САСТАВ ТИМОВА И АКТИВА
Стручна већа
Назив стручног већа/актива |
Чланови тима
|
Стручно веће млађих разреда |
Сузана Јанковић, учитељи од I до IV разреда, учитељи из боравка, наставници енглеског језика Маја Хаџић, Ненад Ђорђевић, Ненад Кадријевић, Нина Драгић, вероучитељи |
Стручно веће за српски језик и књижевност |
Снежана Стојановић, Ана Ристић Вучковић, Ивана Трајковић, Дубравка Пејовић, Татјана Џелетовић |
Стручно веће за стране језике |
Маја Хаџић, Ненад Кадријевић , Нина Драгић, Ненад Ђорђевић, Елма Имамовић, Драгана Јовановић, Ана Радмилац |
Стручно веће за природне науке |
Десанка Тасић Живковић, Драгана Вучић, Светлана Јока, Драгослав Цојић, Сања Максимовић, Рада Барић Ђорђевић |
Стручно веће за друштвене науке |
Владан Ћулафић, Данијела Ђоковић, Василије Копривица, Данијела Кушљевић Никитовић, Душица Трнавац |
Стручно веће за уметност |
Миљана Драшковић, Ана Јовановић, Горан Милосављевић, Сања Ђокић, |
Стручно веће за математику |
Зорица Обућина, Загорка Савић Комарица, Александра Стевановић, Босиљка Јовановић, Гордана Бојовић Ђурић |
Стручно веће за информатику и ТИО |
Владимир Јовановић, Славица Митровић, Драгослав Цојић, Мирослав Миленковић |
Стручно веће за физичко и здравствено образ. |
Владимир Ђорђевић, Душка Љуштина, Маријана Брашњо |
Стручно веће за верску наставу и грађанско васпитање |
Неда Димитријевић, Марко Поповић, Дарко Крстић, Петар Кордић |
Разредна већа
Разредна већа |
Име и презиме |
Разредно веће I разреда |
Сања Рајковић |
Разредно веће II разреда |
Весна Величковић |
Разредно веће III разреда |
Марија Марковић |
Разредно веће IV разреда |
Ивана Игнески |
Разредно веће V разреда |
Василије Копривица |
Разредно веће VI разреда |
Дубравка Пејовић |
Разредно веће VII разреда |
Ненад Кадријевић |
Разредно веће VIII разреда |
Данијела Ђоковић |
Руководиоци стручних већа |
Име и презиме |
Стручно веће млађих разреда |
Сузана Јанковић |
Стручно веће за српски језик и књижевност |
Снежана Стојановић |
Стручно веће за стране језике |
Драгана Јовановић |
Стручно веће за природне науке |
Драган Цојић |
Стручно веће за друштвене науке |
Данијела Кушљевић Никитовић |
Стручно веће за уметност |
Миљана Драшковић |
Стручно веће за математику |
Зорица Обућина |
Стручно веће за информатику и ТИО |
Славица Митровић |
Стручно веће за физичко и здравствено образ. |
Маријана Брашњо |
Стручно веће за верску наставу и грађанско васпитање |
Марко Поповић |
Тимови, комисије ...
Тимови |
Име и презиме |
||
Стручни актив за Развојно планирање |
Славица Митровић, Снежана Стојановић, Мирјана Неоричић, Сузана Јанковић, Бојана Томић, Данијела Кушљевић Никитовић, Василије Копривица, Невенка Мијаиловић, Николина Ћулум Марковић, Лазар Ванић, Неда Димитријевић, Драгана Маринковић – родитељ, Мирослав Стринека – ШО, Марко Илић, Јована Миленковић, Невена Илић - ученици |
||
Тим за квалитет |
Драгиша Драшковић, Бојана Томић, Ружица Штулић, Неда Димитријевић, Светлана Јока, Марија Милошевић, Николина Ћулум Марковић, |
||
Тим за самовредновање |
Николина Ћулум Марковић, Бојана Томић, Данијела Кушљевић Никитовић, Светлана Јока, Босиљка Јовановић |
||
Стручни актив за развој Школског програма |
БојанаТомић, Весна Јелисавчић, Данијела Кушљевић Никитовић |
||
Тим за стручно усавршавање |
Ненад Ђорђевић, Елма Имамовић, Миљана Драшковић |
||
Тим за ИО |
Драгиша Драшковић, Ивана Мартиновић, Лазар Ванић, Невенка Мијаиловић, Сања Рајковић, Милошевић Марија, Мирјана Неоричић, Николина Ћулум Марковић, Бојана Томић, Дубравка Пејовић, Весна Дрезгић. |
||
Сајт |
Снежана Стојановић, Славица Митровић |
||
Техничка подршка |
Драгослав Цојић, Мирослав Миленковић, |
||
Руководилац Наставничког већа |
