител, републички конкурс - финалиста фестивала
---------------------------------------------------
- Борис Вуковић ( бивше 81) - 8. међународни књ. конкурс "Дани Душка Трифуновића", Пале, БИХ - 2. награда
---------------------------------------------------
- Стефан Главашић 61 - Музичко такмичење Мокрањац - 1. награда
- -II- - Пијанистичко такмичење у Смедереву - 2. награда
- -II- - Међународно такмичење младих пијаниста у Новом Саду - 2. награда
--------------------------------------------------
- Ксенија Станковић 82 - Међународни IV духовни сабор поезије, Раковица - похвала, објављена песма у Зборнику
--------------------------------------------------
- Јана Кривошић 82/72 - Фестивал лепе речи / ФЛЕРТ 2014./, Тител, међународни фестивал - похвала
- Димитрије Крстић 82/72 - Фестивал лепе речи / ФЛЕРТ 2014./, Тител, међународни фестивал - победник - проза
- Ксенија Станковић 82/72 - Фестивал лепе речи / ФЛЕРТ 2014./, Тител, међународни фестивал - победник - поезија
--------------------------------------------------
- Бојана Марсенић 82 - Савезни конкурс "Дани дечије поезије и прозе", Драгинац - 3. награда
- Ксенија Станковић 82 - -II- - похвала, поезија
- Адријана Ламбић 63 - -II- - похвала, поезија
- Димитрије Крстић 82 - -II- - похвала, проза
- Анђела Јанићијевић 82 - -II- - похвала, проза
- Јана Кривошић 82 - -II- - похвала, проза
- Ксенија Филипов 82 ( бивше) -II- - похвала, проза
---------------------------------------------------
- Марта Хинић 82 - Републички конкурс "Доста су свету једне Шумарице", Крагујевац - 2. награда
---------------------------------------------------
- Невена Поповић 21 - Награда на Градском ликовном конкурсу "Фасада зграде моје најлепше је боје", Градско стамбено Београд - награда за цртеж
---------------------------------------------------
- Ксенија Станковић 82 - Републички конкурс "Млади чувари народне културе" Рајкова задужбина Чачак - 1. награда
- Марија Маринковић 82 - Републички конкурс "Млади чувари народне културе" Рајкова задужбина Чачак - 1. награда
---------------------------------------------------
- Катарина Ковачевић 51 - Међународни конкурс за најуспелију причу Голубић, Сомбор - 1. награда
--------------------------------------------------
- Адријана Ламбић 63 - 13. фестивал поезије за дјецу и младе /Међународни/, Источно Сарајево, БиХ - 1. награда
- Ксенија Станковић 82 - 13. фестивал поезије за дјецу и младе /Међународни/, Источно Сарајево, БиХ - 3. награда
--------------------------------------------------
- Марта Хинић 82 - XXIII светосавски /републички/ литерарни конкурс Народне библиотеке "Његош" у Књажевцу - 2. награда
- Дуња Вићентијевић 63 - XXIII светосавски /републички/ литерарни конкурс Народне библиотеке "Његош" у Књажевцу - 3. награда
________________________________
- Јана Кривошић 82 - Међународни Светосавски конкурс Друштва "Свети Сава", Београд - 3. награда
________________________________
- Ксенија Станковић 82 - Републички конкурс регионалног центра Чачак - 1.награда
- Марија Маринковић 82 - Републички конкурс регионалног центра Чачак - похвала
--------------------------------------------------------
- Тара Теодоровић 21 - Светосавски турнир у ватерполу у Београду - 1. место, златна медаља
--------------------------------------------------------
- Ања Александра Василијевић 52 - Међународни конкурс Светосавље 2015., Друштво "Вилиндар", Ниш - 1. награда - поезија
- Јана Кривошић 82 - Међународни конкурс Светосавље 2015., Друштво "Вилиндар", Ниш - 3. награда - проза
- Сунчица Радосављевић 82 - Међународни конкурс Светосавље 2015., Друштво "Вилиндар", Ниш - 3.награда,проза
- Адријана Ламбић 63 - Међународни конкурс Светосавље 2015., Друштво "Вилиндар", Ниш - похвала, проза
- Владимир Остојић 82 - Међународни конкурс Светосавље 2015., Друштво "Вилиндар", Ниш - похвала, проза
- Ксенија Станковић 82 - Међународни конкурс Светосавље 2015., Друштво "Вилиндар", Ниш - похвала, поезија
-----------------------------------------------------------
- Адријана Ламбић 63 - Међународни 23. конкурс "Златна кацига", Крушевац - 1. награда
