Назив такмичења | Ранг | Датум | Ученик | пласман |
31. фестивал хумора за децу - Лазаревац | међународни фестивал |
19. 09. 2019. |
Софија Бабић 6-2 | 1. место - проза |
Катарина Лазаревић 6-2 | 3. место - проза | |||
Тара Теодоровић 7-2 | 3. место - поезија | |||
Фестивал дечјег стваралаштва ''Уметник из школске клупе'', Народна библиотека ''Радоје Домановић'', Лесковац | међународни фестивал | 07.10. 2019. | Лазар Томовић 7-2 | 2. место - проза |
Манифестација ''Дани дечје поезије и прозе'', ОШ ''14. октобар'', Драгинац | међународни фестивал | 12. 10. 2019. | Вера Вукмировић 6-2 | 2. место - проза |
Маша Родић 6-2 | похвала - поезија | |||
Анђела Гавриловић 5-1 | похвала - поезија | |||
школа/секција | похвала | |||
Недовршена прича, Пријатељи деце Вождовца | општински конкурс |
08. 10. 2019. |
Сара Суша 7-3 (8-3) |
2. награда |
Теодора Тарбук 6-4 (7-4) | 2. награда | |||
V међународна манифестација ''Пекарски дани'', Алексинац | међународни | 18.10.2019. | Лана Вељковић 6-3 | 3. награда |
Јесењи крос, у сарадњи са АК Вождовац (ИО Пиносава) |
школско такм. |
16.10.2019. | Милeнковић Војин 4-4 | 1. место |
Чукић Страхиња 3-4 | 2. место | |||
Шћeкић Михаило 4-4 | 3. место | |||
Сара Михаиловић 4-4 | 1. место | |||
Пeтровић Елeна 3-4 |
1. место | |||
Лазарeвић Елeна 4-4 | 2. место | |||
Ољача Тара 4-4 | 3. место | |||
Шумарски вишебој | међуопштинско такм. | 01.10.2019. | Вера Вукмировић 6-2 Ања Катић 6-3 Урош Николић 7-2 Дарио Пругинић 7-3 |
1. место - екипно |
Ива Лалић 6-4 Благоје Јелић 6-4 Лука Рајковић 7-4 Магдалена Рајчевић 7-4 |
2. место - екипно |
|||
Крос-брзо трчање на 40 м | школско такм. | октобар 2019. | Стефан Гавриловић 3-1 | 1. место, пласман на општинско т. |
општинско такм. | новембар 2019. | Стефан Гавриловић 3-1 | 3. место, пласман на градско т. | |
Математика | школско такм. |
7.11.2019. | Павле Вукмировић 3-1 | 1. место, пласман на општинско т. |
Стефан Гавриловић 3-1 | 2. место, пласман на општинско т. | |||
Павле Трбовић 3-1 | 3. место, пласман на општинско т. | |||
Михајло Вујић 3-1 | 3. место, пласман на општинско т. | |||
Михајло Лајтхајм 3-1 | 3. место, пласман на општинско т. | |||
Дуња Ракас 3-1 | 3. место, пласман на општинско т. | |||
Награде 3-1 |
општинско т. - математика | Павле Вукмировић | похвала | |
школско т. рецитатора | Стефан Гавриловић | 2. место | ||
школско т. Најраспеванија ОЗ | ОЗ 3.1 | 2. место | ||
Биологија | школско т. |
16.01.2020. | Кајалић Милица 7-5 | 1. место-пласман на општинско т. |
Бешић Наталија 7-4 | 2. место-пласман на општинско т. | |||
Радовић Јелена 7-3 | 3. место-пласман на општинско т. | |||
Марковић Виктор 7-5 | 3. место-пласман на општинско т. | |||
Радојичић Јелена 7-4 | 3. место-пласман на општинско т. | |||
Павловић Ива 7-3 | 3. место | |||
Ивановић Маријана 8-5 | 1. место-пласман на општинско т. | |||
Димитријевић Андрија 8-1 | 1. место-пласман на општинско т. | |||
Марковић Јелена 8-5 | 1. место-пласман на општинско т. | |||