Директор школе Драгиша Драшковић |
||
Записничар наставничког већа |
Дубравка Пејовић |
||
Педагошки колегијум |
Директор школе, БојанаТомић и руководиоци стручних већа |
||
Тим за електронски дневник | Митровић Славица, Мирослав Миленковић | ||
Тим за маркетинг |
Василије Копривица, Лазар Ванић, Драгана Вучић |
||
Тим за сарадњу са родитељима |
Сања Рајковић, Маријана Брашњо, Марија Милошевић, Сузана Јанковић |
||
Тим за заштиту ученика од дискриминације,насиља, злостављања и занемаривања |
ДесанкаТасићЖивковић, Марко Поповић (БП), Александра Димитријевић (БП млађи), ДанијелаЂоковић (П), Биљана Ласковић (П млађи), ТатјанаЏелетовић(З), Марија Младеновић (З млађи), ЛазарВанић, НиколинаЋулумМарковић. |
||
Тим за развој међупредметних компетенција и предузетништва |
Драгиша Драшковић, Горан Милосављевић, Данијела Ђоковић, Дубравка Пејовић, Марија Марковић, Мирјана Неоричић, Сања Ђокић, Владимир Ђорђевић, Марија Милошевић, |
||
Вршњачки тим |
Данијела Ђоковић, Владан Ћулафић (З), Данијела Ђоковић (П), Драгана Јовановић (БП) |
||
Ученички парламент |
Неда Димитријевић |
||
Председник синдиката |
Василије Копривица |
||
Руководилац Дечијег савеза |
Бојана Поповић, Ивана Цветић (БП),Љиља Богуновић (3), Марија Марковић (П) |
||
Председник Савета родитеља |
Горан Гајић |
||
Савет родитеља- координатор и записничар |
Ивана Цветић |
||
Председник школског одбора |
Данијел Стевановић |
||
Комисије |
Име и презиме |
||
Комисија за бодовање запосленог |
Василије Копривица, Невенка Мијаиловић, Горан Милосављевић |
||
Комисија за културну и јавну делатност |
кординатор: Горан Милосављевић Ивана Трајковић, Зорица Ђелић, Татјана Џелетовић, Снежана Стојановић, Ана Ристић Вучковић, Дубравка Пејовић, Драшковић Миљана, Ана Јовановић Ивана Цветић, Весна Величковић, Богуновић Љиља, Весна Дрезгић, Сања Ђокић, |
||
Позориште „Путујућа учионица“ |
Јасмина Гајић |
||
Комисија за израду летописа |
Дубравка Пејовић, Зорица Ђелић, Славица Митровић |
||
Комисија за електронски дневник |
Славица Митровић, Мирослав Миленковић |
||
Комисија за екскурзије и наставу у природи |
Наставници историје и географије |
||
Црвени крст |
Љиља Милошевић |
||
Пројекти школе |
Пројекти у којима школа узима учешће: Радост Европе: Нина Драгић, Василије Копривица, Маја Хаџић, Владимир Ђорђевић, Ана Радмилац, Владан Ћулафић, е-Твининг: Маја Хаџић, Славица Митровић, Драгана Јовановић Школски пројекти: СИБОЗ : Владимир Ђорђевић, М. Поповић, Д. Драшковић, М. Брашњо, Бојана Поповић Еко пројекат: Василије Копривица, Д. Вучић |
||
Тим за Професионалну оријентацију |
Драшковић Миљана, Милосављевић Горан, разредне старешине 7. и 8. разреда, |
||
Комисија за избор ђака генерације и спортисте генерације |
Елма Имамовић, Брашњо Маријана, разредне старешине 8. разреда, руководилац СВ Физичког васпитања |
||
Комисија за награђивање ученика |
Зорица Ђелић, Ружица Штулић |
||
Комисија за преглед дневника |
Драгиша Драшковић, БојанаТомић, Лазар Ванић, Николина Ћулум Марковић |
||
Комисија за преглед матичних књ. |
Разредне старешине и секретар школе |
||
Комисија за распоред часова |
Загорка Савић Комарица |
||
Комисија за организацију такмичења и тестирања |
Владан Ћулафић, Зорица Обућина, Александра Стевановић, Биљана Ласковић, Бојана Томић |
||
Комисија за завршни испит |
Директор школе, Десанка Танасијевић, Мирослав Миленковић, Лазар Ванић, Николина Ћулум Марковић, Бојана Томић |
||
Комисија за попис |
НенадКадријевић, МаркоПоповић, Драгослав Цојић, Душка Љуштина, Дубравка Пејовић, Зорица Ђелић - књиге |
||
Комисија за естетско уређење |
СањаРајковић, Ружица Штулић (БП),Биља Ласковић (П), Љиља Милошевић (З), учитељице из боравка, Ђокић Сања, |
||