Чланови стручних актива: Разредна већа, стручни активи и комисије
Стручна већа
Назив стручног већа/актива |
Чланови тима
|
Стручно веће млађих разреда |
Невенка Мијаиловић, учитељи од I до IV разреда, учитељи из боравка, наставници енглеског језика Маја Хаџић, Ненад Ђорђевић, Ненад Кадријевић, Нина Драгић, вероучитељи |
Стручно веће за српски језик и књижевност |
Снежана Стојановић, Ана Ристић Вучковић, Ивана Трајковић, Дубравка Пејовић, Татјана Џелетовић |
Стручно веће за стране језике |
Маја Хаџић, Ненад Кадријевић , Нина Драгић, Ненад Ђорђевић, Елма Имамовић, Драгана Јовановић, Ана Радмилац |
Стручно веће за природне науке |
Десанка Тасић Живковић, Драгана Вучић, Светлана Јока, Драгослав Цојић, Сања Максимовић, |
Стручно веће за друштвене науке |
Владан Ћулафић, Данијела Ђоковић, Василије Копривица, Данијела Кушљевић Никитовић |
Стручно веће за уметност |
Миљана Драшковић, Ана Јовановић, Горан Милосављевић, Сања Ђокић, |
Стручно веће за математику |
Зорица Обућина, Загорка Савић Комарица ,Александра Стевановић, Босиљка Јовановић, Гордана Бојовић Ђурић |
Стручно веће за информатику и ТИТ |
Владица Марковић, Славица Митровић, Драгослав Цојић, Мирослав Миленковић |
Стручно веће за физичко и здравствено образ. |
Владимир Ђорђевић, Душка Љуштина, Маријана Брашњо |
Стручно веће за верску наставу и грађанско васпитање |
Неда Димитријевић, Марко Поповић, Дарко Крстић, Петар Кордић |
Разредна већа
Разредна већа |
Име и презиме |
Разредно веће I разреда |
Сузана Јанковић |
Разредно веће II разреда |
Биљана Ласковић |
Разредно веће III разреда |
Весна Дрезгић |
Разредно веће IV разреда |
Љиља Богуновић |
Разредно веће V разреда |
Горан Милосављевић |
Разредно веће VI разреда |
Драгана Вучић |
Разредно веће VII разреда |
Загорка Савић Комарица |
Разредно веће VIII разреда |
Данијела Кушљевић Никитовић |
Руководиоци стручних већа |
Име и презиме |
Стручно веће млaђих разреда |
Невенка Мијаиловић |
Стручно веће за српски језик и књижевност |
Ана Ристић Вучковић |
Стручно веће за стране језике |
Маја Хаџић |
Стручно веће за природне науке |
Драган Цојић |
Стручно веће за друштвене науке |
Данијела Ђоковић |
Стручно веће за уметност |
Миљана Драшковић |
Стручно веће за математику |
Босиљка Јовановић |
Стручно веће за информатику и ТИТ |
Славица Митровић |
Стручно веће за физичко и здравствено образ. |
Маријана Брашњо |
Стручно веће за верску наставу и грађанско васпитање |
Марко Поповић |
Тимови, комисије и др.
Тимови |
Име и презиме |
||
Стручни актив за Развојно планирање |
Славица Митровић, Снежана Стојановић, Мирјана Неоричић, Сузана Јанковић, Бојана Томић, Данијела Кушљевић Никитовић, Василије Копривица, Невенка Мијаиловић, Николина Ћулум Марковић, Лазар Ванић, Неда Димитријевић, Драгана Маринковић – родитељ, Мирослав Стринека – ШО, Марко Илић, Јована Миленковић, Невена Илић - ученици |
||
Тим за квалитет |
Драгиша Драшковић, Бојана Томић, Ружица Штулић, Неда Димитријевић, Светлана Јока, Марија Милошевић, Николина Ћулум Марковић, |
||
Тим за самовредновање |
Николина Ћулум Марковић, Бојана Томић, Лазар Ванић, Данијела Кушљевић Никитовић, Светлана Јока |
||
Стручни актив за развој Школског програма |
БојанаТомић, Марија Марковић – први циклус, Ивана Трајковић – други циклус |
||
Тим за стручно усавршавање |
Ненад Ђорђевић, Елма Имамовић, Миљана Драшковић |
||
Тим за ИО |
Драгиша Драшковић, Ивана Мартиновић, Наташа Горановић, Лазар Ванић, Николина Ћулум Марковић, Милошевић Марија, Весна Величковић, Мирјана Неоричић, Бојана Томић, Дубравка Пејовић, Весна Дрезгић, Елма Имамовић |
||
Сајт |
Снежана Стојановић, Горан Милосављевић |
||
Техничка подршка |
Мирослав Миленковић, Драгослав Цојић |
||
Руководилац Наставничког већа |
Директор школе Драгиша Драшковић |
||
Записничар наставничког већа |