- Димитрије Крстић 82 - Међународни 23. конкурс "Златна кацига", Крушевац - 3. награда
- Дуња Вићентијевић 63 - Међународни 23. конкурс "Златна кацига", Крушевац - специјална награда
------------------------------------------------------------
- Димитрије Крстић 82 - Међународни конкурс "Сећање на љубав", Мркоњић Град, БИХ - првонаграђена љубавна песма
- Анђела Јанићијевић 82 - Међународни конкурс "Сећање на љубав", Мркоњић Град, БИХ - другонаграђена љубавна песма
- Ксенија Станковић 82 - Међународни конкурс "Сећање на љубав", Мркоњић Град, БИХ - најоригиналнија љубавна песма
- Адријана Ламбић 63 - Међународни конкурс "Сећање на љубав", Мркоњић Град, БИХ - најискренија љубавна песма
- Марија Маринковић 82- Међународни конкурс "Сећање на љубав", Мркоњић Град, БИХ - најлепша љубавна песма о нади
--------------------------------------------------------------
- Јана Кривошић 82 - "Лепо је волети", Међународнилитерарни конкурс, Дечји културни центар, Београд - 1. награда
- одељење 65 - Зуце - "Лепо је волети", Међународнилитерарни конкурс, Дечји културни центар, Београд - специјална награда
-----------------------------------------------------------------
- Адријана Ламбић 63 - Републички конкурс за најуспешнију кратку причу, Књижевни клуб "Иво Андрић", Земун - 3. награда
- Ксенија Станковић 82 - Републички конкурс за најуспешнију кратку причу, Књижевни клуб "Иво Андрић", Земун - похвала
- литерарна секција - Републички конкурс за најуспешнију кратку причу, Књижевни клуб "Иво Андрић", Земун - најуспешнија школа ( највећи број успешних прича)
------------------------------------------------------------------
- Ксенија Станковић 82 - Републички поетски конкурс "Мика Антић", Гимназија "20. октобар", Бачка Паланка - 3. награда
----------------------------------------------------
- Ања Александра Василијевић 52 - Међународни конкурс "Кад бих била мала принцеза", Народна библиотека "Стеван Сремац", Ниш - 1. награда
- Ксенија Станковић 82 - Међународни конкурс "Кад бих била мала принцеза", Народна библиотека "Стеван Сремац", Ниш - 2. награда
- Анђела Јанићијевић 82 - Међународни конкурс "Кад бих била мала принцеза", Народна библиотека "Стеван Сремац", Ниш - похвала
--------------------------------------------------------
- Ђорђе Живковић 52 - еко квиз - полуфинале на градском такмичењу
- Јелисавета Комарица 62 - еко квиз - полуфинале на градском такмичењу
- Сара Јањић 73 - еко квиз - полуфинале на градском такмичењу
- Анђела Станимировић 81 - еко квиз - полуфинале на градском такмичењу
---------------------------------------------------------
- Ксенија Станковић 82 - Градски фестивал "Мали победник", Рак овица - 1. награда, пласман на међународни фестивал Бањалука
- Јана Кривошић 82 - Градски фестивал "Мали победник", Раковица - финалиста фестивала
- Адријана Ламбић 63 - Градски фестивал "Мали победник", Раковица - финалиста фестивала
- Огњен Цветојевић 63 - Градски фестивал "Мали победник", Раковица - финалиста фестивала
---------------------------------------------------------
- Катарина Ковачевић 51 - Међународни књижевни конкурс "Дани Гордане Брајовић", Алексинац - похвала
---------------------------------------------------------
- Сташа Јанковић 21 - Општински ликовни конкурс "Најлепше осликано ускршње јаје" - награда за цртеж
- Невена Поповић 21 - Општински ликовни конкурс "Најлепше осликано ускршње јаје" - награда за цртеж
- Михајло Ђокић 22 - Општински ликовни конкурс "Најлепше осликано ускршње јаје" - награда за цртеж
- Јована Миленковић 43 - Општински ликовни конкурс "Најлепше осликано ускршње јаје" - награда за цртеж
- Магдалена Димитријевић 41 - Општински ликовни конкурс "Најлепше осликано ускршње јаје" - награда за осликано јаје
- Милица Калајић 41 - Општински ликовни конкурс "Најлепше осликано ускршње јаје" - награда за осликано јаје
- Михајло Димитријевић 21 - Општински ликовни конкурс "Најлепше осликано ускршње јаје" - награда за осликано јаје
---------------------------------------------------------