Илић Теодора 8-2 | 2. место-пласман на општинско т. | |||
Видић Хелена 8-3 | 2. место-пласман на општинско т. | |||
Трифуновић Бјанка 8-2 | 2. место | |||
Радовановић Александра 8-3 | 2. место | |||
Ђурић Лариса 8-3 | 3. место | |||
Милатовић Никола 8-5 | 3. место | |||
Булован Александра 8-2 | 3. место | |||
Манић Теодора 8-3 | 3. место | |||
Награђени ученици 6/4 |
школско т. физика |
Ива Лалић | 2.место,пласман на општинско т. | |
Петар Бјеличић | 3. место, пласман на општинско т. | |||
''Свет је округао, а не коцкаст'' https://www.mojedete.info/ |
међународни литерарни конкурс | 14. новембар 2019. | Анђела Гавриловић 51 |
похвала - поезија |
''Стих за Огија'', Културни центар Власотинце |
међународни литерарни конкурс | 13. новембар 2019. | Снежана Стојановић | похвала за ментора |
Песнички конкурс поводом Дечје недеље; Удружење балканских уметника и ОШ ''Мика Антић'', Палић
|
међународни литерарни конкурс | 25. новембар 2019. | Андреа Павловић 63 | захвалница |
Анђела Гавриловић 51 |
захвалница | |||
Давид Кокотовић 51 |
захвалница | |||
Ђорђе Здравковић 62 |
захвалница | |||
Лана Вељковић 63 |
захвалница | |||
Маша Родић 62 |
захвалница | |||
Нина Живковић 62 | захвалница | |||
Софија Бабић 62 | захвалница | |||
Тара Теодоровић 72 |
захвалница | |||
Теодора Спасојевић 62 |
захвалница | |||
Вера Вукмировић 62 |
захвалница | |||
школа/секција | захвалница | |||
''Радовићев венац'' Дечији центар Ниш |
републички конкурс | 29. новембар 2019. |
Лана Вељковић 63 |
објављена песма у Зборнику |
''Смешне приче и песме'' Дечји културни центар, Београд |
међународни литерарни конкурс | 21. јануар 2020. |
Катарина Лазаревић 62 | 3. награда, проза |
Снежана Стојановић | диплома за ментора | |||
XXVIII светосавски књижевни конкурс; Народна библиотека ''Његош'', Књажевац |
регионални литерарни конкурс |
фебруар 2020. | Давид Кокотовић 51 | 3. награда, поезија |
Андреа Павловић 63 | похвала, поезија | |||
Маша Родић 62 | похвала, проза | |||
Награде 7. разреда |
школско т. хемија |
Милица Кајалић 7-5 | 1. место, пласман на општинско | |
Лазар Марковић 7-2 | 2. место, пласман на општинско | |||
Лазар Томовић 7-2 | 2. место, пласман на општинско | |||
Марко Максић 7-2 | 3. место, пласман на општинско | |||
школско т. физика |
Урош Бабић 7-4 | 2. место, пласман на општинско | ||
Наталија Бешић 7-4 | 3. место, пласман на општинско | |||
школски ликовни конкурс - Свети Сава |
Сара Илић 7-5 | 2. место | ||
Милица Владисављевић 7-5 | 2. место | |||
Такмичење рецитатора од 5. до 8. разреда |
школско т. |
28. 11. 2019. |
Јелена Рајковић 8-1 | 1. место, пласман на општинско т. |
Анђелина Ристић 7-4 | 1. место | |||
Лазар Николић 8-4 | 2. место | |||
Вања Миленковић 6-4 | 2. место | |||
Ана Перовић 5-3 | 2. место | |||
Вера Вукмировић 6-2 | 3. место | |||
Софија Бабић 6-2 | 3. место | |||
Бранислав Николић 6-4 | 3. место | |||
Јован Аџија 6-1 | 3. место | |||
Математика | општинско т. |
7.12.2019. | Павле Вукмировић 3-1 | похвала |
