Назив такмичења, ранг и датум |
Ученик/ Наставник |
Пласман |
''Рашин шешир'', Манифестација ''Дани Раше Попова'', Mокрин; међународни фестивал; 26.6.2022. | Лана Вељковић (8-3) | похвала |
Конкурс ,,Развој дечијих потенцијала 22'', Центар за развој образовања и културе, Брус; међународни литерарни конкурс; 18.7.2022. |
Ана Павловић (8-1) | 2. награда |
Маша Родић (8-2) | 3. награда | |
Катарина Коренкоски 6-2 | захвалница за учешће | |
Анђела Гавриловић 8-1 | захвалница за учешће | |
Наталија Јеверичић (8-1) | захвалница за учешће | |
Софија Бабић (8-2) | захвалница за учешће | |
Вера Вукмировић (8-2) | захвалница за учешће | |
Нина Живковић (8-2) | захвалница за учешће | |
Лана Bељковић (8-3) | захвалница за учешће | |
Снежана Стојановић |
захвалница за ментора | |
34. фестивал хумора за децу - Лазаревац; међународни фестивал; 15.9.2022. |
Анђела Гавриловић 8-1 | 1. награда, драмски текст |
Лана Вељковић (8-3) | 2. награда, поезија | |
Барбара Вукић (8-3) | 3. награда, проза | |
,,Башта стихом обојена'', III међународни литерарни конкурс, Београд; 24.септембар 2022. |
Вера Вукмировић (8-2) | 1. награда, проза |
Тара Радисављевић 7-3 | 2. награда, проза | |
Маша Родић (8-2) | 3. награда, проза | |
Лана Вељковић (8-3) | 3. награда, поезија | |
Снежана Стојановић | награда ,,Златни ђурђевак'' за допринос ширењу лепе писане речи | |
37. међународна књижевна манифестација ''Дани дечје поезије и прозе'' , Драгинац; 8. октобар 2022. |
Душан Несторовић 8-1 | 1. награда - проза |
Вера Вукмировић (8-2) | 2. награда - проза | |
Ана Павловић (8-1) | 3. награда - поезија | |
школа | похвала за масовност и квалитет радова | |
Снежана Стојановић | захвалница за допринос ученичком стваралаштву | |
Kонкурс за најуспелију причу,,Голубић'', Организациони одбор „Вељкових дана“ и Градска библиотека „Карло Бијелицки“ у Сомбору; државни конкурс; 4.11. 2022. |
Душан Несторовић 8-1 | 1. награда |
Вера Вукмировић (8-2) | 3. награда | |
Општинско такмичење у фудбалу; 24-25.10. 2022. | Школска екипа: Јован Николић 8-1 Павле Павловић 8-3 Алекса Владисављевић 8-5 Матија Арсић 7-1 Огњен Ђорђевић 7-2 Михаило Спасић 7-3 Војин Миленковић 7-4 Стефан Гавриловић 6-1 Вук Миладиновић 5-1 |
3. место |
Фестивал ,,Миња Субота'', ДКЦ, Београд | Александар Вилендечић 6-2 | 1. место (100 поена) |