- Михајло Димитријевић 21 - Међународни литерарн - и конкурс "Краљевство белих рада" у Црној Гори - похвала и објављена песма у Зборнику
-----------------------------------------------------------------------
- Ксенија Станковић 82 - 9. међународни фестивал "Дјечје царство", Баљалука - 3. награда
-----------------------------------------------
- Литерарна секција - Републички фестивал "Машта и снови", Сремска Митровица - похвала
--------------------------------------------------------
- Милица Миждало 52 - 7. међународни фестивал "Марковдански сусрети деце и песника", Панонија - 2. награда
--------------------------------------------------------
- Павле Несторовић 21 - Републички литерарни конкурс "Дани Гордане Брајовић" у Алексинцу - похвала и песма ообјављена у Зборнику
----------------------------------------------------------------------
- Маша Рудовић 41 - Општинско такмичење ватрогасаца у категорији јуниора - ЖЕНСКА ЕКИПА - 3. место
- Магдалена Димитријевић 41
- Дуња Илић 41
---------------------------------------------------------------------
- Јанко Лисица 41 - Ликовни конкурс поводом Дана школе - похвала
- Јована Поткоњак 41 - Ликовни конкурс поводом Дана школе - похвала
---------------------------------------------------------------------
- Одељенска заједница 12 - Најлепши илустровани буквар - 1. место на општини
---------------------------------------------------------------------
- Адријана Ламбић 63 - "ТАБЛА ФЕСТ 15", Ниш, међународни фестивал - похвала
---------------------------------------------------------------------
- литерарна секција и ментор Снежана Стојановић - IX међународни књижевни конкурс "Шантићево перо", Београд - награда за песничку збирку "Ја сам алас што пеца звезде"
--------------------------------------------------------------------- -
- Владимир Остојић 82 - "Крв живот значи", градски конкурс Црвеног крста - 2. награда
---------------------------------------------------------------------
- Анђела Јанићијевић 82 - Друштво Србије за борбу против рака , републички ниво - 2. награда
---------------------------------------------------------------------
- Ана Илић 21 - Општински ликовни конкурс "Здрави зуби, леп осмех" - 1. награда и пласман на град
---------------------------------------------------------------------
- Павле Несторовић 21 - Литерарни конкурс Вечерњих новости - награда и песма објављена у дневним новинама "Вечерње новости"
-------------------------------------------------------
- Ксенија Станковић 82 - Међународна смотра "Дани ћирилице", Баваниште - 3. награда
--------------------------------------------------------------------
- Анђела Јанићијевић 82 - Републички конкурс "Вуково звоно", Гимназија, Лозница - 1. награда
-------------------------------------------------------
- Катарина Ковачевић 51 - Савезна смотра "Извор живе речи", Колари - 1. награда
- Милан Мутавџић 63 - Савезна смотра "Извор живе речи", Колари - 2. награда
- Дуња Вићентијевић 63 - Савезна смотра "Извор живе речи", Колари - 3. награда
- Адријана Ламбић 63 - Савезна смотра "Извор живе речи", Колари - похвала
- Ксенија Станковић 82 - Савезна смотра "Извор живе речи", Колари - 1. награда, свеукупни победник смотре, похвала
- Јана Кривошић 82 - Савезна смотра "Извор живе речи", Колари - 3. награда
- школа - Савезна смотра "Извор живе речи", Колари - свеукупни победник смотре
---------------------------------------------------------------------
- Владимир Остојић 82 - Смотра ћириличне писмености, Тител / републ. конкурс за најбољи писмени задатак/ - 1. награда
-------------------------------------------------------
- ЕКИПА 42 - Општинско такмичење - квиз "Шта знаш о Црвеном крсту и давалаштву крви" - 2. место
- Марија Радованов
- Јован Алавања
- Ана Радовановић
- Огњен Милаћевић
-------------------------------------------------------
- Анђела Ђорђевић 42 - Општински ликовни конкурс "Здрави зуби, леп осмех" - награда
-------------------------------------------------------
- Александра Симић 42 - Ликовни конкурс поводом Дана школе - похвала
- Анђела Спасић 42 - Ликовни конкурс поводом Дана школе - похвала