Вукашин Словић 4-1 | 3. место | |||
Анастасија Иркић 4-2 | 3. место | |||
Николина Милатовић 4-5 | 3. место | |||
Андреј Катић 4-2 | похвала | |||
Марко Весић 4-2 | похвала | |||
Ирина Хаџић 4-2 | похвала | |||
Михајло Шћекић 4-5 | похвала | |||
Анђела Гавриловић 5-1 | 1. место, пласман на градско т. | |||
Ђурђија Стеванковић 5-2 | 2. место, пласман на градско т. | |||
Мира Вукмировић 8-1 | 2. место, пласман на градско т. | |||
Маријана Ивановић 8-5 | 3. место, пласман на градско т. | |||
Теодора Илић 8-2 | похвала | |||
XII Медијана фестивал дечјег стваралаштва, Ниш |
међународни фестивал |
20. и 21. март 2020. |
Невена Поповић 7-2 | 2. награда |
Барбара Вукић 6-3 | похвала | |||
Српски језик и књижевност |
школско такмичење |
26. фебруар 2020. |
Ива Гавриловић 5-4 | 2. место, пласман на општинско т. |
Анђела Гавриловић 5-1 | 3. место, пласман на општинско т. | |||
Ђурђија Стeванковић 5-2 |
пласман на општинско т. | |||
Лeнка Кнeжeвић 5-3 | пласман на општинско т. | |||
Сара Радисављeвић 5-4 | пласман на општинско т. | |||
Огњен Трбовић 6-2 | пласман на општинско т. | |||
Наталија Вучић 6-2 | пласман на општинско т. | |||
Ива Лалић 6-4 | пласман на општинско т. | |||
Ања Милeнковић 6-4 | пласман на општинско т. | |||
Вера Вукмировић 6-2 | пласман на општинско т. | |||
Ања Катић 6-3 | директан пласман на општинско т. | |||
Маша Родић 6-2 | директан пласман на општинско т. | |||
Петар Рајковић 6-5 | директан пласман на општинско т. | |||
Нeла Рашковић 7-3 | пласман на општинско т. | |||
Наталија Бeшић 7-4 | пласман на општинско т. | |||
Јасмина Радојичић 7-4 | пласман на општинско т. | |||
Невена Поповић 7-2 | пласман на општинско т. | |||
Михајло Делић 7-5 |
пласман на општинско т. | |||
Тeодора Илић 8-2 | пласман на општинско т. | |||
Маријана Ивановић 8-5 | пласман на општинско т. | |||
Хeлeна Видић 8-3 | пласман на општинско т. | |||
Теодора Манић 8-3 | пласман на општинско т. | |||
Нeмања Јовановић 8-1 | пласман на општинско т. | |||
Мира Вукмировић 8-1 | директан пласман на општинско т. | |||
Андрија Димитријевић 8-1 | директан пласман на гградско т. | |||
Књижевна олимпијада - Српски језик и књижевност |
школско такмичење |
28. фебруар 2020. |
Ана Илић 7-1 | 3. место, пласман на општинско т. |
Нела Рашковић 7-3 | пласман на општинско т. | |||
Анђела Јанићијевић 7-3 | пласман на општинско т. | |||
Виктор Марковић 7-5 | пласман на општинско т. | |||
Сара Беговић 7-1 | пласман на општинско т. | |||
Mира Вукмировић 8-1 | пласман на општинско т. | |||
Милица Радујко 8-4 | пласман на општинско т. | |||
Анђелија Врањеш 8-1 |
пласман на општинско т. | |||
Маријана Ивановић 8-5 |
пласман на општинско т. | |||
Тамара Борота 8-3 | пласман на општинско т. | |||
Андрија Димитријевић 8-1 | директан пласман на општинско т. | |||
Математика (5-8. разред) |
школско такм. |
децембар 2019. |
Анђела Гавриловић 5-1 | пласман на општ. |
Ђурђија Стеванковић 5-2 | пласман на општ. | |||