Дубравка Пејовић |
||
Педагошки колегијум |
Директор школе, БојанаТомић и руководиоци стручних већа |
||
Тим за маркетинг |
Василије Копривица, Лазар Ванић, Драгана Вучић, Мина Милошевић |
||
Тим за сарадњу са родитељима |
Сања Рајковић, Маријана Брашњо, Марија Милошевић, |
||
Тим за заштиту ученика од дискриминације,насиља, злостављања и занемаривања |
Марко Поповић Сања Максимовић(БП), Александра Димитријевић (БП млађи), Данијела Ђоковић (П),Биљана Ласковић (П млађи), ТатјанаЏелетовић(З), Марија Младеновић (З млађи), Лазар Ванић,Николина Ћулум Марковић. |
||
Тим за развој међупредметних компетенција и предузетништва |
Драгиша Драшковић, Горан Милосављевић, Данијела Ђоковић, Дубравка Пејовић, Марија Марковић, Мирјана Неоричић, Сања Ђокић, Владимир Ђорђевић, Марија Милошевић, |
||
Тим за међународну сарадњу |
Маја Хаџић Славица Митровић, Весна Величковић, Данијела Кушљевић Никитовић, Ивана Трајковић, Ана Радмилац, Миљана Драшковић, Драгана Јовановић, Сузана Јанковић |
||
Вршњачки тим |
Данијела Ђоковић, Владан Ћулафић (З), Данијела Ђоковић (П), Драгана Јовановић (БП) |
||
Ученички парламент |
Неда Димитријевић |
||
Председник синдиката |
Василије Копривица |
||
Руководилац Дечијег савеза |
Бојана Поповић, Љиља Богуновић (3), Марија Марковић (П) |
||
Председник Савета родитеља |
Весна Илић |
||
Савет родитеља- координатор и записничар |
Дрaгана Вучић |
||
Председник школског одбора |
Јелена Гајић |
||
Комисије |
Име и презиме |
||
Комисија за распоред часова |
Загорка Савић Комарица |
||
Комисија за бодовање запосленог |
Василије Копривица, НевенкаМијаиловић, Горан Милосављевић |
||
Комисија за културну и јавну делатност |
кординатор: Горан Милосављевић Ивана Трајковић, Зорица Ђелић, Татјана Џелетовић, Снежана Стојановић, Ана Ристић Вyчковић, Дубравка Пејовић, Драшковић Миљана,Ана Јовановић Ивана Цветић,Ружица Штулић, Јелена Мијаиловић, Весна Дрезгић, Сања Ђокић |
||
Позориште „Путујућа учионица“ |
Јасмина Гајић |
||
Комисија за израду летописа |
Дубравка Пејовић, Зорица Ђелић, Славица Митровић |
||
Комисија за електронски дневник |
Светлана Јока, Мирослав Миленковић |
||
Комисија за екскурзије и наставу у природи |
Наставници историје и географије |
||
Црвени крст |
Љиља Милошевић |
||
Пројекти школе |
Пројекти у којима школа узима учешће: Радост Европе: НинаДрагић, ВасилијеКопривица, Маја Хаџић, ВладимирЂорђевић, Ана Радмилац, Владан Ћулафић, Еразмус: Маја Хаџић, СлавицаМитровић, Драгана Јовановић Једносменски обогаћени рад: Драгиша Драшковић, Бојана Томић Школски пројекти: СИБОЗ: ВладимирЂорђевић, М. Поповић, Д.Љуштина, М. Брашњо, Бојана Поповић Еко пројекат:ВасилијеКопривица, Д. Вучић |
||
Тим за Професионалну оријентацију |
Драшковић Миљана, Милосављевић Горан, разредне старешине 7. и 8. разреда, |
||
Комисија за избор ђака генерације и спортисте генерације |
Елма Имамовић,Брашњо Маријана, разредне старешине 8. разреда, руководилац СВ Физичког васпитања |
||
Комисија за награђивање ученика |
Зорица Ђелић, Ружица Штулић |
||
Комисија за преглед дневника |
Драгиша Драшковић, БојанаТомић, Лазар Ванић, Николина Ћулум Марковић |
||
Комисија за преглед матичних књига |
Разредне старешине и секретар школе |
||
Комисија за организацију такмичења и тестирања |
Владан Ћулафић, Зорица Обућина, Александра Стевановић, Бојана Томић, |
||
Комисија за завршни испит |
Директор школе, Десанка Танасијевић, Мирослав Миленковић, Лазар Ванић, Николина Ћулум Марковић, Бојана Томић |
||
Комисија за попис |
Владица Марковић, Ненад Кадријевић, Марко Поповић, ДрагославЦојић, Душка Љуштина, Дубравка Пејовић, ЗорицаЂелић - књиге |
||
Комисија за естетско уређење |
Сања Рајковић, Ружица Штулић, Ана Икер (БП), Ивана Игнески (П), Љиља Милошевић (З), учитељице из боравка, Ђокић Сања, |