- Филипос Критикос 31 - Ликовни конкурс поводом Дана школе - израда маски - похвала
---------------------------------------------------------------------
- Ксенија Станковић 82 - Републички фестивал "Деца међу нарцисима" - 2. награда
- Адријана Ламбић 63 - Републички фестивал "Деца међу нарцисима" - 3. награда
--------------------------------------------------------------------
- Милица Миждало 52 - Републички фестивал "У славу пролећа и љубави", Ниш - 2. награда
- Ксенија Станковић 82 - Републички фестивал "У славу пролећа и љубави", Ниш - похвала
- Димитрије Крстић 82 - Републички фестивал "У славу пролећа и љубави", Ниш - похвала
- Јана Кривошић 82 - Републички фестивал "У славу пролећа и љубави", Ниш - похвала
---------------------------------------------------------------------
- Матеја Ненадовић 24 - Ликовни конкурс "Мали Пјер" карикатура - 2. место на Општинском такмичењу
---------------------------------------------------------------------
- Ксенија Станковић 82 - Општинско такмичење "Мали матурант - велики поета", СЦ "Шумице" - 1. награда
--------------------------------------------------------------------
- Вања Арсић 63 - Републички конкурс Друштва "Источник", Књажевац - 1. награда
- Ксенија Станковић 82 - Републички конкурс Друштва "Источник", Књажевац - 1. награда
- Ања Александра Василијевић 52 - Републички конкурс Друштва "Источник", Књажевац - 2. награда
- Јана Кривошић 82 - Републички конкурс Друштва "Источник", Књажевац - 2. награда
- Адриана Ламбић 63 - Републички конкурс Друштва "Источник", Књажевац - 3. награда
- Јована Пејић 82 - Републички конкурс Друштва "Источник", Књажевац - 3. награда
- Снежана Стојановић - Републички конкурс Друштва "Источник", Књажевац - награда ментору за колекцију радова
----------------------------------------------------------------------
- Ивана Петровић 14 - Ликовни конкурс "Моја омиљена игра" - 3. место
- Никола Петровић 14 - Ликовни конкурс "Моја омиљена игра" - 3. место
----------------------------------------------------------------------
- Маша Савић 14 - Ликовни конкурс "Витезово пролеће" - награда
- Марко Николић 14 - Ликовни конкурс "Витезово пролеће" - награда
- Бранислав Николић 14 - Ликовни конкурс "Витезово пролеће" - награда
- Никола Јанковић 14 - Ликовни конкурс "Витезово пролеће" - награда
- Лана Грбић 14 - Ликовни конкурс "Витезово пролеће" - награда
---------------------------------------------------------------------
- Одељенска заједница 15 - "Велика Витезова награда"
- Елена Богуновић 15 - "Велика Витезова награда"
---------------------------------------------------------------------
- Одељенска заједница 31 - Најраспеванија одељенска заједница - 1. место на школском такмичењу
- Одељенска заједница 31 - Најраспеванија одељенска заједница - 2. место на Општинском такмичењу
-------------------------------------------------------
- Мина Стевановић 35 - Kjokošinkai karate , "Мамба куп", - 1. место, златна медаља - кате
- Мина Стевановић 35 - Kjokošinkai karate, "12. куп Доменика", Самобор - златна медаља и пехар - кате
- Мина Стевановић 35 - Kjokošinkai karate, "12. куп Доменика", Самобор - златна медаља и пехар - борбе кумите
-------------------------------------------------------
- Маријана Ивановић 35 - "Велика Витезова награда"
-------------------------------------------------------
- Наталија Ивановић 44 - "Велика Витезова награда"
---------------------------------------------------------------------
- Ивана Павловић 41 - Општински ликовни конкурс - награда
- Дуња Илић 41 - Општински ликовни конкурс - награда
----------------------------------------------------------------------
- Ања Александра Василијевић 52 - Књ. републички конкурс "Мајка" - Књ. клуб "Богољуб" и Друштво српско - руског пријатељства "Православље" Јасика - 3. награда
----------------------------------------------------------------------
- Лазар Томовић 22 - Трофеј Партиѕана у џудоу - 1. место
----------------------------------------------------------------------
- Лазар Томовић 22 - Градско такмичење у џудоу - 3. место