Ања Гаврић 5-1 | пласман на општ. | |||
Петар Рајковић 6-5 | пласман на општ. | |||
Мира Вукмировић 8-1 | 1. место, пласман на општ. т. | |||
Данило Пашић 8-3 | пласман на општ. | |||
Теодора Илић 8-2 | пласман на општ. | |||
Маријана Ивановић 8-5 | пласман на општ. | |||
Математика (3. разред) |
школско такм. |
децембар 2019. |
Павле Вукмировић 3-1 | 1. место, пласман на општ. такм. |
Стефан Гавриловић 3-1 | 2. место, пласман на општ. такм. | |||
Стефан Николић 3-4 | 2. место, пласман на општ. такм. | |||
Михајло Вујић 3-1 | 2. место, пласман на општ. такм. | |||
Павле Трбовић 3-1 | 2. место, пласман на општ. такм. | |||
Дуња Ракас 3-1 | 2. место, пласман на општ. такм. | |||
Невена Антић 3-2 | 2. место, пласман на општ. такм. | |||
Вук Хаџић 3-1 | 3. место, пласман на општ. такм. | |||
Богдан Крстић 3-3 | 3. место, пласман на општ. такм. | |||
Богдан Најкић 3-1 | 3. место, пласман на општ. такм | |||
Михајло Лајтхајм 3-1 | 3. место, пласман на општ. такм | |||
Елена Гојковић 3-3 | 3. место, пласман на општ. такм | |||
''Распуштена песмарица 2'', ДКЦ Београд |
републички литерарни конкурс |
фебруар-март 2020. |
Анђела Гавриловић 5-1 | објављена песма |
Маша Родић 6-2 | објављена песма | |||
Лана Вељковић 6-3 | објављена песма | |||
Андреа Павловић 6-3 | објављена песма | |||
Књижевна олимпијада - Српски језик и књижевност | општинско такмичење |
7. март 2020. |
Виктор Марковић 7-5 | 2.место и пласман на градско т. |
Андрија Димитријевић 8-1 | 3.место и пласман на градско т. | |||
Анђелија Вранеш 8-1 | 3.место и пласман на градско т. | |||
Такмичење у броју прочитаних књига |
школско такмичење |
2. април 2020. |
Вера Пашић 2-2 | Титула КЊИГОЉУБАЦ |
Милица Милановић 6-3 | Титула КЊИГОЉУБАЦ | |||
Сара Михајловић 4-4 | Титула КЊИГОЉУБАЦ | |||
Наталија Бешић 7-4 | Титула КЊИГОЉУБАЦ | |||
Николина Савић 4-5 | Титула КЊИГОЉУБАЦ | |||
Јована Нешковић 8-5 | Титула КЊИГОЉУБАЦ | |||
Пети конкурс ''Лепо је волети'' ДКЦ Београд | међународни лит. конкурс |
30. март 2020. |
Ђорђе Здравковић 6-2 | 3. награда, поезија |
Анђелија Несторовић 6-3 | похвала, поезија | |||
Давид Кокотовић 5-1 | похвала, поезија | |||
''Љубав није само реч'' КЦ ''Младост'', Футог |
међународни лит. конкурс | 5. април 2020. |
Андреа Павловић 6-3 | 3. награда |
Софија Бабић 6-2 | похвала | |||
’’Ja сам дрво'' Књижевни клуб UNBOX Hab тима |
републички лит. конкурс | 24. април 2020. | Тара Теодоровић 7-2 | 1. награда |
''На крилима детињства Фестивал дечијег стваралаштава, Панонија |
међународни феестивал |
мај/јун 2020. |
Вера Вукмировић 6-2 | 3. награда, поезија |
Лана Вељковић 6-3 | 3. награда, проза | |||
''Планета дише у истом ритму'' Наставничка мрежа против пандемије | међународни/балкански лит. конкурс |
април/мај 2020. |
Анђела Гавриловић 5-1 | полуфинале/шири избор (песма и прича) финале/међу 17 набољих радова региона (прича) |
Катарина Лазаревић 6-2 | полуфинале/шири избор (прича) финале/међу 17 набољих радова региона |
|||