-----------------------------------------------------------
- Михајло Софронић 22 - Међународно такмичење у Kjokošinkai каратеу - 1. место
-----------------------------------------------------------
- Мина Јаковљевић 74 - "Лепотан Лазар" општински конкурс за завршетак започете приче - награда објављен завршетак приче у Збирци прича
- Филип Јевтић 74 - "Лепотан Лазар" општински конкурс за завршетак започете приче - награда објављен завршетак приче у Збирци прича
-----------------------------------------------------------
- Дијана Миленковић 83 - 15. Фестивал кратких драмских форми деце и младих Београда, Меморијал “Драгослав Симић” – 3. место као драмска група
- Марија Јанковић 83 - 15. Фестивал кратких драмских форми деце и младих Београда, Меморијал “Драгослав Симић” – 3. место као драмска група
- Никола Башић 83 - 15. Фестивал кратких драмских форми деце и младих Београда, Меморијал “Драгослав Симић” – 3. место као драмска група
- Владимир Цветић 64 - 15. Фестивал кратких драмских форми деце и младих Београда, Меморијал “Драгослав Симић” – 3. место као драмска група
- Вељко Рајковић 64 - 15. Фестивал кратких драмских форми деце и младих Београда, Меморијал “Драгослав Симић” – 3. место као драмска група
- Михаило Јовичић 54 - 15. Фестивал кратких драмских форми деце и младих Београда, Меморијал “Драгослав Симић” – 3. место као драмска група
- Никола Башић 83 - 15. Фестивал кратких драмских форми деце и младих Београда, Меморијал “Драгослав Симић” – награда за мушку улогу
-----------------------------------------------------------------------
- Стефан Главашић 61 - Музичка школа "Мокрањац", Београд - 2. место (клавир)
- Стефан Главашић 61 - Републичко такмичење Музичких и балетских школа Србије - 2. место (клавир)
- Стефан Главашић 61 - Међународно такмичење из солфеђа (Удружење музичких и балетских педагога Србије) - похвала (клавир)
- Стефан Главашић 61 - Међународно пијанистичко такмичење - клавир (Удружење љубитеља уметничког стваралаштва) - 3. место
------------------------------------------------------------
- Мина Вукмановић 61 - "Деца композитори", републички ниво - 3. место
-----------------------------------------------------------------------
- Анђела Јанићијевић 82 - Општинско такмичење ватрогасаца - женска екипа - 1. место
- Аница Гиљен 82
- Јелена Филиповић 82
- Димитрије Крстић 82 - Општинско такмичење ватрогасаца - мушка екипа - 1. место
- Велимир Михаиловић 83
- Стефан Миленковић 83
- Маша Радовић 41 - Општинско такмичење ватрогасаца - женска екипа ватрогасног подмлатка - 3. место
- Магдалена Димитријевић 41
- Дуња Илић 41
- Давид Јовановић 42 - Општинско такмичење ватрогасаца - мушка екипа ватрогасног подмлатка - 4. место
- Данило Лутовац 42
- Лазар Тимотић 42
--------------------------------------------------------------------------------
- Ана Александра Василијевић 52 - НАЈ ГЕСТ - на предлог Ученичког парламента - иницијатор за акцију прикупљања средстава за болесну девојчицу
----------------------------------------------------------------
- Вања Арсић 63 - Међународни конкурс "Матерња мелодија и образовање", Нови Сад - специјална награда
- - 2. награда
- - 3. награда
- Ксенија Станковић 82 - Међународни конкурс "Матерња мелодија и образовање", Нови Сад - 1. награда
- - 2. награда
- Владимир Остојић 82 - Међународни конкурс "Матерња мелодија и образовање", Нови Сад - специјална награда
- - 3. награда
- Јана Кривошић 82 - Међународни конкурс "Матерња мелодија и образовање", Нови Сад - специјална награда
- Ана Александра Василијевић 52 - Међународни конкурс "Матерња мелодија и образовање", Нови Сад - 3. награда
- Адријана Ламбић 63 - Међународни конкурс "Матерња мелодија и образовање", Нови Сад - похвала
-----------------------------------------------------------------
- Одељенска заједница 13 - Општуинско такмичење "Најлепши мали илустровани буквар", Београд - похвала за веома успешно учешће
-----------------------------------------------------------------
- Јована Грбић 43 - Витезово пролеће - награда
-----------------------------------------------------------------