Маша Родић 6-2 | полуфинале/шири избор (песма ) | |||
Лазар Марковић 7-2 | полуфинале/шири избор (прича) | |||
Мислиша, Мат. друштво ''Архимедес'', Београд | нац. матем. такмичење | мај, 2020. | Павле Вукмировић 3-1 | 2. награда |
''Лутка сјајна мог дизајна'', ликовни конкурс | републ. такмчење | мај, 2020. | Дуња Ракас 3-1 | награда |
''Упознајмо птице Београда'', лик. конкурс | општинско такмичење |
мај, 2020. |
Јана Станојевић 3-1 | награда/пласман на град. такм. |
Павле Трбовић 3-1 | награда/пласман на град. такм | |||
''Бранково перо'', ОШ ''Бранко Миљковић'', Ниш |
републички лит. конкурс | мај, 2020. | Маша Родић 6-2 | 3. награда |
Дани ћирилице у Баваништу 2020. | међународна смотра |
1. јун 2020. |
Лана Вељковић 6-3 | 1. награда |
Теодора Спасојевић 6-2 | 1. награда | |||
Филип Митковић 7-2 | 3. награда | |||
''Обрни, окрени, причу/песму изокрени'' Дечја библиотека Змај, Београд | републички лит. конкурс | 4. јун 2020. | Тара Теодоровић 7-2 | 2. награда |
''Деца међу нарцисима'', Чајетина |
фестивал републ. ранга |
8. јун 2020. |
Анђела Гавриловић 5-1 | специјална награда, проза |
Филип Митковић 7-2 | 1. награда, проза | |||
Теодора Спасојевић 6-3 | 2. награда, поезија | |||
Лана Вељковић 6-3 | 3. награда, поезија | |||
Барбара Вукић 6-3 | 3. награда, проза | |||
Лана Вељковић 6-3 | 3. награда, поезија (још једна песма) | |||
Теодора Спасојевић 6-2 | похвала, поетски триптих | |||
Техника и технологија | општинско такмичење | 01.03.2020. |
Ања Гаврић 5/1 Марковић Милорад5/1 Пејатовић Милица 5/2 Филиповић Марија5/2 Арсић Милан 6 |
сви ученици су освојили треће место, само за различите дисциплине |
Национално математичко такмичење "Мислиша 2020" (основни ниво) |
општинско такмичење |
12.3.2020. | Јана Рајковић 1-5 | 2. награда |
Тајена Перњаковић 1-5 | 3. награда | |||
Вељко Стевановић 1-5 | 3. награда | |||
Тадија Илић 1-5 | 3. награда | |||
Маша Нешић 1-5 | похвала | |||
Станко Бањац 1-5 | похвала | |||
Национално математичко такмичење "Мислиша 2020" (основни ниво) | општинско такмичење | 12.3.2020- | Тадија Илић I/2 | 3. награда |
Огњен Видаковић II/ 3 | 3. награда | |||
Мирослав Николић II/ 4 | похвала | |||
Физика | школско такмичење | Вера Вукмировић 6-2 | 1. место, пласман на општ. так. | |
Аља Катић 6-3 | 1. место, пласман на општ. так. | |||
Маша Родић 6-2 | 1. место, пласман на општ. так. | |||
Немања Вујанић 6-3 | 3. место, пласман на општ. такм. | |||
Богдан Златановић 6-1 | 3. место, пласман на општ. такм. | |||
Алекса Ћирић 6-3 | 3. место, пласман на општ. такм. | |||
Емилија Илић 6-1 | 3. место, пласман на општ. такм. | |||
Маријана Ивановић 8-5 | 1. место, пласман на општ. так. | |||
Данило Пешић 8-3 | пласман на општ. такм. | |||
Физика | општинско такмичење |
23.02.2020. | Урош Бабић 7-4 | 2. место, пласман на град. такм. |
Вера Вукмировић 6-2 | похвала | |||
Ања Катић 6-3 | похвала | |||
Данило Пешић 8-3 | похвала | |||
Биологија | општинско такмичење | Милица Кајалић 7-5 | 3. место | |
Награде 3-2 |
општински лик. конкурс ''Мој пријатељ ватрогасац'' | Ива Родаљевић 3-2 | 3. место | |
шк. такмичење рецитатора | Александар Вилендечић 3-2 | 1. место, пласман на општ. такм. | ||
шк. такмичење Најраспеванија ОЗ | ОЗ 3-2 | 1. место | ||
општ. такм. Најраспеванија ОЗ | ОЗ 3-2 | 3. место | ||
шк. такмичење - Математика | Невена Антић 3-2 | 3. место, плсаман на општ. такм. | ||
општ. такм. ''Сребрна сирена'' | Александар Вилендечић 3-2 | 1. место, пласман на град. такм. у соло певању | ||
Такмичење рецитатора, 1-4. разред | школско | новембар, 2019. | Мина Здравковић 2-4 | 2. место |
Награде 4-3 |
Јесењи крос - школско |
Спасић Михајло 4-3 | 1. место, пласман на општ. такм. | |
Живковић Ивона 4-3 | 2. место, пласман на општ. такм | |||
Јесењи крос - општинско | Спасић Михајло 4-3 | пласман на градско такм. | ||
Математика - школско такм. | Тара Радисављевић 4-3 | пласман на општинско такм. | ||
Биологија | општинско такм. |
Милица Кајалић 7-5 | 3. место | |
Маријана Ивановић 8-5 | 3. место | |||
Андрија Димитријевић 8-1 | 3. место | |||
Географија | школско такм. | Маријана Ивановић 8-5 | 3. место, пласман на општ. такм. | |
Награде 4-1 |
школско такм. трка на 400м /Атлетски савез Београда/ | Матија Арсић 4-1 | 3. место | |
школско такм. Најраспеванија ОЗ | ОЗ 4-1 | 1. место - 3. награда | ||
школ. такм. рецитатора | Даница Чолић 4-1 | 1.место - 2. награда | ||
Ликовни конкурс ''Мој пријатељ ватрогасац'' (ДВД) - општинско такм. | Михаило Влаховић 4-1 | 1. место | ||
Ликовни конкурс ''Мој пријатељ ватрогасац'' (ДВД) - градско такм | Михаило Влаховић 4-1 | 1. место | ||
Литерарни конкурс ''Мој пријатељ ватрогасац'' (ДВД) - општинско такм. | Богдан Вранеш 4-1 | 3. место | ||
Математика, општ. такм. | Вукашин Словић 4-1 | 3. место | ||
Награде 8-5 | Хемија, школско такм. | Маријана Ивановић 8-5 | 1. место, пласман на општинско т. | |
Хемија, општинско такм. | Маријана Ивановић 8-5 | 3. место | ||
Енглески језик, школ. такм. | Маријана Ивановић 8-5 | 3. место, пласман на општ. такм. | ||
Друштво математичара за решавање
задатка са насловне стране математичког листа. |
Никола Милатовић 8-5 | награда | ||
Математика | градско такм. |
7.3.2020. | Анђела Гавриловић 5-1 | 1 место |
Ђурђија Стеванковић 5-2 | 2. место | |||
Мира Вукмировић 8-1 | 1. место, пласман на републ. такм. | |||
Сребрна сирена |
општинско такмичење |
Јована Вилендачић 5-2 | 2. место, група певача | |
Ана Перовић 5-3 | 2. место, група певача | |||
Ана Перовић 5-3 | 3. место, соло певање | |||
Софија Бабић 6-2 | 2. место, група певача | |||
Софија Бабић 6-2 | 1. место, соло певање | |||
Магдалена Рајчевић 7-4 | 2. место, соло певање | |||
Магдалена Рајчевић 7-4 | 2. место, група певача | |||
Аница Вићентијевић 8-2 | 2. место, група певача | |||
Никола Вујанић 8-2 | 2. место, група певача | |||
Никола Вујанић 8-2 | 3. место, соло певање | |||
Лариса Ђурић 8-3 | 2. место, група певача | |||
Лариса Ђурић 8-3 | 3. место, соло певање | |||